Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    143
Bosh alirsan 8 serie olsun
Arcelikten al ama
Yeniledigim bryaz esyalar bosh
Eskiler arcelik😅
siemens alsatdum keske diyorum ama😂
3 marka soyleyerek asiri yardımcı oldum farkindayim🤣
Ahahaha şey gibi oldu" canım çok çay çekti, keşke kahve yapsak da, kola içsek" 🤣🤣 ya siemensle bosch aynı firma zaten üzme kendini.

Sanırım yaa. Göz rengi bu sefer nasıl olacak merak ediyorum. Benim gözlerim tirşe( mavi de yeşil de) kızımın bana benzememişti ama belki oğluşun benzer.
Benimde gözlerim yeşil baba kahve kızım surat olarak ben gözleri babaya benzedi bende çok merak ediyorum da hiç umudum yok 😁😁😁

Gecmis olsun ya sukur iyiymissin simdi❤️
Beni de 32 de cagirdi
32 hafta dolunca mi gitmemiz gerekiyor rapor icin
Tahlilleri ister gel ister yolla dedi
Bakayim tahlil verdim ins skntı çıkmaz
Sonrasinda 2 haftada bir mi cagiracak yani🥴
32+0 da çalışabilir yada çalışamaz alman gerekiyor kuzucum, ben iyiyim şükür öldürmeyecek acılarla ağrılarla devam 🫠
Muhtemelen 2 haftada bir çağırır 35-36dan sonra her hafta çağırır. 36da nstye başlicakmışız.

Kızlar yaa konudan bağımsız bir şey soracağım, yeni çamaşır ve kurutma makinası alacağız ama hangini alacağımıza karar veremedik. Kime sorsak kendi makinasından memnun ama ben memnun değilim makinamdan. Özellikle yeni alanlar varsa ya da çevresinde yeni alanlar onlardan cevap bekliyorum. Anket gibi bir sey tutacağım, hangi marka baskın gelirse ondan alıcam sanırım😅
Canım bende kurutma yok ama çamaşır makinem Bosch kaya gibi maşallah. Gerçi bende de huy beyaz esyalarima gözüm gibi bakarım özellikle çamaşır ve bulaşık makineme. Kimin bulaşık makinesine denk geldiysem böyle koku var. Ben hiç koku giderici kullanmadım bugüne kadar hiç öyle bir sorunla da karşılaşmadım. Düzenli olarak iki ayda bir bakımlarını yaparım ikisininde.

32+0 da çalışabilir yada çalışamaz alman gerekiyor kuzucum, ben iyiyim şükür öldürmeyecek acılarla ağrılarla devam 🫠
Muhtemelen 2 haftada bir çağırır 35-36dan sonra her hafta çağırır. 36da nstye başlicakmışız.
Canım 32 de çalışabilir alsam 35 de grip raporu tarzında rapor alıp işi bıraksam, doğum izninden düşer mi o diğer rapor da bilgin var mı?

Canım bende kurutma yok ama çamaşır makinem Bosch kaya gibi maşallah. Gerçi bende de huy beyaz esyalarima gözüm gibi bakarım özellikle çamaşır ve bulaşık makineme. Kimin bulaşık makinesine denk geldiysem böyle koku var. Ben hiç koku giderici kullanmadım bugüne kadar hiç öyle bir sorunla da karşılaşmadım. Düzenli olarak iki ayda bir bakımlarını yaparım ikisininde.
Bosch önde gidiyor şimdilik anketlerde 😅 Benim de bulaşık makinem bosch çok memnunum ve koku yapmıyor. Gerçi benim de yumurta kokusu takıntım var, kokmasın diye sirkeli sudan geçiririm makineye atmadan önce, o yüzden kokmuyor sanırım.

Paşa gönlü öyle istiyordur, Herşey yolundaysa düzenli hareket ediyorsa korkma az çok bakılmıyor. Pozisyonu haftası Herşey etken, benimki de uyku nedir bilmiyor sürekli hareket halinde kuduruk göbek deliğimden çıkmaya çalışıyo 😬
Hastanede Herşey yolundaydı doktorum da da öyle ama hareketi az kurşun asker gibi duruyor dönsün diye şaklabanlıklar yapıyom da yok hanımefendi inatçı çıktı 😂

Bosch önde gidiyor şimdilik anketlerde 😅 Benim de bulaşık makinem bosch çok memnunum ve koku yapmıyor. Gerçi benim de yumurta kokusu takıntım var, kokmasın diye sirkeli sudan geçiririm makineye atmadan önce, o yüzden kokmuyor sanırım.
Ay bende öyle yapıyorum 😅😅 tavuk varsa etli yemek varsa da yani genellikle 😅😅 düzenli de temizliğini yapıyorum mis gibi içinde bulaşık olsa da kokmuyor 😅

Kurutma makinamı koyacak yer yok banyo dolabı var çamaşır makinasının üstünde alıcam en sonunda yatak odasının ortasına koyucam sabrım tükeniyor 😂
Beyaz eşyalarım hotpoint hangi akla hizmet aldım bir fikrim yok Türkiye’den çekildi 7 yılı devirdik taş gibi hepsi çokta memnunum inşallah bişey olmaz diye yaradana sığınıp dua edicem 😂

Kurutma makinamı koyacak yer yok banyo dolabı var çamaşır makinasının üstünde alıcam en sonunda yatak odasının ortasına koyucam sabrım tükeniyor 😂
Beyaz eşyalarım hotpoint hangi akla hizmet aldım bir fikrim yok Türkiye’den çekildi 7 yılı devirdik taş gibi hepsi çokta memnunum inşallah bişey olmaz diye yaradana sığınıp dua edicem 😂
Ya sorma benim çamaşır mak. da hotpoint aqualtis. İçine ne kadar su aldığını gösteren balıklı bir reklamı vardı ooo dedik bol su ile duruluyor, güzel alalım. Ama resmen fos çıktı. Bu benim 3. çamasır makinam olacak o yüzden ince eleyip sık dokuyorum🤣 Çamaşır makinalarım ile ilgili makus talihimi değiştirmek istiyorum.

Kızlar merhaba Eylül annelerinden geliyorum.20.haftamdayım şimdiye kadar hep kız dendi bugün pipi gördü ama tam olarak erkek de diyemiyorum dedi bizde Çıktık perinatologa göründük o da aynı şeyi dedi.Ya halk arasında peygamber sünneti denen şey var,ya da Cinsel organı düşük ipnelerinden dolayı şiş dedi.tıpta bu duruma ambigus genitalya deniyormuş yani cinsiyet belirsiz.Bu durumu yaşayan oldu mu acaba fetal dna yapıcaz şimdi

X