60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

evet 3 gun balıktan sonra 2 gun de kırmızı et var bana kabızlık dıyetınde de onermıstı hatta keten tohumunu kofte harcı olarak kullanabılırmısız

ayy çok soru sordum canım teşekkürler olumunekankayizsmile peki kırmızı etle nasıl yemek yapabiliriz? kavurma gibi mi köfte mi yoksa sulu yemeğin içinde mi olur hepsi olur mu:uhm:kaydirigubbakcemile3

ayy çok soru sordum canım teşekkürler olumunekankayizsmile peki kırmızı etle nasıl yemek yapabiliriz? kavurma gibi mi köfte mi yoksa sulu yemeğin içinde mi olur hepsi olur mu:uhm:kaydirigubbakcemile3
ben doktora kıymayla kapuska yapıyorum demıstım cok hosuna gıttı kıymalı kabak dolması yapılabılır ama pırınc onermedı bana bulgur koy daha ıyı dedı kabızlık yaparmıs pırınc az yaglı oldugu surece hersey yapılabılır fırınlama ve ızgara daha cok onerıyo kızartma yasak

ben doktora kıymayla kapuska yapıyorum demıstım cok hosuna gıttı kıymalı kabak dolması yapılabılır ama pırınc onermedı bana bulgur koy daha ıyı dedı kabızlık yaparmıs pırınc az yaglı oldugu surece hersey yapılabılır fırınlama ve ızgara daha cok onerıyo kızartma yasak

hımm tamam canım saol bilgiler için a.s.

ay canım hayırlı olsun Allah'ım geçim versinboshayallersmileopuyorumnanaktan

tesekkur ederım az kaldı 10 temmuzda benım dugunum stress bastı aslında baslangıcta dugun ıcın dıyetısyene gıtmıstım nısandakı sısman fotoları gorunce dugunde de aynı seyı yasamak ıstemdım

bı de tavugun kanat derı gıbı yaglı bolumlerınden zıyade gogus kısmını tuketmek gerekıyomus buu arada tatlı ıstegımı de tarcın yıyerek bastırıyorum duyardım ama denememıstım baya etkılı tavsıye ederım

tesekkur ederım az kaldı 10 temmuzda benım dugunum stress bastı aslında baslangıcta dugun ıcın dıyetısyene gıtmıstım nısandakı sısman fotoları gorunce dugunde de aynı seyı yasamak ıstemdım

gelinliğin içinde kuğu gibi olacaksın....:asigim:
nişanlın bir kere daha aşık olacak....kaydirigubbakcemile

tatlı heyecanlar bunlar canım boshayallersmile
ben de nişanlımın ailesine ziyarete gitmiştim fotoları bir gördüm inanamadım bu ben miyim diye ablası bile 2 kere doğum yapmış dal gibiydi ama ben mafoldumben ve hemen diyete başladım. inşallah çok güzel bir gelin olucaksınopuyorumnanaktan

bı de tavugun kanat derı gıbı yaglı bolumlerınden zıyade gogus kısmını tuketmek gerekıyomus buu arada tatlı ıstegımı de tarcın yıyerek bastırıyorum duyardım ama denememıstım baya etkılı tavsıye ederım

tarçını nasıl yiyorsun.. 3 gündür çikolata yiyorum off off...ohaoldumsmile

ben tatlı isteğimi hiçbişeyin bastıracağına inanamıyorum ne yazıkki :KK43: sadece yiyerek bastırıyorum:roflol:

cok tesekkur ederım guzel duygularınız ve dıleklerınız ıcın gercekten tatlı bı telas oldum sanırım bu kan sekerı dedıklerı seyle ılgılı benımkı yemek yedıkten sonra canım cok ıstıyo normalde cok tatlı yıyen bırı degılım hatta eskıden hıc bısı bulamassam okulda kup seker atıyodum agzıma ben 1 tatlı kasıgı kadar toz tarcını oylece yıyorum ama gecen bı yerde okudum yesıl caya koymak da oldukca faydalıymıs yesıl cayın etkısını artırıyormus

X