Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    143
Merhaba elinde prolotex estrofem progestan transfer sonrası kullanılan ilaçlardan olan varmi fazla kalan ???

Kızlar yaa konudan bağımsız bir şey soracağım, yeni çamaşır ve kurutma makinası alacağız ama hangini alacağımıza karar veremedik. Kime sorsak kendi makinasından memnun ama ben memnun değilim makinamdan. Özellikle yeni alanlar varsa ya da çevresinde yeni alanlar onlardan cevap bekliyorum. Anket gibi bir sey tutacağım, hangi marka baskın gelirse ondan alıcam sanırım😅
Ben de bosch serie 6 çamaşır makinesi kullanıyorum cok memnunum. Bir kac ay once de yine bosch serie 6 kurutma aldim. Şimdilik ondan da cok memnunum. Kucultme falan yapmadi. Tek sorunu fiyati. Digerlerine gore biraz tuzlu.
Canım 32 de çalışabilir alsam 35 de grip raporu tarzında rapor alıp işi bıraksam, doğum izninden düşer mi o diğer rapor da bilgin var mı?
Benim bildiğim 32 den sonra her rapor dogum izninden dusuyor. Memur icin konusuyorum tabi ben. Ogretmenim. Kizimda oyle demislerdi. Rapor almak istedigim de.

Aksine bebek ve çocuk çamaşırlarının yıkanmasını daha çok öneriyorlar kılı tüyü havı topladığı için ama çekme durumunu bilmiyorum canım annemin kurutmasında 2 yaşındaydı kızım ben kaldığımda hep kuruttum bişey olmadı bu arada
Yaa bence de daha iyi olur kıl tüy açısından.

Benim doktorum şöyle dedi 10 saniyelik yığılmalar tehlikeli değil ama 1 dakika sürüyorsa geleceksin günde bi iki kere yaptı önemli değil ama düzene bindiyse sıklığı arttıysa geleceksin. Kısacası süre önemli ve düzen önemli.
Benim süre olarak 15-20 saniye sürüyor ama gün içinde belki 10-15 defa oluyor. Doktora bu şekilde söylemedim sadece kasılmaların olduğundan bahsettim normal dedi.
20 mayısta randevum var. Olmadı sıklığından bahsederim. O gün belki nst de isteyebilir

Benim doktorum şöyle dedi 10 saniyelik yığılmalar tehlikeli değil ama 1 dakika sürüyorsa geleceksin günde bi iki kere yaptı önemli değil ama düzene bindiyse sıklığı arttıysa geleceksin. Kısacası süre önemli ve düzen önemli.
Çok teşekkür ederim şimdilik 10-15 an geçmiyor ama sıklığı bence çok yarın gidip tekrar soracağım çok aklıma taktım bunu.

Benim süre olarak 15-20 saniye sürüyor ama gün içinde belki 10-15 defa oluyor. Doktora bu şekilde söylemedim sadece kasılmaların olduğundan bahsettim normal dedi.
20 mayısta randevum var. Olmadı sıklığından bahsederim. O gün belki nst de isteyebilir
Bencede sen söyle kuzum nolur nolmaz. Bana böyle dedi ben yığılma yaşamıyorum. Totosunu ayağını dayıyorsa onla da karıştırıyor olabilirsin 10-15 defa çok fazla mesela

Benim de süre olarak kısa ama çok sık oluyor ben de onu soracağım yarın. Ama 2-3 gündür böyle.

Bunu normal kabul ediyorlar nst ister için rahatlar. Veraya da söyledim ayağını totosunu dayıyorsa onla da karıştırıyor olabilirsin
Gerçekten bebek mi kasılma mı artık sertleşme mi neyse asla ayirt edemiyorum. Ama kafası aşağıdaymış bu sertlik göbek deliğimin sağ tarafında oluyor genelde ayağını falan dayıyor olabilir yani bilmiyorum ki.

Gerçekten bebek mi kasılma mı artık sertleşme mi neyse asla ayirt edemiyorum. Ama kafası aşağıdaymış bu sertlik göbek deliğimin sağ tarafında oluyor genelde ayağını falan dayıyor olabilir yani bilmiyorum ki.
Muhtemelen ayağı yada totosu canım 🫠
Şöyle düşün kafa aşağıda toto sağda solda ters U durabiliyorlar suyun içinde oldukları için kıvrıklar dümdüz çubuk gibi durmuyorlar baş aşağı da ayaklar yukarda değil yani. Sağı ittirir solu ittirir midene baskı yapar göbek deliğinde çıkıntı olur bunlar hep ittirme kasılma yığılması öyle olmuyor. Sen yinede yarın detaylı anlat. Göbek deliğimin yanında yumruk gibi oluşuyor ayağı biliyorum 🫠

5 kere kramp girdi bacağıma istemsiz geriniyorum gerinince kramp giriyor. Sonra karnımın acısına uyandım derken hoop 6 kere kalkmış oldum. Artık alıştım uykusuz kalmaya koymuyor 😁
Ya ben kramp girdikten sonra 2-3 gün topallıyorum
Kızlar yaa konudan bağımsız bir şey soracağım, yeni çamaşır ve kurutma makinası alacağız ama hangini alacağımıza karar veremedik. Kime sorsak kendi makinasından memnun ama ben memnun değilim makinamdan. Özellikle yeni alanlar varsa ya da çevresinde yeni alanlar onlardan cevap bekliyorum. Anket gibi bir sey tutacağım, hangi marka baskın gelirse ondan alıcam sanırım😅
benim Samsung hem çamaşır hem kurutma makinesi
Ama ben sadece çamaşır koşmanı kullanıyorum 😂

Benim eski döküm bir tost makinası var ocak üstü kaynanamdan aşırmıştım🤣, onu bırakıp tost makinasını kullanamadığımdan temiz duruyor🤣 Çünkü aradaki lezzet farkı cok baska oluyor ki biz de çok sık tost yaparız.
Gerçekten onda çok başka oluyor annem de de ondan var babanemden almış Allahım nasıl lezzetli kızartıyor tostları ben yanık yapıyorum çok hoşuma gidiyor canım çekti 😍

Ben Ağustos anneleri grubuna yazacaktım oradayım☺️ serklajlıyım da o yüzden devamlı yatıyorum tecrübelerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum🌸

Kızlar biliyorsunuz ben devamlı yatmak durumundayım artık doktor sırtüstü yatma ya sağ ya da sola yat dedi ama bütün gün yatınca her yerim o kadar ağrıyor ki sizce bu yastıktan alsam işime yarar mı ne dersiniz?
Eki Görüntüle 3424161
ben bundan kullanıyorum bir süre rahat oluyor ama gene sırtüstü yatıyorum arada

Gerçekten onda çok başka oluyor annem de de ondan var babanemden almış Allahım nasıl lezzetli kızartıyor tostları ben yanık yapıyorum çok hoşuma gidiyor canım çekti 😍
Onların yeni nesilleri var ama eskilerin yerini asla tutmuyor. Asıl döküm olanlar( benimkinden) çok ağır ve çok farklı gercekten. Kaynanam da annesinden aşırmış zamanında😅

X