Açıköğretim Fakültesi ile ilgili Her türlü sorularınıza cevap ...

bende bişi sorucam liseden sonra ara verdim ticaret ml mezunuyum açıköğretime düz geçişler hala sürüyomu yoksa sınava girmek şartmı?

tşk ederim canım senin içinde hayırlısı olsun sen okuyo musun şuanda

evet okuyorum sosyal hizmetler 2.sınıfım,haftaya finaller var bakalım daha çalışmak gelmiyor içimden ya:KK50:
vizelerim iyi de işte insan ya dersten kalırsam diye düşünüyor
ınkılap tarihi dersim 47 o da 1 soru doğru çıksaymış geçer not alacakmışım
neyse finallerde inşallah kalamdan haziran da mezun olurum:18:

evet okuyorum sosyal hizmetler 2.sınıfım,haftaya finaller var bakalım daha çalışmak gelmiyor içimden ya:KK50:
vizelerim iyi de işte insan ya dersten kalırsam diye düşünüyor
ınkılap tarihi dersim 47 o da 1 soru doğru çıksaymış geçer not alacakmışım
neyse finallerde inşallah kalamdan haziran da mezun olurum:18:

moralini bozma canım iyi düşün iyi şeyler olsun inşallah haziranda mezun olup dipmanı alırsın

bende bişi sorucam liseden sonra ara verdim ticaret ml mezunuyum açıköğretime düz geçişler hala sürüyomu yoksa sınava girmek şartmı?

hiç bilmiyorum valla ama ben sınavsız geçiş kalktı diye biliyorum bende meslek lisesi mezunuyum sınavsız geçiş hala devam ediyosa iyi olur sınava girmemize gerek kalmaz

merhaba,

benimde bir kac sorum var.oncelikle ben 2003 yılında 2 yıllık okuldan mezun oldum ve ustunu tamamlayamadım.2009 yılında tamamlamak istedigimde mezuniyetimin uzerinden 5 yıl gectigi icin hakkımı kaybettigimi soylediler.bu dogru olabilir mi?
diger sorum eger basvurabiliyor isem oncelikle ne yapmam gerekiyor?nereye basvurmalıyım yani aof web sitesi uzerinden mi yoksa aof bürolarından mı?
mezuniyet diploması isteniyor mu,ben daha once cıkıs belgemi almıstım ve hala onu kullanıyorum?..

kim yardımcı olursa simdiden tesekkur ederim.

herkese merhaba ben sosyoloji 1. sınıftayım ara sınavlara giremedim sadece bütünleme sınavına girsem geçermiyim lütfen beni bilgilendirin teşekkürle şimdiden
:KK34:

mrb ben bu konu hakkında hiç bir bilgiye sahip değilim düz lise mezunuyum aöf.de okumak istiyorum galiba ygs ye girmem gerekiyor ..fakat kaç puan alıp hangi bölümlere girebileceğimi bilmiyorum..birde en çok iş imkanı olan bölümler hangileridir ben sayısal mezunuyum ...yani ygs de alacağım buan ne kadar yüksekse o kadar iyi bir bölüme mi girebilirim lütfeeeeeeeen yardım edin

mrb ben bu konu hakkında hiç bir bilgiye sahip değilim düz lise mezunuyum aöf.de okumak istiyorum galiba ygs ye girmem gerekiyor ..fakat kaç puan alıp hangi bölümlere girebileceğimi bilmiyorum..birde en çok iş imkanı olan bölümler hangileridir ben sayısal mezunuyum ...yani ygs de alacağım buan ne kadar yüksekse o kadar iyi bir bölüme mi girebilirim lütfeeeeeeeen yardım edin

selam ben öss girmiştim ilk sınavına 2 yıllıklara 160 puan istiyolar 4 yıllıklar 185 puandu şuan nekadar bilmiyorum ama aynı olması lazım bölümlere internetden bak kendine göre bi bölüm bulursun. ama normal ünv. mezunu oluyorsun hiç bi fark yok tabi evde çalışacaksın biraz zor çalışmazsan.iş bakımındanda normal ünv. okuyanları alan yerler senide alır.

merhaba kizlar umarim yardimci olabilirsiniz bana...
benim nisanlim 5 yil önce meslek lisesini bitirdi, fakat üniversiteye gitmedi.
Simdi acik ögretimden okumayi düsünüyor. Size sorum: Sinava girmesi gerekiyor mu? Bu sinavin adi ne? Cok mu zordur baraji gecmek? Nerden daha cok bilgi edinebilirim. nette pek bisey bulamadim.
Simdiden tesekkürler :)

merhaba kizlar umarim yardimci olabilirsiniz bana...
benim nisanlim 5 yil önce meslek lisesini bitirdi, fakat üniversiteye gitmedi.
Simdi acik ögretimden okumayi düsünüyor. Size sorum: Sinava girmesi gerekiyor mu? Bu sinavin adi ne? Cok mu zordur baraji gecmek? Nerden daha cok bilgi edinebilirim. nette pek bisey bulamadim.
Simdiden tesekkürler :)

merhaba :KK71:
sınavın adı ygs eski adıyla öss
baraj 145,geçmek zor değil ama biraz yapması gerekiyor tabi en azından türkçe-sosyal çalışırsa yapabilir
barajı da geçer belki.iş onda bitiyor yani
bir de şöyle bir durum var,meslek lisesi mezunları sınavsız da geçiş yapabiliyormuş açıköğretime bu konu hakkında pek bilgim yok ama:KK50:
bu konuda biraz araştırma yaparsanız daha iyi olur.

kızlar bi sorum var. ben muhasebe ve vergi uyg. bölümündeyim 2 yıllık bu sene 2. yıl bitiyor. ben seneye 3. sınıftan işletmeye gecebilirmiyim.

mrhb ben bu sene ygs ye girdim ve barajı aştım aöf devam etmek istiyorum kayıtlar ne zaman ve nereye başvuruyoruz ben biraz internetten araştırdım pek bişey bulamadım bilen varsa yarrdım lütfen

kızlar bu bütnlemede sorular nasıl soruluyor.çıkmış sorular varmı kolaymı zormu puanları nasıl almak gerek.anlatın lütfen

Kızlar sınavsız 2. üniversitede okuyan var mı aranızda? Ben 2. üniversiteyi okumak istiyorum. Uluslararası ilişkiler çok zor mu sizce?

kızlar bu bütnlemede sorular nasıl soruluyor.çıkmış sorular varmı kolaymı zormu puanları nasıl almak gerek.anlatın lütfen

merguanacım ben geçenler de demiştim sana egem'in çıkmış sorular kitabına çalışmıştım geçen sene
bir de bütünleme kolay oluyormuş diğerlerine göre
sen kaç puanla bütünlemeye kaldın?

X