Açıköğretim Fakültesi ile ilgili Her türlü sorularınıza cevap ...

bu internetten sınavlar nasıl oluyor? olur da net giderse, pc donarsa, elektrikler kesilirse ... bu durumlarda noluyor?
atatürk üniversitesi açıköğretim fakültesi düşünüyorsun sanırım cnm hiç tavsiye etmem o iş zorya birde çalışıyorsan vay haline kitap vermiyorlar sınavlar online oluyor zor işler ben alışmışım elime kitapı alıp gömülmeye::))) bn son anda vazgeçtim:KK52:2.üniversite okuyacaksan eğer aöfde okumanı tavsiye ederim:KK55:

atatürk üniversitesi açıköğretim fakültesi düşünüyorsun sanırım cnm hiç tavsiye etmem o iş zorya birde çalışıyorsan vay haline kitap vermiyorlar sınavlar online oluyor zor işler ben alışmışım elime kitapı alıp gömülmeye::))) bn son anda vazgeçtim:KK52:2.üniversite okuyacaksan eğer aöfde okumanı tavsiye ederim:KK55:

marmarada lisans ögrencisiyim o yüzden istanbul ü. düşünüyorum ama o da ilk sınavları interntten yapıyormuş.

Arkadaşlar..ben geçmiş yıllarda A.Ö.F İktisata girdim ama bitirmedim.Şimdi Muhasebe ye girmek istiyorum.Sınavsız girilebiliyor dediler.Bilgisi olan var mı yada nasıl öğrenebilirim..

kızlarrr.... kız kardeşim aöf de uluslararası ilişkiler okuyor fakat bölümünü değiştirmek istiyor :26: bu mümkünmü bu sene başlamıştı (geçtiğimiz sene) kaldı da şimdi sınıfta.......

birde ben varım (bilgisar prg. çıkışlıyım fakat) işletme okuyorum geçen sene hazırlık okudum 2 ders alttan kaldı geçtim... şimdi 3.sınıftanda dersim kaldı geçen seneden 1 tane şimdiden 5 tane (hiçbirini geçememeyi bekliyordum nasıl oldu anlamadım :KK1::KK1::KK1: ) üst sınıfa geçebiliyor muyum nasıl olacak....

arkadaşlar ben büro yönetimi sekreterlik aöfden geçen sene mezun oldum şimdi aöf işletmeye üçüncü sınıftan devam edip okuyabilirmiyim lisansa tamamlamak için bilgisi olan yardım edebilirmi:KK52:

Arkadaşlar..ben geçmiş yıllarda A.Ö.F İktisata girdim ama bitirmedim.Şimdi Muhasebe ye girmek istiyorum.Sınavsız girilebiliyor dediler.Bilgisi olan var mı yada nasıl öğrenebilirim..

Yeni bir bölüm olacagından sınava girip tercih yapalır diye biliyorum.

arkadaşlar ben büro yönetimi sekreterlik aöfden geçen sene mezun oldum şimdi aöf işletmeye üçüncü sınıftan devam edip okuyabilirmiyim lisansa tamamlamak için bilgisi olan yardım edebilirmi:KK52:

Bende banka ve sigortadan mezun oldum canım. Yanlıs hatırlamıyorsam 1 Ekim de dikey gecisten yararlanarak kayıt olucaz.
Sınava girmedik ama dgs tercihleri acıklanacak ve onların kayıtlarıyla bizim kayıtlarda baslayacak.

