Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

Canım bazen gücümüzün yetmediği noktada uzman desteği almak en doğrusu. Mutsuzken kendini yemeğe vererek kendi canını mı acıtmaya çalışıyorsun ki? Duygusal açlığını yenmeden çok zorlanırsın canım.
Canımı acıtmak değilde o anki sinirimi yemekten almak diyelim.İnşallah geçecek diye umuyorum.

Elinden bisi gelmeyen seylerse hic uzme kendini kitap oku iyi gelir yada yürüyüş yap ve biraz bencil olmakta fayda var
Dedem vefat ettikten sonra babanem bizde yaşıyor sadece 1-2 ay köyünde duruyor.90 yaşına yakın ve burada bizim yanımızda durmak istemiyor ama mecbur bizimle yaşamaya bu sefer annem ve babamı çok bunalttı.Babam kalp rahatsızı annemde sakin bir yapısı olmasına rağmen annemi de çıldırttı.Ve şuan ikiside her şeyi bana anlatıyorlar.İş yoğun zaten birde eve gelince birinin tansiyonu fırlamış birinin kalbi sıkıştırmış birde babane gürültüsü olunca bencillik yapamıyorsun.Onları dinliyorsun.

İyi geceler menümü iliştireyim şuraya
09:30 Limonlu Su
10:30 Haşlanmış 2 yumurta,3 ceviz,domates, salatalık,5 zeytin, süzme ve burgu peynir,3 bardak siyah çay
13:00 Şekersiz duble türk kahvesi
16:00 bir bardak ayran
17:30 Yeşil çay
19:00 6 köfte( küçüklerdi) salata yoğurt
Su :2,5 lt
@Rzgrece
Spor: 3 mil Leslie 135 puan, 30 dk tempolu yürüyüş 75 puan,toplam: 210 puan
Allonsy Allonsy

10:30 Haşlanmış 2 yumurta,3 ceviz,domates, salatalık,5 zeytin, süzme ve burgu peynir,3 bardak siyah çay
@Rzgrece
Allonsy Allonsy
Afiyet olsun canım.Acıkmıyorsan helal olsun.

Evimde koşu bandım eliptik bisiklet kondisyon bisikletim vardı. Bense yapmaya üşeniyodum. O zmanlar 55 kg flndım. Şmdi tadilat nedeni ile hepsi kalkmş durumda ve bn öyle arıyorm kiiiiii hepsini ilk kez :)

KV’de olduğunuz için demi yer bulamadın. Çık gez kız yürüyüşten ala spor mu var :)

Aç mı kalmış huzurumuz:KK70: su iç bol bol.karnın davul gibi şişer:KK70: Ben sulu köfte,salata,yoğurt yiyeceğim pilav da var menüde ama bana yok:KK66:
Misafir olduğu için tatlı da var ama şakire çay yok gibi bana yok:KK70:
Canım kesmezse, çok geç olmadan protein bişey ye.yumurta haşla ,biraz peynir de olabilir canım.:KK200:
Eyyy gidi huzur dün zevki sefa yaparken bugün fakru zaruret içinde harap ve bitap düştün ya.İşte bu bir dramdır:KK70:

Herkese var sana yok , ama yalnız değilsiiin bize de yooook :)

(3)

Ben bugün sevgilimle beni üzen yeğenine gittik.Geçmiş olsun ziyaretine.En azından onunla olan sorun bir nevi çözülmüş oldu.
Biraz orada diyet listemin dışına çıktım.

Menüm
Sabah (10.00)
1 haşlanmış yumurta
1 dlm peynir
5 zeytin
1 çatal arnavut ciğeri
1 dlm ekmek

Öğlen (15.00)
1 dlm ekmek üzerinde 2 dlm sucuk,kaşar ve mısır
2 yk sosisli yumurta
1 yk k.biber sos
Çay

Ara (17,45)
Sade T.kahvesi

Akşam(18.45)
6 yk Tavuklu bezelye

Sıvılar: 1.5 lt su,y.çay,T.kahvesi

Sucuk ve sosis var sadece, onun dışında güzel menün canım
(5)

Dedem vefat ettikten sonra babanem bizde yaşıyor sadece 1-2 ay köyünde duruyor.90 yaşına yakın ve burada bizim yanımızda durmak istemiyor ama mecbur bizimle yaşamaya bu sefer annem ve babamı çok bunalttı.Babam kalp rahatsızı annemde sakin bir yapısı olmasına rağmen annemi de çıldırttı.Ve şuan ikiside her şeyi bana anlatıyorlar.İş yoğun zaten birde eve gelince birinin tansiyonu fırlamış birinin kalbi sıkıştırmış birde babane gürültüsü olunca bencillik yapamıyorsun.Onları dinliyorsun.

Ya canım allah yardımcın olsun, ortamdaki herkesi memnun etmeye çalışırken olan sana oluyordur tahmin edebiliyorum
(6)

@Rzgrece
Allonsy Allonsy

Ya süpersin vallahi hem menü hem spor güzel arkadaşım

Mide küçüldükten sonra sorun olmuyor.
Evet canım asıl sıkıntı mideyi küçültene kadar.
Eeee kendi kendime mi sohbet edeceğim ben.Kızlar nerdesiniz?
Ben buradayım yine:KK66:)
KV’de olduğunuz için demi yer bulamadın. Çık gez kız yürüyüşten ala spor mu var :)

Herkese var sana yok , ama yalnız değilsiiin bize de yooook :)

(3)
bu zamana kadar yediklerimize sayalım:KK70:
Ya süpersin vallahi hem menü hem spor güzel arkadaşım
Teşekkür ederim canım.Senin menünde neler vardı ve paylaştıysan da gözümden kaçmış canım,kusura bakma:-)

25 mart menü

10:30
1 dilim ekmek
1kk peynir
5 zeytin
1 haşlanmış yumurta

12:30

Sade Türk kahvesi
5 çiğ badem

16:30

4 yk ıspanak
1 kase yoğurt