Açıköğretim Fakültesi ile ilgili Her türlü sorularınıza cevap ...

mrhb ben bu sene ygs ye girdim ve barajı aştım aöf devam etmek istiyorum kayıtlar ne zaman ve nereye başvuruyoruz ben biraz internetten araştırdım pek bişey bulamadım bilen varsa yarrdım lütfen

barajın üstündeyse puanınız tercih zamanı(temmuz sonu ağustos başı falan)aöften hangi bölümü istiyorsanız onu tercihlerinize ekleyeceksiniz
direkt çıkar zaten size evrak yollayacaklar,orada da nasıl olacağı yazar zaten

mrb ben 4yıl önce ilahiyat bölümünde 3 dersim varken bırakmıştım hala kayıt zamanı bana zarf geliyo bende devam etmwk istiyorum ama yeni dersler çıkmış bu durumda o dersleri de mi vereceğim cvp yazarsanız çok sevinirim

kızlar ben örgünden önlisans bitirdim daha sonra da aöften işletme..
bu yıl ygs ye girmedim ama aöf ün kayıt zamanı 2. üniversite hakkından yararlanabiliyor muyum acaba?

kızlar ben örgünden önlisans bitirdim daha sonra da aöften işletme..
bu yıl ygs ye girmedim ama aöf ün kayıt zamanı 2. üniversite hakkından yararlanabiliyor muyum acaba?

evet canım ikinci üni olanağından yararlanabiliyorsun aöf işletme diplomanı götürmen yeterli hangi bölümü seçmeyi düşünüyosun:KK61:

hayırlısı olsun ben de sosyoloji istiyorum belki tekrardan sosyoloji okurum ben başvuru yaptıktan sonra açıldı o bölüm o yüzden başvuramamıştım:KK61:

bende laborant ve veteriner sağlık okuyorum 1.sınıftayım büt.e kaldım ama bölümümden hiç memnun değilim.uzaktan eğititıbbi laboratuvar teknikleri var ona geçmek istiyorum ama bi kaç arkadaş geçemezsin dediler şartları zorlamam lazım birinin tavsiyesi üzerine bu bölüme heveslenmiştim ama beş kuruş etmez her dönem sadece 1 alım oluyo neler yapmam lazım?dondursam başka bölüme kayıt olabiliyomuyum?hatta bi ara açık lise çoçuk gelişimine kayıt olmayı bile düşündüm ama açık liseye kayıt olmak için önlisans vs kayıtlı olmamak gerekiyomuş.o bölümü de seviyorum ama ne yapacağımı bilemiyorum yardım edin

merhaba
bende bu sene sınava girip açıkögretim okumak istiyorum ama bölüm ne seçsem bilemiyorum,
şu an belediyede emlak servisinde işçi olarak çalışıyorum,
bölümlere nerden bakabilirim

merhaba
bende bu sene sınava girip açıkögretim okumak istiyorum ama bölüm ne seçsem bilemiyorum,
şu an belediyede emlak servisinde işçi olarak çalışıyorum,
bölümlere nerden bakabilirim

Anadolu üniversitesi Açıköğretim Fakültesi yeni açılan bölümlerin listesi ve 1. 2. 3. ve 4. sınıflarda okutulacak dersler hakkında bilgi….

İktisat Fakültesi (Lisans)
Uluslararası İlişkiler
İşletme Fakültesi (Lisans)
Konaklama İşletmeciliği *
Açıköğretim Fakültesi (Lisans)
Felsefe
Sosyoloji
Türk Dili ve Edebiyatı
Açıköğretim Fakültesi (Önlisans)
Menkul Kiymetler ve Sermaye Piyasası
İşletme Yönetimi
Spor Yönetimi
Adalet
Fotoğrafcılık ve Kameramanlık
Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı
Kültürel Miras ve Turizm
Turizm ve Seyahat Hizmetleri *
Lojistik
Medya ve İletişim
Radyo ve Televizyon Programcılığı

Bunlar canım google açıköğretim bölümleri yaz somutnet sitesinde:KK34:
Kızlar bir soru da benden işletme 1.sınıftayım bölüm değiştirmek istiyorum bu mümkünmüdür?İlla lys sınavına mı girmemiz gerekiyor:KK59:

Merhaba kızlar, Ben 2007 yılında evlenmek için üniversiteyi bıraktım daha sonrada kaydımı sildirdim. O dönemde ticaret lisesi mezunu olduğum için direk geçiş ile istanbul üniversitesine girmiştim. Diploma notum 4.61di. Şimdi açık öğretimle bir bölüm okumak istiyorum ama içinde matematik olmayan bir bölüm olsa diyorum. Daha önce muhasebe okuyodum :) Liseyide muhasebe olarak okumuştum

