💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Kizlar benim bugun 7nci gunum transfer ile birlikte 8. Dun test yaptim pozitif cikti. Carsamba kan vericem ama bugun hafif bi pembe kan kaybi yasadim oda silerken kagita geldi oyle gordum. Cok az yani. Ama cok korkuyorum ne olabilir

Kızlar günaydın, midesi bulanan arkadaşlara sormak istiyorum. İlaç ne kullanıyorsunuz , gerçekten faydası oluyor mu?

Merhaba, benim de dün başladı ben de merak ediyorum neler yaptınız acaba.
Prilam kızlar ilacın adı. Reçetesiz alınıyor. Doktorunuza danışın. Benimki ilaç siz geçmedi. İlaç etkili ama%100 iyilik sağlamıyor, hala midem buruk ama şükür yoğun yanma bulantı geçti

Valla ben kaset testi de erken gebeliği de akşam 4 gibi yaptım çok erken olmasına rağmen sonuç verdi. Bir önceki hamileliğimde de öyle olmuştu. İlk idrarla yapılmasını öneriyorlar ama öyle bir zorunluluk yok 🌸
Bakalim artık hayırlısı ama zannetmiyorum degisicegini
Moralinizi lütfen bozmayın. Bebişiniz belki geç tutunuyodur. Lütfen vücudunuzastres yüklememeye çalışın. Ben yarın test günüm bu sefer hiç test yapmadım. Bakalım hakkımda hayırlısı ne olacak.
Elimizden geleni yapıyoruz. Gerisi Allah' a kalmış. Sağlıkla hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize inşallah

Prilam kızlar ilacın adı. Reçetesiz alınıyor. Doktorunuza danışın. Benimki ilaç siz geçmedi. İlaç etkili ama%100 iyilik sağlamıyor, hala midem buruk ama şükür yoğun yanma bulantı geçti
Benim ilk gebeliğimde prilam bi işe yaramamıştı sonra zofer yazdılar oda bi işe yaramadı en sonra dramamine diye bi hap var çok agır bi hap ama bi o kesmişti cumartesi gittiğimde yazdırdım uzman doktor yada sağlık ocağı yazamıyor recetesizde alınmıyor ama prilamın işe yaramadığı ve gerçekten yataktan kalkamayacak hale gelirseniz doktorunuza ilacı söyleyin yazsın benim de dün geceden başladı bulantım hemen içmek istemiyorum dayanabildiğim kadar dayanıcam

Kizlar benim bugun 7nci gunum transfer ile birlikte 8. Dun test yaptim pozitif cikti. Carsamba kan vericem ama bugun hafif bi pembe kan kaybi yasadim oda silerken kagita geldi oyle gordum. Cok az yani. Ama cok korkuyorum ne olabilir
Çoğumuz yaşadık. Bende 8.günde pembeydi burdaki arkadaşlarım korkma yerleşme kanamasıdır dedi gerçekten de öyleymiş. İçinizin rahat etmesi için hemşirenize veya doktorunuza sorabilirsiniz onlar da muhtemelen sorun yok bekleyin diyecekler kan testi sonuçlarınız önemli olacak bu aşamada

Ayrıca Hayırlı olsun anneliğiniz 🥰 kan sonuçlarımda çok güzel çıksın inşallah ve bebişler sıkı sıkı tutunsunlar 9 ay hepimize 🙏🏻🥹🥰

Canım yerleşme kanaması diyorlar. Doktoruna söyle mutlaka ❤ youtube'da da videoları var doktorların.

Ayrıca Hayırlı olsun anneliğiniz 🥰 kan sonuçlarımda çok güzel çıksın inşallah ve bebişler sıkı sıkı tutunsunlar 9 ay hepimize 🙏🏻🥹🥰
Canim cok tesekkur ederim amin insallah❤️❤️❤️ Allahim isteyen herkese nasip etsin insallah ❤️❤️ doktoruma sordum dediki normal evet ama yerlesme kanamasi demedi.. carsambaya kadar nasil bekleyeceksem catliyorum merakimdan ama testlerim dun pozitif cikiyodu. Neyse hayirlisi olsun hepimiz icin ❤️ yalniz olmadigima o kadar cok seviniyorumki iyiki varsiniz hepiniz

X