2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
Bebek bezı gıbı degıl aç düzelt bezı camasırına göre kenarlarını ped gıbınasagıya doğru ındırkanat gıbındusun

Canım galıba ilk regl ıcımızdskı pıslıkler akıyor kalan gıden bu kanamadan sonra işte benım idrar yollarımı yanmaya başladı bu yüzden endeksıyon oldum yolda baskanbısey öı bılemedım
Şimdi taktım bebek bezini dediğin gibi koydum bakalım çok rahat değil kaymaz inşallah kavuşmadı bende çünkü 😅😅

Söyle yapıyorum.. Emiyor iki meme yi. 1 ya da. 1.5 ölçek veriyorum.
Gunde 2.dedi.ama yetmiyor bazen 3.4 veriyorum napiyim durmuyor agliyor..
Ama Kusması baya azaldı. Kilo. Alımı. Normalse böyle devam etcem..
Çünkü emdikten sonra, 60.90 vercem. Aşırı kusuyordu yaa
Kaç öğün veriyorsun günlük oeki

Kaç öğün veriyorsun günlük oeki
Mesela memeyi 2.saatte bir,bazen saatte bir veriyorum..
Mamayi da genelde sabah uyanıyor ilk önce meme sonra Mama..
2.mamayida 12.1 gibi meme sonrası..
3.mamayida Genelde Yatmadan önce veriyorum.
Ama mesela Bazen durmuyo akşam 6.7 gibi Bi ölçek yapıyorum, rahatlıyor.
Meme dediğim Gibi her istediğinde verıiyorum, huysuzlandiginda.

Kızlar 2. Ay aşısını geç olan oldu mu biz yarın 2 buçuk aylık olacağız hala çağırmadılar bizi aşıya. Normalde telefonla arayıp çağırıyor 2. Ay aşısınada aynı zamanda doğan bebekler aynı günde olacak arayacağım demişti.

Kızlar 2. Ay aşısını geç olan oldu mu biz yarın 2 buçuk aylık olacağız hala çağırmadılar bizi aşıya. Normalde telefonla arayıp çağırıyor 2. Ay aşısınada aynı zamanda doğan bebekler aynı günde olacak arayacağım demişti.
Bizim de perşembeye randevu verdiler doğduğu gün 18 şubat. Sizinki geçe kalmış neden öyle oldu acaba numara varsa siz mi arasanız?

Biz de öyleyiz, 2 ay 10 günlük şu an haftaya Çarşamba olacak aşısını normal mi dedim evet dediler kendi doktoruma sordum o da normal dedi

Bizim de perşembeye randevu verdiler doğduğu gün 18 şubat. Sizinki geçe kalmış neden öyle oldu acaba numara varsa siz mi arasanız?
Bayram tatili olduğu için o yüzden gecikti sandım. Bugünde aramayınca geç yapılıyor mu sorayım dedim.
Biz de öyleyiz, 2 ay 10 günlük şu an haftaya Çarşamba olacak aşısını normal mi dedim evet dediler kendi doktoruma sordum o da normal dedi
Gecikebiliyor o zaman endişe etmeyeyim.

X