35 yaş ve üstü tüp bebek deneyenler

canım inşallah öyle olur, kan testinde çıkar sonuç pozitif olur.. allahım yardım ol..:CüvCüv:

İdrar testini 3 gün önceden yapmışsın sanırım.Hamileysen bile belli olmayabilir.Sakın üzülme.

Bazılarının ilk haftalarında bebekler yerleştiği zaman hafif bir kanamaları oluyormuş senin de oldumu?

Son düzenleme:
Bazılarının ilk haftalarında bebekler yerleştiği zaman hafif bir kanamaları oluyormuş senin de oldumu?

hayır bende olmadı, dün midem çok ekşiyordu bugün bulanıyor..belkide stresten bilemiyorum. benim transferden buyana özellikle sol tarafımda bir şişlik var sanki orada..allahım yardım et...ban dua edin ...ne olur..

hayır bende olmadı, dün midem çok ekşiyordu bugün bulanıyor..belkide stresten bilemiyorum. benim transferden buyana özellikle sol tarafımda bir şişlik var sanki orada..allahım yardım et...ban dua edin ...ne olur..

Dualarımız seninle canım.Bugün transferden sonra tam olarak kaçıncı günün?

Amma çok ilaç kullanıyormuşsun.Ben birer gün arayla pregnyl (3 kere kullandım),aspirin,folik plus ve fitil kullanıyorum.Hangi merkezde yaptırmıştın tedavini?

international hospital..kasıklarımda ağrı var inşallah allahım sonuç pozitif olur..amin..hihoyyyt

kızlar mrb, ben 35 yaş ve üzeri değilim, 27 yaşındayım ama hormon durumum bu sınıfa giriyormuşum, erken menepoz,yumurta rezervimde azalma varmış,benim fsh biraz yüksek,10,4 yüksekmi sizce,bilginiz varmı,ben 13 gün önce aşılama yaptırmıştım,aslında micro yapacaktık ama sadece tek yumurtam gelişti ve dr um aşılamaya çevirdi tedavimi,dünde yani 12. günde regli oldum,çok üzgünüm.önümüzdeki ay bu sefer tek yumurtamda olsa micro yaptırıcam,sizin ,sizin fsh hormonunuz nasıl,birde kaç yumurta ile micro yaptırdınız,yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar,kafam çok karışık

Bana pozitif geliyor.Adet olmadan önca mide yanması,ekşimesi ve bulantısı olmazkaydirigubbakcemile5.Bunlar hamilelik belirtileri.:teytey:

allahım inşallah sağlıkla.. ağzın bal yesin.. allah herkesin gönlüne göre versin..
yarın değil sonraki gün test yapacağım..sositosositosositososito

nilemcim bende 2 sene boyunca erol beyde yumurta takibi aşılama tüp bebek denedim sonuç alamayınca bıraktım maddi anlamdada yorulmuştum 2. 3 ay önce ege üniversitesinde denedim şimdi yine merkez arıyorum çünki egedende memnun kalmadım

selamm canımm bence değerın çok yuksek değil otuz kırk olanallarr varrrrrrrr.............bıde doktorun aşilamaya karar vermesı ilginç çonku mıkroda şans daha yuksektır benım bı arkadaşımın da doktor bı emrıyosu vardıı son anda aişlamadan mıkroya çevırdı ve o bı emrıyo tututtu tabı herşeyy öncelikle takdır yaradan ol demedıkçe istersen en iyi profa git yine olmazz ama insan yanliş kararlara üzülüyor... benım yaşim 39 sınırdayım ama bı problemeim yokk şuan rezervımm iyii ama yınede tutmadıı dedım ya herşeyy aslında a kısmett arkadaşımm denersenn mıkroo dene iyi bi merkezde .............. bol şans.................. hayırlı seherlerrrrrrrrrrrrrrrr

selamm canımm bence değerın çok yuksek değil otuz kırk olanallarr varrrrrrrr.............bıde doktorun aşilamaya karar vermesı ilginç çonku mıkroda şans daha yuksektır benım bı arkadaşımın da doktor bı emrıyosu vardıı son anda aişlamadan mıkroya çevırdı ve o bı emrıyo tututtu tabı herşeyy öncelikle takdır yaradan ol demedıkçe istersen en iyi profa git yine olmazz ama insan yanliş kararlara üzülüyor... benım yaşim 39 sınırdayım ama bı problemeim yokk şuan rezervımm iyii ama yınede tutmadıı dedım ya herşeyy aslında a kısmett arkadaşımm denersenn mıkroo dene iyi bi merkezde .............. bol şans.................. hayırlı seherlerrrrrrrrrrrrrrrr

