Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    143
Bende birkaç kitabını okumuştum ve çok beğenmiştim. Soyle sadece kitap okuyup oturup dinlenip vakit geçirebilsem bir süre bana psikolojik olarak çok yardımcı olacak. İşkolikliği bir kenara birakabilsem keşke.🙄
Şöyle yapabilirsin aslında. İş için süreyi kısaltıp, kendin için zamanı uzatabilirsin. Tabi bu seni maddi anlamda zora sokmayacaksa! Mesela kendine bir zaman belirle, o saatler arası çalış, kalan zaman senin olsun.

Şöyle yapabilirsin aslında. İş için süreyi kısaltıp, kendin için zamanı uzatabilirsin. Tabi bu seni maddi anlamda zora sokmayacaksa! Mesela kendine bir zaman belirle, o saatler arası çalış, kalan zaman senin olsun.
Öyle yapacağım artık. Evden çalışıyorum ama evde çalışınca is daha çok oluyor 😁 Normalde rahat görünüyor fakat evde dinlenme vakti ve iş birbirinin içerisine geçmiş oluyor. Artık 32. Haftadan sonra bakalim biraz daha relax bir sistem üzerinde çalışma sağlamam lazim. 😊

Hep çalıştığımdan haftasonu gündüz hiç gitmiyordum kuzum hamilelikte gitmeye başladım oraya. İnanılmaz Rus nüfusu varmış ve sadece gündüz takılıyorlarmis mesela onları gördüm 😅😅 haftasonu veya akşamları hiç takilmiyorlar yani yoğun saatlerde. Çoğunun bebisleri var hepsi bebek arabasıyla geziyor sakin sakin. Onlar gibi takılırım bende 🥰
Harika olur , bir de annelik sosyal çevreyi de artırıyor. Oturduğun banka başka bebekli anne geliyor, ordan burdan bir bakıyorsun arkadaş olup o saatlerde beraber takılmaya baslamışsınız. Parklarda, anaokuluna filan başladığı zamanlarda da tabi 😄 Laf aramızda çocuk biraz büyüyünce sırf çocuklar oynasın diye asla tarzın olmayan insanlarla bile muhattap oluyorsun 🤣

Öyle yapacağım artık. Evden çalışıyorum ama evde çalışınca is daha çok oluyor 😁 Normalde rahat görünüyor fakat evde dinlenme vakti ve iş birbirinin içerisine geçmiş oluyor. Artık 32. Haftadan sonra bakalim biraz daha relax bir sistem üzerinde çalışma sağlamam lazim. 😊
Tahmin edebiliyorum. Yanı sıra ev işleri, akşam yemeği düşüncesi vs. Ben de kitap yazmayı düşünüyordum tam, kızımın okul zamanı artık uzun olunca bana vakit kalmaya başlamıştı derken, beyefendi hayatımıza beklemediğimiz şekilde teşrif etti ve benim kitap yazma hayalim bir süreliğine rafa kalktı. Konusu, notlarım filan hazırdı ama işte 😅 Kul plan yapar, kader gülermiş hesabı.

Selam kızlar. Dün kontrolüm vardı, her şey yolunda şükürler olsun🙏 Doktorum dedi ki hadi bakalım bir şey kalmadı son 8 haftan. Bu 8 haftayı film, kitap, gibi şeylerle iyi değerlendirmem lazım. Sonra bir daha nerdee en az 3-4 ay izleyip, okuyamam😅
Çok şükür canım gözünaydın 🌸🙏🏼
Beni de 39da sezaryene alırsa son 7 haftam kaldı. Şaka gibi ama bitti resmen 🥹

Çok şükür canım gözünaydın 🌸🙏🏼
Beni de 39da sezaryene alırsa son 7 haftam kaldı. Şaka gibi ama bitti resmen 🥹
Planlı sezeryanda 39. haftayı doldurmuyorlar canım, mutlaka 38 artılarda alıyorlar. Sen salı 32 olacaksın, 6 hafta kaldı gözüyle baksan iyi olur😅 Tabi daha önce gelmeye kalkmazsa!😅

Planlı sezeryanda 39. haftayı doldurmuyorlar canım, mutlaka 38 artılarda alıyorlar. Sen salı 32 olacaksın, 6 hafta kaldı gözüyle baksan iyi olur😅 Tabi daha önce gelmeye kalkmazsa!😅
Önce gelmesi de mümkün tabi 😁
Konuştuk biz 39da alabiliriz aksi bir durum olmazsa dedi en erken 38+5 en geç 39 gözüyle bakıyorum 🥹
Düşündükçe bir ürperti geliyor 😂

