Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    143
İlk defa oldu ya eşim de korktu vallahi sağ tarafımda çünkü ağrı çok yaşamazdım bizim sipalarin az zamanı kaldı desene ❣️🌸
Korkmayın artık bunlara da alışmamış gereken bir süreç. Vücutta bebişte doğuma hazırlıyor kendini 🌸 geliyor gelmekte olan 😁
Kız çocukların içinde var anaçlik duygusu 😂
Anaçlık değil bu ya hamburgere benziyorsun diyor muziplik hep 😂
Günaydınn nasılsın canm benim ağrlarim olyo yürütürken aşağıda baskı hissediyorum normal diye,çok takmıyorum 🤣
İyi diyelim iyi olalım kuzucum. Rahat kesintisiz uyku neydi Ağrısız vücut neydi unuttum ben artık takmıyorum 😂

Korkmayın artık bunlara da alışmamış gereken bir süreç. Vücutta bebişte doğuma hazırlıyor kendini 🌸 geliyor gelmekte olan 😁

İyi diyelim iyi olalım kuzucum. Rahat kesintisiz uyku neydi Ağrısız vücut neydi unuttum ben artık takmıyorum 😂
Aynen valla Bn ağrlarim olunca üç maymunu oynuyorm mayısta bitsin ciddiye alcm sizi diyorum 🤣🤣🤣

Sorduğunda farklı bişey söylerse beni de bilgilendir bari☺️
Tabiki canım söylerim
Sizi bilmiyorum kac haftalik ama benim icin daha erken. Carsamba gunu daha 28 haftayi tamamlayacagim ben. Umarım erken falan dogmaz. 1 aydir var bende bu agri.
29 hafta 2 günlüğüz canım bizde bende bugün başladı halen de devam ediyor

Galiba alismamiz gerek birde hep arka arkaya oluyor grupta ağrı olayları tarihlerimiz yakin diye galiba 😂❣️

Kızlar afedersiniz beyaz açık sarı akıntım var drum ilaç vermedi sadece sirkeli suyla yıka dedi yeterli olur mu sizce ya ?

Bizde kiyafetleri yıkamaya başladık da renkler o kadar karışık ki. Çok desenli olduğu için neyi neyle yikayacagimizi sasirdik😁😁🤣

Eklentiler

• 1000029278.jpg
    1000029278.jpg
    186,5 KB · Görüntüleme: 69
Selam kızlar. Dün kontrolüm vardı, her şey yolunda şükürler olsun🙏 Doktorum dedi ki hadi bakalım bir şey kalmadı son 8 haftan. Bu 8 haftayı film, kitap, gibi şeylerle iyi değerlendirmem lazım. Sonra bir daha nerdee en az 3-4 ay izleyip, okuyamam😅

Benim bebis haftasonlari tatil yapıyor sanırım. Haftaici çok hareketli haftasonu oldu mu çok sakin ve sessiz 🤣
Haftasi haftasonu mu değişiyor? Haftasi değiştiği gün veya bir gün önce bir sonra gibi yani her hafta farkli olabiliyo by aralarda bi hareket etmiyorlar. Değişim gününde büyüme atağı geçiriyorlar diye okumuştum.

Selam kızlar. Dün kontrolüm vardı, her şey yolunda şükürler olsun🙏 Doktorum dedi ki hadi bakalım bir şey kalmadı son 8 haftan. Bu 8 haftayı film, kitap, gibi şeylerle iyi değerlendirmem lazım. Sonra bir daha nerdee en az 3-4 ay izleyip, okuyamam😅
Çok şükür canm 😍😍😍benimde son 8 gözüküyor uygulama da ultrasonda 7 hafta

Bizde kiyafetleri yıkamaya başladık da renkler o kadar karışık ki. Çok desenli olduğu için neyi neyle yikayacagimizi sasirdik😁😁🤣
Bu hatayı ilk doğumda yapmıştım 😅 Şimdi renkler birbirine çok yakın, 2 postada biter benim.

Sen kaç haftalık tin cnmm

Bu hatayı ilk doğumda yapmıştım 😅 Şimdi renkler birbirine çok yakın, 2 postada biter benim.
Tecrübeli annelik başka oluyor. 🤣
Kiyafetleri 20 derecede 1000 devir yıkadım ama sanki küçülmüş gibiler umarım kuruyunca düzelir.😆 Bunlarla yıkadım bir de.

Eklentiler

• 1000029280.jpg
    1000029280.jpg
    88,9 KB · Görüntüleme: 55
Tecrübeli annelik başka oluyor. 🤣
Kiyafetleri 20 derecede 1000 devir yıkadım ama sanki küçülmüş gibiler umarım kuruyunca düzelir.😆
Düzelir düzelir, bir ütü basarsın her şey hallolur. O renk renk giydirme hevesimi aldım ben, sen de haklısın almakta. Benim o zamanki zevklerim ile şimdiki zevklerim arasında dağlar kadar fark var, hep doğal renklere gitti elim bu sefer.

X