💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Kızlar ben günde 2 estroferm kullanıyorum. Akşam 7 sabah 7 olarak kullanıyordum. Bugün uyuyakalmışım. 9 da uyanınca hemen içtim. Sorun olur mu sizce?
Bende 2+2+2 kullanıyorum. Dün akşamı bende unuttum 😔
Kızlar aklıma geldi ve paylaşayım bari doktordan çıkarken doktor bana senin kan grubu pozitifti dimi evett pozitifmişsin güzel çok güzel dedi. Niye hocam diye sordum. Kan pıhtılaşması sorunu kalmıyor pozitiflerde dedi.Negatif kan grubu olanlarda mı daha çok rastlanıyor diye sorduğumda evet dedi. Bir şey sormadım çıktım.
Şimdi düşünüyorum madem böyle bir şey var tıbben biz niye kan sulandırıcı içiyoruz? 🤔
öylesine sesli düşünüyorum kızlar bu konuda siz bildiğiniz duyduğunuz bir şey var mı
Canım rahmi kanlı tutmak için kan sulandurucilar kullanılıyormuş. Bebek tutunması için rahmi kanlı tutmak önemli sanirim

Progestan 50 mg benimki, kalçadan oluyorum. Yazılıyor ama 2 kutu dediğim gibi, 360 küsür 5 ampul.
Bana 3 kutu yazdılar canım. Eczane verdi. Günde kaç kez vuruluyorsun. Belki hemşire yanlışlıkla sayıyı çok yazmıştır. Ben estroferm günde 2 kullanıyorum. Sorumsuz bir hemşire vardı o gün , günde 4 yazmış. O yüzden ikinciyi reçetesiz aldım. 14 mayısta açılacak yenisi için yazma hakkı.

Bana 3 kutu yazdılar canım. Eczane verdi. Günde kaç kez vuruluyorsun. Belki hemşire yanlışlıkla sayıyı çok yazmıştır. Ben estroferm günde 2 kullanıyorum. Sorumsuz bir hemşire vardı o gün , günde 4 yazmış. O yüzden ikinciyi reçetesiz aldım. 14 mayısta açılacak yenisi için yazma hakkı.
Canım sen hangi aşamadaydın kalp atışından sonra benim doktorum estrofemi kesti. son palet bitmek üzereydi yenisi alacağım diye gitmiştim iyi oldu

1 kez vuruluyorum progestanı. Of şöyle toplu bir rapor çıkartabilsek de devamlı uğraşmasak keşke

Canım sen hangi aşamadaydın kalp atışından sonra benim doktorum estrofemi kesti. son palet bitmek üzereydi yenisi alacağım diye gitmiştim iyi oldu
Ben 15. Gündeyim canım. Yarın 3. Kanı vereceğim. Daha kese için günüm var. Devam et dedi doktor ilaçlara. Beta 10. Gün ,32 çıktı. 13. Gün ,80 çıktı. İçim rahat etsin diye vercem Yarın da❤️

Ay akıl yürütmeyi ters yapmışım. Çok pardon. Estroferm i günde 1 kullanıyor diye yazmış hemşire. Yani reçete için süre geç dolacak.

Hemşire saatinin önemi yok dedi bana, önemli olan sabah akşam dozu almak dedi 😇
Evet bize de saatin önemi yok dedi. Ben 3 tane kullanıyorum ve 3 ünü de aynı anda almamı söylediler. Bende her gün aynı saatte alayım bari diye düşündüğüm için akşam yatmadan önce içiyorum hepsini

Merhabalar benim 22 nisanda transferim oldu 5.gün embriyosu bugun gebelik testi yaptim erken olanlarindan ama tek çizgi cikti kan tahlili verme gunum 3mayis ama ben dayanamayip yaptim ve morelim cok bozuldu

X