canım teşekkür ediyorum cevap verdiğin için, ben aslında bu ay micro diye tedaviye başladım,en başında yumurtalıklarımda 8 folikül vardı,1 tanesi baskın çıktı,çabuk gelişti,diğerleri gelişemedi,dr umda bu folikül belkide boş folikül olabilir diye düşündü sanırım,bu sefer micro değilde aşılama yapalım,birdahaki ay micro yaparız,microda şansımızı düşürmeyelim dedi,bizde olur dedik. ben kadıköy acıbadem tüp bebeke gidiyorum canım,dr um Cem Demirel,kafamda bazen soru işaretleri oluyor neden micro yapmak istemedi falan diye ama dr uma inanıp güvenmek istiyorum,Allah hakkımızda hayırlısını versin canım napalım,dua etmekten başka yapacak bişeyimiz yok,en yakın ve hayırlı zamanda kavuşuruz inşallah bebişlerimize

kızlar mrb, ben 35 yaş ve üzeri değilim, 27 yaşındayım ama hormon durumum bu sınıfa giriyormuşum, erken menepoz,yumurta rezervimde azalma varmış,benim fsh biraz yüksek,10,4 yüksekmi sizce,bilginiz varmı,ben 13 gün önce aşılama yaptırmıştım,aslında micro yapacaktık ama sadece tek yumurtam gelişti ve dr um aşılamaya çevirdi tedavimi,dünde yani 12. günde regli oldum,çok üzgünüm.önümüzdeki ay bu sefer tek yumurtamda olsa micro yaptırıcam,sizin ,sizin fsh hormonunuz nasıl,birde kaç yumurta ile micro yaptırdınız,yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar,kafam çok karışık

Celin'ciğim fsh değerin normal.Benim tüp bebek yapmaya karar verdiğimde fsh değerim 28'di.Çok üzüldüm tabii.Doktorum bana Argimax diye bir vitamin verdi.Bir ay kullandıktan sonra değerim 12 oldu.Sevinçle tedaviye başladık.6 yumurtam oluştu.3 embriyo transferi yapıldı.Şu anda 7.günüm bakalım ne olacak.Bir de daha kötüsü E2 değerim tüm tedavi süresince yükselmedi.157 idi en son.Hormonların hepsi kötü yani.Ben yine de umutluyum ama.Sakın sen de moralini bozma.Senin yumurtan az diye aşılama yapmışlardır.Bir daha ki tedavide dozunu farklı ayarlarlar sonuçta farklı olur merak etme.Ben bu tedavileri çoook gördüm.-tatlicadiarzu-

nilemcim bende 2 sene boyunca erol beyde yumurta takibi aşılama tüp bebek denedim sonuç alamayınca bıraktım maddi anlamdada yorulmuştum 2. 3 ay önce ege üniversitesinde denedim şimdi yine merkez arıyorum çünki egedende memnun kalmadım

Biraz da şans,kader,kısmet herhalde.Kızım ilk tedavide olmuştu.Tüp bebek değildi ama tedavi protokolü aynıydı.Doktorum şu anda Anatoia'da olan Hakan Yaralı'ydı.2. çoçuğu istediğimiz de aynı tedavileri defalarca denedik.(aşılama)Hakan Bey'e gittik.Olmayınca olmuyor.Tüp bebek yaptırmaktan korkuyordum.Korkunun ecele faydası yok deyip bu ay başladık.Bakalım ne olacak.Senin hormon değerlerin nasıl?Olmamasının nedeni ne imiş?

Celin'ciğim fsh değerin normal.Benim tüp bebek yapmaya karar verdiğimde fsh değerim 28'di.Çok üzüldüm tabii.Doktorum bana Argimax diye bir vitamin verdi.Bir ay kullandıktan sonra değerim 12 oldu.Sevinçle tedaviye başladık.6 yumurtam oluştu.3 embriyo transferi yapıldı.Şu anda 7.günüm bakalım ne olacak.Bir de daha kötüsü E2 değerim tüm tedavi süresince yükselmedi.157 idi en son.Hormonların hepsi kötü yani.Ben yine de umutluyum ama.Sakın sen de moralini bozma.Senin yumurtan az diye aşılama yapmışlardır.Bir daha ki tedavide dozunu farklı ayarlarlar sonuçta farklı olur merak etme.Ben bu tedavileri çoook gördüm.-tatlicadiarzu-

canım sana çooooooook teşekkür ediyorum,içim ferahladı biraz:1hug:,acaba bende kullansammı agimax vitamini,sen nerde tedavi oluyorsun canımidr un kim,ben acıbademe gidiyorum,dr um cem bey,çok memnunum ama yinede kafam karışık işte.bende tedaviye başlarken 8 folikül vardı sadece 1 i gelişti,o baskınmış diğerleri çekinik kalmış gelişememiş.Allah gönlüne göre versin canım,inşallah hayırlısıyla pozitif sonucunu alır,bebğini kucağına alırsın canım,test için yaklaşık 5-6 gün kaldı o zaman değilmi,takip edicem seni burdan,inşallah hayırlı haberlerini alırızı canımkaydirigubbakcemile5

X