60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

slm kızlar pazar alışverişimi yaptım geldim.çok sağlıklı şeyler aldım çoook:)
hemen sizle öğlen menümüde paylaşayım
1 dilim kepekli ekmek
1 domates 1 salatalık üstüne limon suyu
1 yeşil elma

1 dilim kepekli ekmek
1 yeşil elma
canım yetersiz. öğlen et veya sebze yemeği ye ekmekle yanına yoğurt salata olabilir

ayy gurbetgüzeli nasıl güzel olmuş valla maşallah Allah bozmasın harika görünüyor darısı başıma
sagolasin canim birsz sabir lazim biz bu kilolari zamanla yavas yavs aldik v e yavas yavas vericez insallah aziminiz kirilmasin örnek bir bennnnn 6 aydir diyetteyim canlarim sonuc ortada isteeeee

canım benim çok sevindim yeni fotolarını görünce. çok güzel olmuşsun canım.
com cok sagol gulum insallahhhhhhhh hepberaber elele vercez kilolariiiiiii farmasi gibim 60 in altina dussem ne iyi olcekkk hadi bakalim yilmak yok yola devammm
cumanız mubarek olsun kızlar....
senin de canimmmmmm

1 dilim kepekli ekmek
1 yeşil elma

canım bu menü bana hem az hemde sağlıksız gibi geldi yani çorban sebze yemeğin yoğurt yada salatan olsaydı daha iyi olurdu.yoksa malzemenmi yoktu yada vaktinmi kısıtlıydı

hugocuk bende forumu okuyunca öle hissettim bi an.ama ben normaldede zaten öle çok fazla yemek yiyn biri deilim ama benm tek derdim tatlı sanırım ondan kilo veremiyodumben.:KK43:tmm tavsiyene uyucam bundn sonra.saol canım

1 dilim kepekli ekmek
1 yeşil elma

sürekli bu tip beslenirsen aceleyle hemen kilo vereceğim diye inan sağlığından olursun

kızlar çerez yiyiyorum

4 badem
6 fındık
10 antep fıstığı

afiyet olsun canım

hugocuk bende forumu okuyunca öle hissettim bi an.ama ben normaldede zaten öle çok fazla yemek yiyn biri deilim ama benm tek derdim tatlı sanırım ondan kilo veremiyodumben.:KK43:tmm tavsiyene uyucam bundn sonra.saol canım

ah ah o tatlılar, yemesi güzel de sonrası kötü ya
canım belki az yediğin için metabolizman yavaş çalışıyodur ve ondan dolayı kilo veremiyosundur, çünkü metabolizma az yemek yendiğinde bu yenenleri harcamak yerine depoluyormuş ve bu da kilo alımına sebep oluyormuş, ama az, sağlıklı ce sık sık yemek metabolizmayı çalıştırmak açısından çok faydalıymış

evet nugyacım aslında pek de vaktim yoktu bugün braz tembellk yaptımda sabah. şimdi yemek fln yapıcam akşama.ondan da biraz geçiştrdim.ama söz size bundan sonra uyucam tavsiyelerinize ama ben yoğurt pek yiyemiorum ya peynir süt okey ama yoğurt pek sevmiyorum sebze yemeği yanına salata fln da yesem olur di mi?yoğurt yerine.

gurbat güzeli canım benim tek kelimeyle MUHTEŞEM olmuşsun Rabbim daim etsin inşallah:nazar::nazar::nazar::KK71::KK71::KK9::KK9:

evet nugyacım aslında pek de vaktim yoktu bugün braz tembellk yaptımda sabah. şimdi yemek fln yapıcam akşama.ondan da biraz geçiştrdim.ama söz size bundan sonra uyucam tavsiyelerinize ama ben yoğurt pek yiyemiorum ya peynir süt okey ama yoğurt pek sevmiyorum sebze yemeği yanına salata fln da yesem olur di mi?yoğurt yerine.

olmaz canım illa yoğurt yiyemiyorsan peynir süt ayranla telafi edebilirsin ama asla salata kalsiyumlu yiyecekler olan süt ürünlerinin yerini tutmaz canımcım

farmasicim günlük yenmesi gereken yoğurt mikatrı minimum ne kadar olmalı kaşık hesabı olarak?

salata olur canım yoğurt yiyemiyorsan sütünü ihmal etme ama çok önemli vücut için.

Hugocuk seni hiç göremeyecek miyiz bizler ? Fotolarını foruma değil albüme koyup kaldırabilirsin hemencecik canım olmaz mı zaten yüzümüzü istemiyorsak göstermiyoruz da dolayısıyla çekinecek ne var ki?

afiyet olsun farmasi cim benmde öğle menüm yetersiz geldi bana ve arkadaşlara ozman bende birazdan yicem onlardan.

farmasicim günlük yenmesi gereken yoğurt mikatrı minimum ne kadar olmalı kaşık hesabı olarak?
senin için şimdi araştırdım yanlış birşey yazmak istemediğim için ben 1 su bardağı yazacaktım ama aşağıdaki bilgiye bak canım sen
3. Yoğurt: Protein ve B vitaminin yanı sıra 150 gramlık bir kase yoğurt günlük kalsiyum gereksiniminizin yüzde 25-35’ini içeriyor. Ayrıca sağlık için yararlı olan aktif bakteriler kültürler de yoğurtta bulunuyor. Düşük kalorili olması ve az yağlı olanların üretilmesi ile yoğurt diyet listesinde yer alıyor

tmm canlarım tavisyeleriniz için teşekkürler.ben yemek yapmaya gidiyorum z.yağlı fasülye yapcam akşama.
akşam yazmaya çalşırım size menümü .herkese iyi akşamlar...

senin için şimdi araştırdım yanlış birşey yazmak istemediğim için ben 1 su bardağı yazacaktım ama aşağıdaki bilgiye bak canım sen
3. Yoğurt: Protein ve B vitaminin yanı sıra 150 gramlık bir kase yoğurt günlük kalsiyum gereksiniminizin yüzde 25-35’ini içeriyor. Ayrıca sağlık için yararlı olan aktif bakteriler kültürler de yoğurtta bulunuyor. Düşük kalorili olması ve az yağlı olanların üretilmesi ile yoğurt diyet listesinde yer alıyor

ay sağol canım ya, zahmet oldu sana, teşekkü ederim
150gr o zaman aşağı yukarı 3-4 kaşık bişi eder dimi? az değil mi?
bide ben bu taze yoğurtları sevmiyorum pek, süzme yoğurdu çok seviyorum ama o da yağlı, ondan yesem kaç kaşık yemem gerekir günde?
bide öğünü fark eder mi yoğurdun hani akşam yemeğinde daha faydalıdır gibi?
ay ne çok soru sordum ya

ay sağol canım ya, zahmet oldu sana, teşekkü ederim
150gr o zaman aşağı yukarı 3-4 kaşık bişi eder dimi? az değil mi?
bide ben bu taze yoğurtları sevmiyorum pek, süzme yoğurdu çok seviyorum ama o da yağlı, ondan yesem kaç kaşık yemem gerekir günde?
bide öğünü fark eder mi yoğurdun hani akşam yemeğinde daha faydalıdır gibi?
ay ne çok soru sordum ya

hayır sormadın sonuçta soru sorman bana da birşeyler öğrenme fırsatı veriyor canım ben günde en az çok dolu dolu 6 kaşık yoğurt yiyiyorum

X