37 kilo dile kolay..!

Harikasın :) az daha unutuyordum :) hemen yaptım şimdi :) doğru yapıyorsunuz di mi kızlar :) pozisyon o şekilde boynu zorlamak yok sürekli tavana bakacaksınız bi deeee mekik çekerken karnı çekin içinize :) fena yanıyor :)

iPhone 'dan gönderildi

ya baslarda ayagımızı biri fln tutsa olmaz mı ya :) Cok zorlandm yaparken 20 yi zor yaptım :44:

onuda bulurum ama bu eliptikte fena değil biliyormusun canım.iyi ter attırıyor neredeyse tüm bedeni çalıştırıyor.benim bacaklar ince kalça da ince ama üst beden felaket :KK50::KK50::KK50:

bisikletten bahsediyosun sanırım.ama o bacakları kalçayı fln daha da inceltir.yani ordan cok sıkıntın yoksa niye yapıyosun :) en iyi sekillendiren yürüyüş bence ya yada ona eşdeğer cardio.yani bisiklet nası tüm vücüdü calıstırıyo ki :44:

Bu farklı bir bisiklet. Kolları var ayakta yapılıyor kolları üst bedeni çalıştırıyor.güzelim sen netten eliptik bisiklet diye bak faydalı olurmu fikrini soyle bana:-)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bende de insulin direnci var. Iki aydir gr oynamadi.
Bugun doktorum ilacimi degistirdi bakalim ne olcak
Glucophage ve glucobay verdi.
Glucobay kullanan arkadaslara sormak istiyorum. Var mi bir etkisi nasil gidiyor

ben hem glucobay hemde glucophane nin başka isimde olan ilacı kullanıyorum.diyet devam spor devam ama ayda 1 kilo verebildim.şimdi sporun dakikasını arttıracağım bakalım ne olacak.ama bu ilaçları kullanırken kilo almıyorsun tabi diyet yemekleriyle canım.

inşallah da böyle gider üzülme sen boşver bu kilolar eninde sonunda gidecek başka çareleri yok :)
:KK1:

99 dan 83 eeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Merhabalar,geçen haftaki kötü günler geride kaldı,83 kilo oldum,internette bir sayfada okudum,vücut belli bir kilo verince bir hormon salgılıyormuş,bu hormon sayesinde vücut kendini topluyormuş,sarkmamak için,ve yeni kiloya göre yapısını ayarlıyormuş,bu sırada kilo alınabilirmiş,benimde böyle oldu heralde,ama sonrasında sabrettim ve tekrar şimdi kilo vermeye başladım,bu dönem yaklaşık 15 -20 gün sürdü,bu süreçte kilo vermedim ,ama şimdi tekrar başladı,kendimi çok iyi hissediyorum,sporunda çok faydasını görüyorum;vücudumun sıkılaştı,durmak yok arkadaşlar devam............:KK36:

merhabalar kızlar topiğinizi çok beğendim bende sizlerle zayıflamak istiyorum. kendimden bahsedeyim size 28 yaşında 1 çocuk annesiyim boyum 1,56 kilom 71 muhasebeciyim iş yerinde zamanım hep oturarak geçiyor ne yazıkki spor yapamıyorum zayıflamak istiyorum eski halimi özledim mutsuzum yaa:KK5:

Bu farklı bir bisiklet. Kolları var ayakta yapılıyor kolları üst bedeni çalıştırıyor.güzelim sen netten eliptik bisiklet diye bak faydalı olurmu fikrini soyle bana:-)

baktım :) Sanırım baya güzel bişey yaa :)) Ben de mi alsam :KK52::KK52:

ben hem glucobay hemde glucophane nin başka isimde olan ilacı kullanıyorum.diyet devam spor devam ama ayda 1 kilo verebildim.şimdi sporun dakikasını arttıracağım bakalım ne olacak.ama bu ilaçları kullanırken kilo almıyorsun tabi diyet yemekleriyle canım.

Tesekkurler cevabiniz icin.
Doktor dun biraz moralimi bozdu. Vermen lazimdi diye tutturdu. Bende biliyorum vermem lazim. Ama olmadi iste.