Önce gelmesi de mümkün tabi 😁
Konuştuk biz 39da alabiliriz aksi bir durum olmazsa dedi en erken 38+5 en geç 39 gözüyle bakıyorum 🥹
Düşündükçe bir ürperti geliyor 😂
Muhtemelen en geç 38+5'te alır. Mayıs annelerine baktım biraz, nerdeyse hepsi doğurmuş ki mayıs başındayız daha😅 Haziran 15 itibariyle doğum haberleri almaya başlarız bizim topicten bak gör, başı da biz çekeceğiz sanırım.

Muhtemelen en geç 38+5'te alır. Mayıs annelerine baktım biraz, nerdeyse hepsi doğurmuş ki mayıs başındayız daha😅 Haziran 15 itibariyle doğum haberleri almaya başlarız bizim topicten bak gör, başı da biz çekeceğiz sanırım.
Evet canım tamda öyle olacak. Bir bakmışlar bi gün yazmışız kızlar ben doğurdummmm 😁 haziranda doğuracağımı biliyordum yinede makas çok açılmasın diye temmuz topiğinde olmalıyım dedim 🤡

Evet canım tamda öyle olacak. Bir bakmışlar bi gün yazmışız kızlar ben doğurdummmm 😁 haziranda doğuracağımı biliyordum yinede makas çok açılmasın diye temmuz topiğinde olmalıyım dedim 🤡
Aynen ard arda doğum hikayeleri okuyacağız. Ben de haziranda doğuracağımı ilk ögrendiğim günden beri biliyorum ama içgüdülerim beni bu sayfaya itti. Kendimi daha çok buraya ait hissettim🥰

O kadının kitaplarının hastasıyım 🤩🤩 ama uzun zamandır okumuyorum.
Harika ve çok zeki bir yazar gerçekten. Okumadığım kitabı kalmayacak şu anki okuduğumla beraber. Keşke konuları unutsam da yine okusam, her kitap bittiğinde çok sevdiğim biri ölmüş gibi hissediyorum ve üzülüyorum resmen 🤣

Kızlar ya benim sancım geçmedi kafama takdim birde halamla konuştum o şey dedi yarına terminin olabilir sen git yinede için rahat etsin böyle şeyler riske gelmez diye bende gidicem birde iyi gelsin diye duşa girim dedim duşta kaydım bir baktım ayaklarim havada birşey olmadı ama yinede üst üste geldi ya emin olmak istiyorum inşallah birsey olmaz 🤲🏻

Kızlar ya benim sancım geçmedi kafama takdim birde halamla konuştum o şey dedi yarına terminin olabilir sen git yinede için rahat etsin böyle şeyler riske gelmez diye bende gidicem birde iyi gelsin diye duşa girim dedim duşta kaydım bir baktım ayaklarim havada birşey olmadı ama yinede üst üste geldi ya emin olmak istiyorum inşallah birsey olmaz 🤲🏻
Ayy gecmiş olsun, düşmüşsün bir de, bence bekleme hemen git ve düştüğünü de söyle.

Geçmiş olsun canım 🥺git mutlaka aklından çıksın için rahat etsin düşünmektense doktorundan net bişey öğrenirsin en azından 🙏🏼

Ayy gecmiş olsun, düşmüşsün bir de, bence bekleme hemen git ve düştüğünü de söyle.
Aynen içim rahat etmiyor sancım da geçmiyor mecbur gidiyom
Geçmiş olsun canım 🥺git mutlaka aklından çıksın için rahat etsin düşünmektense doktorundan net bişey öğrenirsin en azından 🙏🏼
Sağol canım düştüm sancı ondan daha beter kafamı kurcalıyor normalde gitmeyecektim üstüne düştüm acaba Allah mı gitmemi istedi dedim kendi kendime

Sağol canım düştüm sancı ondan daha beter kafamı kurcalıyor normalde gitmeyecektim üstüne düştüm acaba Allah mı gitmemi istedi dedim kendi kendime
Lütfen bizi haberdar et hemen işin bitince, merakta kalıyoruz sonra. İnş. iyi haberler vereceksin 🙏

Çok geçmiş olsun cnm git mutlaka 🤲

Ayırt edememen çok normal canım en azından sebebi buymuş diyebilirsin gidersen hayırlı haberler inşallah 🙏🏼

Cikinca haber ver cnm inşallah hic bir şey olmayacak 🤲

X