💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Transferin 12. Günü 3.kan sonucum 613 çıktı ben ne zaman doktora görünmeliyim ? Kese kalp atışı nasıl ilerliyor süreç bilmiyorum yardımcı olur musunuz ?
Tedavi gördüğün yer ile iletişime geçsen daha sağlıklı bilgi alırsın aslında. Ben daha önce 4+4 de kese görmüştüm 6+5 de kalp atışlarını duymuştum. Seninki kaçıncı hafta şu an ?

Tedavi gördüğün yer ile iletişime geçsen daha sağlıklı bilgi alırsın aslında. Ben daha önce 4+4 de kese görmüştüm 6+5 de kalp atışlarını duymuştum. Seninki kaçıncı hafta şu an ?
24 nisanda transfer oldum son adet tarihim 8 Nisan nasıl hesaplayacağım bilmiyorum uygulama indirdim ona göre 4+1 🤷‍♀️ transfer yapan doktorumun aramasını bekliyorum şimdi

Kızlar ilk deneme tutmazsa ve dondurulmuş embriyolarınız varsa ikinci transferi hemen adet sonrası olabiliyor musunuz? Yoksa bir süre beklenmesi mi gerekiyor? 2. Transferi ne kadar ara ile oldunuz acaba:KK43:

Kızlar ilk deneme tutmazsa ve dondurulmuş embriyolarınız varsa ikinci transferi hemen adet sonrası olabiliyor musunuz? Yoksa bir süre beklenmesi mi gerekiyor? 2. Transferi ne kadar ara ile oldunuz acaba:KK43:
Canım doktoruna göre değişiyor benim doktorum 1 ay ara verdirmişti hatta bana biraz daha bekleyebiliriz istersen demişti ben hemen istiyorum demiştim

Canım benim doktorum ara vermeye gerek yok dedi, hemen yaptık transferi 🙂

Kizlar selam bisey sormak istiyorum tooksoplazma /rubella gibi testler var siz yaptirdiniz mi? Hastane cok yuksek fiyat cikardi acaba saglik ocagi bu testleri yapiyor mu ya da sizler nerelerde yaptirdiniz?
Ben yaptırdım doktorum istedi sağlık ocağı hepsını yapıyor mu bılmıyorum özelde yaptırmayın gerek yok yazık ne kadar tutar kim bilir devlet hastaneleri yapıyor ben gazide yaptırdım

Eklentiler

• IMG_0805.jpeg
    IMG_0805.jpeg
    100 KB · Görüntüleme: 30
Ben yaptırdım doktorum istedi sağlık ocağı hepsını yapıyor mu bılmıyorum özelde yaptırmayın gerek yok yazık ne kadar tutar kim bilir devlet hastaneleri yapıyor ben gazide yaptırdım
Devletle de ugrasmak istemiyorum calistigim icin ama saglik ocagina bir sorucam .

X