Son düzenleme:

Bende banka ve sigortadan mezun oldum canım. Yanlıs hatırlamıyorsam 1 Ekim de dikey gecisten yararlanarak kayıt olucaz.
Sınava girmedik ama dgs tercihleri acıklanacak ve onların kayıtlarıyla bizim kayıtlarda baslayacak.
[/QUOTE]cnm ben son bişi daha soracağım günden güne fikirler değişiyor valla:)))))) ben uluslarası ilişkiler 3den başlayabilirmiyim dikey geçişle:KK52:

cnm bence sen gir bir aöf büroya... iktisattan kaldığın yerden devam et zaten muhasebe onun alt dalı... eğer iktisatı bitirirsen sınavsız 2. uni olarak okuyabilirsin ama aynı anda 2 aöf okunmuyor:KK50:yeni bir bölüm için de ygsye girmen gerekli ama barajı aşman yetiyordu şimdi yeni kredili sistem nasıl onu bilmiyorum ama:44:
kızlarrr.... kız kardeşim aöf de uluslararası ilişkiler okuyor fakat bölümünü değiştirmek istiyor :26: bu mümkünmü bu sene başlamıştı (geçtiğimiz sene) kaldı da şimdi sınıfta.......

birde ben varım (bilgisar prg. çıkışlıyım fakat) işletme okuyorum geçen sene hazırlık okudum 2 ders alttan kaldı geçtim... şimdi 3.sınıftanda dersim kaldı geçen seneden 1 tane şimdiden 5 tane (hiçbirini geçememeyi bekliyordum nasıl oldu anlamadım :KK1::KK1::KK1: ) üst sınıfa geçebiliyor muyum nasıl olacak....

kardeşin bu bölümden devam etmek zorunda eğer ki bölüm değişirmek isterse yeniden sınava girip başka bir bölüme yerleşmeli ama o zaman şimdiki bölümden vazgeçmek zorunda...
sana gelince... eğer ki hazırlıktan 2 ders ve 3. sınıftan da bir dersin kaldıysa hala aynı sınıfta kalırsın çünkü bir üst sınıfa geçmen için en fazla 3. sınnıftan 2 dersin alttan kalabilir
misal 2. sınıf diyelim hazırlığa... 2. sınıftan dersin kalır ama 3. sınıfın tüm derslerini versen dahi yine sınıfta kalırsın 2. sınıftan dersi kalan 4. sınıfa geçemez seninki de benzer bir durum
bütünlemede alttan olanları vermeye bak:KK34:

işletmeden devam edebilirsin uluslararası ilişkiler de olabilir tabii ama hazırlığı var mı bilmiyorum araştırmak lazım

evet tüm 4 yıllık bölümlere geçiş yapabiliyormuşsun internetten araştırdım
uluslararası ilişkiler de okuyabilirsin:KK34:

Arkadaşlar mrb..!ben açıköğretim 2. sınıftayım ara sınav ve yılsonu sınavlarına girdim fakat şuan 8 aylık hamile olduğum için bütünlemelere girmeyi düşünmüyorum,sınavlar da bu haftasonu acaba girmesem kaydım silinirmi?yani önümüzdeki dönem için kayıt yaptırabilirmiyim yeniden?

Arkadaşlar mrb..!ben açıköğretim 2. sınıftayım ara sınav ve yılsonu sınavlarına girdim fakat şuan 8 aylık hamile olduğum için bütünlemelere girmeyi düşünmüyorum,sınavlar da bu haftasonu acaba girmesem kaydım silinirmi?yani önümüzdeki dönem için kayıt yaptırabilirmiyim yeniden?
kaydın silinmez sadece sınıfta kalmış olursun kaldığın dersleri tekrar alırsın o kadar... ama kaydn silinmez merak etme
bebeğin de hayırlı olsun sağ salim kucağına almayı nasip etsin Rabbim:KK16:

kaydın silinmez sadece sınıfta kalmış olursun kaldığın dersleri tekrar alırsın o kadar... ama kaydn silinmez merak etme
bebeğin de hayırlı olsun sağ salim kucağına almayı nasip etsin Rabbim:KK16:

Çok tşk ederim cevabınız için..:KK34:amin..!Rabbim sizin de gönlünüze göre versin inş..!

kızlar ben de birşey sorcam gıda teknolojisi mezunuyum ve +2 yaparak 4 yıllık bitirmek istiyorum.Bölümümden dolayı sadece iktisat ve işletme seçebiliyormuşum sanırım.Kayıtlar 1 ekim diye öğrendim ama bunun bi internet ön kaydı filan var mı ?

X