Tesekkurler cevabiniz icin.
Doktor dun biraz moralimi bozdu. Vermen lazimdi diye tutturdu. Bende biliyorum vermem lazim. Ama olmadi iste.

olmayınca olmuyor veremiyorsun.ben kaç ay yaptım diyet yürüyüş ve ilaçlar 1 gr gitmedi.bıraktım doktora gitmeyi.diyet yemeklerinide azalttım başka bir spora başladım bugün baktım 1 kilo daha vermişim.sende verirsin inşallah ama sakın ilaçları bırakma hemen kilo almaya başlıyorsun.ben öyle yaptım 5 kilo aldım.

olmayınca olmuyor veremiyorsun.ben kaç ay yaptım diyet yürüyüş ve ilaçlar 1 gr gitmedi.bıraktım doktora gitmeyi.diyet yemeklerinide azalttım başka bir spora başladım bugün baktım 1 kilo daha vermişim.sende verirsin inşallah ama sakın ilaçları bırakma hemen kilo almaya başlıyorsun.ben öyle yaptım 5 kilo aldım.

Oh be sonunda benim derdim gibi derdi olan vr anlayan birini buldum:)
Aynen oyle. Yuruyuslere baslicam. Insulin direncini kirmaya cok faydaliymis.

Oh be sonunda benim derdim gibi derdi olan vr anlayan birini buldum:)
Aynen oyle. Yuruyuslere baslicam. Insulin direncini kirmaya cok faydaliymis.

başla yılma sakın hergün dakikanı arttır.ben yürüyüşten sonuç alamadım.şimdide yürüyemiyorum ama evde eliptik bisikletim var kilo veremeyince nişanlım aldı.daha yeni aldık sayılır ben ona biniyorum zorlayıcı biraz ama bende bununla sonuç aldım.yürüyüş yapabiliyorsan hemde yarım saatten fazla hemen başla.sende veririsin.umutsuzluğa düşme.

Ins.
45 dk yuruyorum.
Ikimiz ve isteyen herkes cabucak verir insallah kilolarini:)

Bende diyete başlayanlardanim 2 çocuk annesiyim ve spor yapamıyorum herzaman küçük kızım dan dolayı ama evin içinde bin adım atıyorum fazlasını saymıyorum bakalım ne kadar vereceğim 94 kg la basladim alay edenlere dalga geçenlere laf çarpanlara iyi bir cvp vereceğim inşallah 25 gün sonunda azmin elinden kim Kurtulmuş ki :KK66:

Bende diyete başlayanlardanim 2 çocuk annesiyim ve spor yapamıyorum herzaman küçük kızım dan dolayı ama evin içinde bin adım atıyorum fazlasını saymıyorum bakalım ne kadar vereceğim 94 kg la basladim alay edenlere dalga geçenlere laf çarpanlara iyi bir cvp vereceğim inşallah 25 gün sonunda azmin elinden kim Kurtulmuş ki :KK66:

Allah yardimciniz olsun
Allah bagislasin evlatlarinizi
Tabikide hicbirsey kurtulamaz azmin elinden
Yilmiyoruz:)

iyi akşamlar kızlar :) ne yapıyorsunuz nasıl gidiyor diyetler sporlar:) kilo verenleri tebrik ediyorum çok mutlu oldum :KK52::) darısı başıma diyorum :KK52::) aramıza yeni katılan arkadaşlara var onlarda hoşgelmişler aramıza:KK19::) ya kızlar ben koşu bandında yürürken çok sıkılıyorum birde bu aralar doydugumu hiç hissetmiyorum 2 haftadır yemekten kalkıyorum ama ne yiyebilirim diye düşünmeye başlıyorum hemen :KK17:herkes sınav haftasından dolayı stresten öyle olmuştur diyor ama bu yemek düşüncüleri çıldırtıyor beni yardım edin :) özellikle de tatlı manyağı oldum iyice ama kendimi çok sıkıyorum yememek için hafif bir tatlı filan yok ne olur yardım edin :)sürekli aç bir durumdayım:KK56:

Yurume bandinda bende cok bunaliyorum. Muzik falan aciyorum bir nebze gidiyor:)

X