70-79 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Kizlar bildirimimi yapıp çıkiyom hemen misafirim gelmek üzere.....

Başlangıç 72.6
Gecen hafta 69.7
Bu hafta 69.0
Giden 700gr
Toplam giden 3.6
Hedef 60

Ben kactimmmmmmm

ahahahaha oooh oooh canıma da deysin :KK52:

bu haftada rakip olcan mı :KK52:

o koşu bandını bi kullansan varyaaaaaaaa :KK52:

tebrik ederim güzellik :KK16:

offf bende geçen cuma öyleydim suim şişlik fena bişi valla erkeklere de oluyomu acaba :KK9:

tebrik ederim bebeğim aynen böyle devam topikte ki neşe kaynağım benim :KK9: :KK9:

bu hafta regl e yenilip çok cıss götürme tamam mı :KK9:
:KK9: gecen aksam bende esime dedim regl olup kurtuluyoruz diye oda demezmi kadin olmak nekadar da zormus diye bende öyle birsey yok dedi :KK9::KK9:
sagol seker :KK19: yok saldirmam herhalde sanirsam :KK17::KK1:
İlacı bıraktıktan sonra 3 gün içinde olacaktın sanırım bu hafta olursun insaallah canım.
Sonra başka bahane istemiyorum hee.
bugün 2inci günü bi patlama bekliyorum bugün yarin :KK9: istah patlamasi olmazinda :KK30:
tamam ozaman tam gaz sacimi cekebiliriz yine :KK4::18::KK1::KK19:

RAKİP ARIYORUM kızlar bu hafta için duyurulur :KK52:

Ben rakip olurum tatlımm:KK70:

Eliptik bisikletim var kullanıyorum.
Kendime bir rota çizdim hemen yamacımdaki gemiye binmiyorumda eminönüne yürüyorum.
Fındıklı-eminönü arası bu tarafları bilen varsa baya bir yürüyorum:KK70:
Sonra gemiye biniyorum.Haydarpaşada inip tekrar kadıköoye yürüyorum.
Hava güzel olduğu sürece böyle yapmayı düşünüyorum kısmetse.
Eve azcık geç gidiyorum ama yemek derdi olmadığı için kocişde yaz sezonu azcık geç çıktığı için sorun olmuyor.
Gerçi koluma kaldırcak halim olmuyor ama olsun alışırım:KK70:

teşekkürler tatlım ya çizelgemi değiştirdim belki az daha gaza gelirim diye :26:
görürsün inş tatlım ya sewdicekin şok olcak :KK34:

İnşaallahh ah bi gelse son 26 gün kaldı.
Bu süre içinde daha da gider inşallahh bide üstüme uygun kıyafetler bulursam tamamdır.:KK52::KK52:

Kizlar bildirimimi yapıp çıkiyom hemen misafirim gelmek üzere.....

Başlangıç 72.6
Gecen hafta 69.7
Bu hafta 69.0
Giden 700gr
Toplam giden 3.6
Hedef 60

Ben kactimmmmmmm

Tebrik ederim canım.:KK9:

:KK9: gecen aksam bende esime dedim regl olup kurtuluyoruz diye oda demezmi kadin olmak nekadar da zormus diye bende öyle birsey yok dedi :KK9::KK9:
sagol seker :KK19: yok saldirmam herhalde sanirsam :KK17::KK1:

bugün 2inci günü bi patlama bekliyorum bugün yarin :KK9: istah patlamasi olmazinda :KK30:
tamam ozaman tam gaz sacimi cekebiliriz yine :KK4::18::KK1::KK19:

Evet reglden sonra bi bahanen kalmıo çekerim saçını.:KK9:

ahahahaha oooh oooh canıma da deysin :KK52:

bu haftada rakip olcan mı :KK52:

o koşu bandını bi kullansan varyaaaaaaaa :KK52:

tebrik ederim güzellik :KK16:

Doğru diyosunnnn kullansam süper olcak ama canım istemiyor gün icinde yeterince yürüyorum galiba o yetiyo bana bu guzel havalarda içeri tikilip kosu bandın ustunde kan revan icinde terlemem istemiyom:KK34:

Ben rakip olurum tatlımm:KK70:

Eliptik bisikletim var kullanıyorum.
Kendime bir rota çizdim hemen yamacımdaki gemiye binmiyorumda eminönüne yürüyorum.
Fındıklı-eminönü arası bu tarafları bilen varsa baya bir yürüyorum:KK70:
Sonra gemiye biniyorum.Haydarpaşada inip tekrar kadıköoye yürüyorum.
Hava güzel olduğu sürece böyle yapmayı düşünüyorum kısmetse.
Eve azcık geç gidiyorum ama yemek derdi olmadığı için kocişde yaz sezonu azcık geç çıktığı için sorun olmuyor.
Gerçi koluma kaldırcak halim olmuyor ama olsun alışırım:KK70:

Tamam bebeğim bu haftada seninle rakip olalım :KK52:

saçını başını yoliiim bi :KK52:

Doğru diyosunnnn kullansam süper olcak ama canım istemiyor gün icinde yeterince yürüyorum galiba o yetiyo bana bu guzel havalarda içeri tikilip kosu bandın ustunde kan revan icinde terlemem istemiyom:KK34:

