Abartıyormuşum

Micra23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2020
225
83
38
İyi akşamlar.. Eşimin ilgisi bana yeterli gelmıyor bence ilgisiz. Kendine sorarsan ben herşeyi abartıyormuşum. Sürekli elinde telefon ödü kopar ben elimi telefona sürcem diye. Gelelim bugünki konumuza 10 gün boyunca sürer reglim. Kombi bozuldu bugün . Tüh ya dedim reglim bitti duş alacaktım. Yalandan şey yapma dedi. Daha 1-2 gün oldu regl olalı dedi hangi ara bitti dedi.. Çok sinirlendim on gün boyunca hiç aklına gelmemiş olmam mı yalancılıkla suçlaması mı neye sinirleneceğini bilemedim. Her neyse telefonda program var gösterdim kaçıncı günü olduğunu yok telefonu çektin göremedim bilmem ne hala inanmıyormuş gibi yapıyor. Sinirlendim çıktım. Bu ne ilgisizlik dedim. Uzun adet dönemleri yüzünden alıştık falan dedi. Adama bak ya günü gününe bilsin demiyorum ama demekki 10 gündür hiç aklına gelmemiş sormamış ilgilenmemiş. Bunun öncesi de vardır 2_3 gün. Sizce ben mi abartıyorum şimdi..

regl dönemlerinizde duş almaya devam edin ,
10 gün duş almazsanız adam tabi ilgilenmez sizle
Öncelikle konuyu anlamadan sırf karşı tarafı yargılamak için yorum yapmayın. Evelallah hergün duş alan biriyim. Saygılarımı sunarım size değil duş fönsüz gezmem ben.. Abdesti kastettim sevgili arkadaşım o da anladı zaten..

İyi akşamlar.. Eşimin ilgisi bana yeterli gelmıyor bence ilgisiz. Kendine sorarsan ben herşeyi abartıyormuşum. Sürekli elinde telefon ödü kopar ben elimi telefona sürcem diye. Gelelim bugünki konumuza 10 gün boyunca sürer reglim. Kombi bozuldu bugün . Tüh ya dedim reglim bitti duş alacaktım. Yalandan şey yapma dedi. Daha 1-2 gün oldu regl olalı dedi hangi ara bitti dedi.. Çok sinirlendim on gün boyunca hiç aklına gelmemiş olmam mı yalancılıkla suçlaması mı neye sinirleneceğini bilemedim. Her neyse telefonda program var gösterdim kaçıncı günü olduğunu yok telefonu çektin göremedim bilmem ne hala inanmıyormuş gibi yapıyor. Sinirlendim çıktım. Bu ne ilgisizlik dedim. Uzun adet dönemleri yüzünden alıştık falan dedi. Adama bak ya günü gününe bilsin demiyorum ama demekki 10 gündür hiç aklına gelmemiş sormamış ilgilenmemiş. Bunun öncesi de vardır 2_3 gün. Sizce ben mi abartıyorum şimdi..
10gun boyunca hic size temas etmediyse en azindan özledim falan demediyse bencede abartmiyorsun.Ayrica telefonu gizlemeler falan normal degil.

Belli ki bişeyler saklıyor bence
Kesinlikle sakliyor burayı kurcalayan siz telefon saklanıyor 10 günde aklına bile gelmemissin. Gizliden takip edin. Tabi sonuçlarına olumlu olumsuz katlanabilecekseniz. Altatiyorsa bosanabilecekseniz. Yoksa kurcalamayin derim.

Normalde de 10 günü felan buluyormu iliski durumunuz. Eğer öyleyse rutine binmiş olabilir.

Bulduğu zamanlar oldu canım ama bir defa bile sormamış demekki ilk günleri diyor reglin aklına da gelmemiş
Telefonundan ödü kopuyor dediniz. Telefonuna bakmaya çalışın ortalıkda bırakırmı? Şifresini bilirmisiniz? Takip edin bakalım

Hiç abartmıyorsunuz. Telefonuna dokunması dan bu kadar korkması hiç normal değil. Eşiniz aldatan erkek davranışları sergiliyor. Kafanızı karıştırmak istemem ama aldatıyor olabilirsiniz.

X