341.dönemde eşi nişanlısı sevgilisi askere gidecek olanlar

pasaklıtanrıca hiç açılmıyo yaa ama sıkma canını biz çok sevindik insallah sizde sevinirsiniz

pasaklıtanrıca hiç açılmıyo yaa ama sıkma canını biz çok sevindik insallah sizde sevinirsiniz

inşallah canım yaaaa:KK16: senin sonucunu yazdığını görünce ben de denemiştim,o ara girdim kimlik noyu falan,açılcak diye beklerken kilitlendi,şimdi kimsede açılmıyo demek ki.merak etmesem gidip uyuyacağım,uykudan da ölüyorum yaaa:KK59:

inşallah canım yaaaa:KK16: senin sonucunu yazdığını görünce ben de denemiştim,o ara girdim kimlik noyu falan,açılcak diye beklerken kilitlendi,şimdi kimsede açılmıyo demek ki.merak etmesem gidip uyuyacağım,uykudan da ölüyorum yaaa:KK59:

az önce banada aynı sey oldu tam seviniyodum seninki açılcak diye girdim noları kitlendi

ay şaşkınlıktan sayfayı pat diye kapatmışım,tekrar bakmak istiyorum rüya falan olmaısn diye ama yine açılmıyo meret:KK62:

pufsss

kısa dönem
acemi manisa çıktı
usta da kıbrıss
çok uzakkk çokkkk :KK43:(

hem ben uçağada binemiyorum :KK37:

kısa dönem
jandarma er
acemi birliği: ANKARA
usta birliği: ANKARA

allah tüm askerlerimizi korusun.
hayırlı tezkereler..

şekerim 10 dk.sınırı yüzünden mesajına cevap veremedim.ay şimdi de sevinçten uyuyamam ben:KK66: benim herif de horul horul uyuyo valla,evlerinde net yok,sahura kalkınca bakarım mesajına demişti.nerdeyse evi arayıp uyandırıcam:KK52:

benimde aynı sinir oldum cevap yazamadıkça...
neyseee hayırlısıyla gidip gelsinlerdee...
hatta seninkisi gelmesede olur hep ist de kalsın :KK1::KK1:

Etimesgut ankaraa ACEMİİ

kısaaa DÖNEMMM

bozüyük bilecikk ustaaa

canım hayırlı olsun,gözünüz aydın,bilecikliyim ben,ufak bir yerdir bilecik,bozüyük de iyidir tabi askeriyeyi bilemiyorum ama cidden rahat bi yer,hayırlı olsun tekrardan canımm.

herkesin askerine hayırlı teskereler kızlar.benim askerim baya uzak bir yere düştü:KK43: bana şafak saymaktan başka bir yol kalmadı.(bu arada kısa dönemlere şafak 158mi?)

X