Abartıyormuşum

Bazen zaman öyle yoğun geçiyor ki insan günlerin nasıl geçtiğini farkedemiyor. Belki öyle bir hafta geçirdi eşiniz?

Ama saatlerce telefonunun elinde olması ve dokunmak istediğinizde telaşlanması falan hoş değil. Bence bunu sorgulamanız lazım

Bazen zaman öyle yoğun geçiyor ki insan günlerin nasıl geçtiğini farkedemiyor. Belki öyle bir hafta geçirdi eşiniz?

Ama saatlerce telefonunun elinde olması ve dokunmak istediğinizde telaşlanması falan hoş değil. Bence bunu sorgulamanız lazım
Evet csnım iş hayatı çocuklar ev vs. gerçekten öyle geçiyor ama şöyle ki onun dinlenme günlerine denk geldi son günler.. Öyle de olsa yine de ilk günleri mi diye ısrar etmesi ve yalancı çıkarması.. Evet saatlerce telefon elinde önce şifreliydi. Ben sıkıntı çıkarınca ya sen kurcalıyorsun bu hoşuma gitmiyor o yüzden söylemiyorum dedi. Sonra da şifrem şu dedi ama elinden bırakmadığı için elime alıp kontrol etmem imkansız.. Uykudan bile uyanır yani aldıgımı farketse o derece hassas yani..

Belki de sizden bir adım bekledi bu 10 gün boyunca evet regl oluyoruz ama adam bu 10 günde sıkılmıs olabilir hic mi fik fik yapmıyorsunuz yalandan böyle yanaşmalar falan

Telefonu karıştırınca ödü kopuyorsa sıkıntı.
Ayrıca 10 gün ilişki istemedimi hiç? Daha iki gün oldu demesi? Ayrıca seni yalanla suçlaması çok sinir bozucu.

Benimde telefonumu eşim eline alsa bir şey yapmadığım halde rahatsız olurum özel eşya sonuçta kişiden kişiye değişebilir bu durum ama ben kesinlikle rahatsız olurum regl konusundada benim eşim takip eder hatta gecikmelerimi bile ben unutsam o hatırlatır sağolsun takvim gibi 😀 ama dikkat etmesede umrumda olmaz açıkcası aksine bitti mi bitcekmi fıtı fıtı arkamda dolaşsa cinsellik için sinirlenirim 🤣

Benim kocam da tam tersi ayda 5 gün adet olmama rağmen sanki 15 gün oluyormuşum gibi geliyor, bitmedi mi hâlâ daha geçen hafta olmuştun falan diyordu. Bu adet tarihi hesaplamalarında kafaları basmıyor hiç bir erkeğin. Ee siz de kendinizi onun yerine koyun onların hiç böyle derdi olmamış ki biz her ay yaşadığımız için biliyoruz sanki onlar da biliyormuş gibi geliyor ama hiç bir şeyin farkında değiller. Bence siz adet olduğunuzu sürekli vurgulayın, işte regliyim ya canım çok tatlı çekiyor, regliym ya ondan biraz gerginim gibi böylece günlerini unutmaz. Burda size inanmaması garip olmuş böyle bir durumda neden yalan söyleyesiniz ki?

Belki de sizden bir adım bekledi bu 10 gün boyunca evet regl oluyoruz ama adam bu 10 günde sıkılmıs olabilir hic mi fik fik yapmıyorsunuz yalandan böyle yanaşmalar falan
Benden bir adım beklemesine de anlam veririm de daha 1-3 gün oldu demesi biraz saçma

Benimde telefonumu eşim eline alsa bir şey yapmadığım halde rahatsız olurum özel eşya sonuçta kişiden kişiye değişebilir bu durum ama ben kesinlikle rahatsız olurum regl konusundada benim eşim takip eder hatta gecikmelerimi bile ben unutsam o hatırlatır sağolsun takvim gibi 😀 ama dikkat etmesede umrumda olmaz açıkcası aksine bitti mi bitcekmi fıtı fıtı arkamda dolaşsa cinsellik için sinirlenirim 🤣
Çoook fazla elinde olması ama gayri ihtiyarı dokunsam kıyameti koparması falan.. Yoksa benim telefon ortadadır mesela karıştırmaz

Ödü kopmuş sevişeceğiz diye. Ondan ne on günü daha iki gün olmadı mı regl olalı demesi. Ne çabuk geçti diyememiş.
Telefon da saklıyorsa telefon+cinsellikten uzaklaşma kombinasyonu burnuma hiç hoş kokular gelmiyor takipte kalın uyandırmadan

X