60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Hugocuk seni hiç göremeyecek miyiz bizler ? Fotolarını foruma değil albüme koyup kaldırabilirsin hemencecik canım olmaz mı zaten yüzümüzü istemiyorsak göstermiyoruz da dolayısıyla çekinecek ne var ki?

ben fotoğraf koymayı bilmiyorum internete. eşim koyuyor söyledim ama istemedi. ona göre böyle şeyler komik geliyor. ama senin bel kalça ölçülerinle benimki aynı. sen 1 santim azsın benden.

hayır sormadın sonuçta soru sorman bana da birşeyler öğrenme fırsatı veriyor canım ben günde en az çok dolu dolu 6 kaşık yoğurt yiyiyorum

light yoğurt mu peki?
bide hepsini bi öğünde mi yiyosun ayrı ayrı mı
süzme olmazmı ki? yağlı ama

light yoğurt mu peki?
bide hepsini bi öğünde mi yiyosun ayrı ayrı mı
süzme olmazmı ki? yağlı ama

tam yağlı yoğurt yiyiyorum sadece kaymağını yemiyorum hiçbir zaman süzme yoğurdu da suyla seyreltip ezip onuda aynı miktarda yiyiyorum
öğlen yoğurt yiyeceksem en az 3-4 kaşık akşam 5-6 kaşık öyle işte

ben de dün ölçmüştüm yemek yedikten sonra, bel 80 cm, kalça 100 cmdi, yuh dedim kendi kendime, doğum yapsam herhalde yarım dünya gibi bişi olucam, o yüzden iyileşeyim hemen spora başlıycam, bide basen için şu uzay yürüyüşü denen aletten almak isatiyorum ama daha karar veremedim

tam yağlı yoğurt yiyiyorum sadece kaymağını yemiyorum hiçbir zaman süzme yoğurdu da suyla seyreltip ezip onuda aynı miktarda yiyiyorum
öğlen yoğurt yiyeceksem en az 3-4 kaşık akşam 5-6 kaşık öyle işte

hmm, tamam canım, ben zaten yoğurdun kaymağını yiyemem
süzmeyi de suyla seyreltiyorum ben de zaten, iyi bari bundan sonra ben de senin gibi yiyeyim, ne de olsa tecrübelisin bu konuda, fotoları da gördüm, işe de yarıyor

şu power pilateye baktım çok pahalıymış. 6 bin lira falanmış. ama kardiyobasküler bir alet değil. kasları çalıştırıyo yağ yaktırmaz o zaman ama diyet ve sporla çok işe yarar. mantık olarak şöylede düşünülebilir. titreşim veriyoya vücuda titreşim verirken egzersiz yapıyosun tabi çok zor oluyo. o zaman şu titreşim kemerlerini takıp mekik çekilsede sadece karın için işe yararmı. mantık aynı titrerken egzersiz yapmak.

şu power pilateye baktım çok pahalıymış. 6 bin lira falanmış. ama kardiyobasküler bir alet değil. kasları çalıştırıyo yağ yaktırmaz o zaman ama diyet ve sporla çok işe yarar. mantık olarak şöylede düşünülebilir. titreşim veriyoya vücuda titreşim verirken egzersiz yapıyosun tabi çok zor oluyo. o zaman şu titreşim kemerlerini takıp mekik çekilsede sadece karın için işe yararmı. mantık aynı titrerken egzersiz yapmak.

hugocum seninki kemer mi yoksa şu koşu bandına bağlı olan masaj motoru mu?
benimki ikincisinden ama çok kaşıntı yapıyor titretirken, kaşınmaktan titreyemiyorum ben resmen :KK53:

canım büyük dilimler değilse üzülme bu kadar
gerçi bu da büyükse üzül der gibi oldu ama
olan olmuş artık, spor yapabiliyosan biraz fazla yaparsın, dengelersin ya da suyunu fazla içersin
neyse hugo, farmasi daha iyi tavsiye verirler canım sana

X