Merhaba kızlar, Ben 2007 yılında evlenmek için üniversiteyi bıraktım daha sonrada kaydımı sildirdim. O dönemde ticaret lisesi mezunu olduğum için direk geçiş ile istanbul üniversitesine girmiştim. Diploma notum 4.61di. Şimdi açık öğretimle bir bölüm okumak istiyorum ama içinde matematik olmayan bir bölüm olsa diyorum. Daha önce muhasebe okuyodum :) Liseyide muhasebe olarak okumuştum

felsefe bölümünde matematik dersi yok sosyolojide de yok fakat sosyolojide matematikle alakalı iktisada giriş dersi var felsefe dersleri şunlar

1. yıl
SEMBolİK MANTIK
İLKÇAĞ FELSEFESİ
UYGARLIK TARİHİ
SOSYOLOJİYE GİRİŞ
PSİKOLOJİYE GİRİŞ
SOSYal BİLİMLERDE TEMEL KAVRAMLAR
TEMEL BİLGİ TEKNOLOJİLERİ

2. yıl
METAFİZİK
EPİSTEMOLOJİ
ORTAÇAĞ FELSEFESİ
TOPLUM VE İLETİŞİM
YURTTAŞLIK VE ÇEVRE BİLGİSİ
ANTROPOLOJİ
FELSEFE
ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILÂP TARİHİ

3. yıl
BİLİM FELSEFESİ
ETİK
MOdeRN FELSEFE
ZİHİN FELSEFESİ
MANTIĞIN GELİŞİMİ
SİYASET FELSEFESİ
YABANCI DİL

4. yıl
FELSEFİ YÖNTEM
DİL FELSEFESİ
ÇAĞDAŞ FELSEFE
TÜRKİYE'DE FELSEFENİN GELİŞİMİ
TARİH FELSEFESİ
SANAT FELSEFESİ
TÜRK DİLİ

felsefe bölümünde matematik dersi yok sosyolojide de yok fakat sosyolojide matematikle alakalı iktisada giriş dersi var felsefe dersleri şunlar

1. yıl
SEMBolİK MANTIK
İLKÇAĞ FELSEFESİ
UYGARLIK TARİHİ
SOSYOLOJİYE GİRİŞ
PSİKOLOJİYE GİRİŞ
SOSYal BİLİMLERDE TEMEL KAVRAMLAR
TEMEL BİLGİ TEKNOLOJİLERİ

2. yıl
METAFİZİK
EPİSTEMOLOJİ
ORTAÇAĞ FELSEFESİ
TOPLUM VE İLETİŞİM
YURTTAŞLIK VE ÇEVRE BİLGİSİ
ANTROPOLOJİ
FELSEFE
ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILÂP TARİHİ

3. yıl
BİLİM FELSEFESİ
ETİK
MOdeRN FELSEFE
ZİHİN FELSEFESİ
MANTIĞIN GELİŞİMİ
SİYASET FELSEFESİ
YABANCI DİL

4. yıl
FELSEFİ YÖNTEM
DİL FELSEFESİ
ÇAĞDAŞ FELSEFE
TÜRKİYE'DE FELSEFENİN GELİŞİMİ
TARİH FELSEFESİ
SANAT FELSEFESİ
TÜRK DİLİ

derslere bak ya çok karışık valla:)

Son düzenleme:
kızlar ya bişe sorcam 1.sınıfta işletme secmiştim bi kere sınava girdim kaldım dahada bişe yapmadım 2sene geçti üzerinden bölümümü değiştirmek istiyorum ne yapabilirim???

kızlar ya bişe sorcam 1.sınıfta işletme secmiştim bi kere sınava girdim kaldım dahada bişe yapmadım 2sene geçti üzerinden bölümümü değiştirmek istiyorum ne yapabilirim???

seneye ygs'ye girip 145 ve üzeri puan almanız gerekiyor
tercih zamanı da aöf'ten istediğiniz bir bölümü seçeblirsiniz
kayıt zamanı da size evrak yolluyorlar:KK55:

Merhaba arkadaslar
Ben ortaokul ve liseyi acikogretimde okudum.bu sene ygsye girdim 175 civari puan aldim.acikogretimde hangi bolumu secebilirim.ileride meslek olacak bi bolum olsun istiyorum.yasim 30 ama hayallerim cok :)
Birde basvuru icin aof ogrenci burosunami gitmem gerekiyor?

ben türk dili ve edebiyatı 1. sınıftaydım kaldım
bebeğimle ders çalışmak çok zor
bulunduğum semt avcılara yakın
bildiğiniz kurs varmı avcılarda lütfeeeen yazın

X