Ne kadar yürüyorsun bebeğim ilk 20 dk dn sonra yağ yakımı başlar yürüyüşte :KK16:

Bİldirim;
baslangıc ;79.1
gcen hafta;77.2
bu hafta;77.3
gelen;100gr:KK14:
toplam giden 2.8
hedef;60

sıkma canını bi hafta vermeyince diğer hafta daha çok veriyorsun azimle devam et cnm
sen bu işi başarıcan :KK9:

İlacı bıraktıktan sonra 3 gün içinde olacaktın sanırım bu hafta olursun insaallah canım.
Sonra başka bahane istemiyorum hee.

ahahahah dur cevap veriyorum.:KK9:
Kıyafet sıkıntısı çekmiyorsun eskiden 2 pantulum ve elbiseler olduğu için el mahkum birinden birini giyiyordum.
Şimdi şunu mu giysem bunu mu giysem diyorum.:KK9:
Mağazalarda bu bana olur mu değil bu güzel mi değil mi diye bakıyorsun ki bu müthiş bişey.:KK34:

Kıyafetlerimle bi sorun yok ayna karşısında kendimi beğeniyorum canım hele de yandan bakınca.:KK9:
Eşofman daha zayıf gösteriyo beni dün ayna da bakıyorum totom, bacaklarım erimiş falan diyordum.:KK52:
Belimin kıvrımı ortaya çıktı bide bu süper :KK23:

Ammaa cıbılken kabuss :KK52::KK52::KK52:
Zayıf dediğimizde herkesin aklında bi şekil belirir ya öyle bişi yok yani.:KK52:

O yüzden daha çok yolum var.:KK55:

Kendini beğeniyorsun, rahatca bi yerlere gidebiliyorsun en önemlisi resim çekinebiliyorsun boydan.:KK9:
Bunları hissediyorsun hissediyorsun sonra da daha da kilo vermem lazım bu yetmez ki diyip tekrar başlıyorsun:KK60::KK60:

nasıl yani o sahildeki taş kızlardan olamayacakmıyız? göbegimiz dümdüz olmanmı o kiloda:KK50:
bende artık mağazalara gidip 38 beden pantul istiyorum demek istiyorummmmmm.
foto konusunda bende çok müzdaribim toplu foto çektirildiğinde falan arkalara kaçıyodum:KK9:
bu kilo verme işini çok güzel başarmışsın dilek inan bana artık hayatında kendine daha çok güveneceksin ben her
işi başarırım diceksin.inş bende bigün senin bu hissettiklerini hissedebilirim.çokkkk istiyorummmm çokkkkkkkk:KK51:

Hahaha çok beklersin tatlımmm haftaya hayal kırıklığı yaşatmak istemem sana ama ne yapalım kısmettt :KK55:

yaaaaaaaaaaa asıl sen çok beklersin kızııımmm kocişe sarılır ağlarsın artık haftaya cuma aşk böcüüü seni :KK52: :KK9:

İnşaallahh ah bi gelse son 26 gün kaldı.
Bu süre içinde daha da gider inşallahh bide üstüme uygun kıyafetler bulursam tamamdır.:KK52::KK52:

Tebrik ederim canım.:KK9:

Evet reglden sonra bi bahanen kalmıo çekerim saçını.:KK9:

:KK9: balikaymaki özledimya nerde bu kiz :44:eek:nun sacini cekdinmi daha cok hosuma gidiyordun :KK9:

Kızlaaaarrrr selammm:KK3: beni hatırladınız mı:KK1:

arada gırıp bakıyorum bugn cuma bakayım dedım süpersiniz cok guzel kılolar vermıssınız masallah:nazar:
helekı dılek ayakta alkıslıyorum ne azımlı kızsın tebrıkler:KK9::KK9::nazar: mona da epey kılo vermıs

zerrayı goremedım pek ıyı mı o da
suzimm sen nasılsın ıyısın ınsallah
ısmını yazmadıgım benı tanıyan tum arkadasları öpüyorum:KK19::KK19:

bende ıyıyım 2 kg vermıstım hala aynıyım ama yavastan göbeğim cıkmaya basladı kıyafetler olmamaya basladı :KK1:
kendınıze ıyı bakın görüşmek üzere:KK16::KK16::KK16:

yaaaaaaaaaaa asıl sen çok beklersin kızııımmm kocişe sarılır ağlarsın artık haftaya cuma aşk böcüüü seni :KK52: :KK9:

Kocişin bana ne hediye aldığını söylerimmm:KK70:
Seninle yarışarak adım adım kocişle olan yarışı kazanmaya yaklaşıcam.
Keçiyimdir ben bakma öyle aşk böcüğü olduğuma.
Görüşücez şekerimmm :KK9::KK9:

kızlar saclarım ıcın hap kullanıorum sabah aksam
aksam kullandıgım maf ettı benı
oldum dun aksam mıgde bulantısından geberıorum sandım
tamda yemek yerkene basladı hemn yat etkısıne baktık
yazıo mıgde bulantısı kusma dıe
sızce kullanmaya dewam edeyım mı hala:18::18::18:

X