Acil nakite ihtiyacm var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Üzerinize hiçbir şey yok, maaş yok, banka ile ilişkiniz olmamış, bankalar kredi vermezler. Varsa ufak tefek altınınız, yüzüğünüz, telefonunuz, herhangi bir elektroniğiniz falan nakite çevireceksiniz mecbur.

Ona yok, buna yok. Hem para para diye kivraniyorsunuz, hem de yardımcı olanlara atarlaniyorsunuz. IBAN diyen üyeye, kimsin kimsin diye soruyorsunuz, akıllı misiniz siz?

Size benden de bir tavsiye, dilenin. Alın bir mendil, çıkın kalabalık bir yere, açın ellerinizi, gelen geçene dua edin, Allah rızası için, acil paraya ihtiyacım var deyin, veren olur mutlaka. Akşama kalmaz milyoner olursunuz hatta, haberler de görüyoruz. En kestirme yol bu.

Şuan çalışmıyorum ev hanimiyim acil nakite ihtiyacm var kredi verebilecek bir banka olurmu gayet açıklayıcı bakn çalışmıyorum şuan ve nakite ihtiyacm var anlamadnzmi hayat hikayemimi anlatıyım
Daha önce hesabın yoksa Akbank yeni müşterilerine özel 10000 TL faizsiz kredi veriyormuş, alan arkadaşlarım var. Cep şubesini indirip, hesap açıp başvurabiliyormuşsun. Allah, herkese ferahlık versin inşallah :dua::dua::dua::dua::dua:

Ailen yok mu
Eşinle boşanma aşamasındaysan ailen belki yardım eder
Durumu anlatsan illaki senin fark edemediğin ama çözüm yolları bulunacaktır
Çok detay vermeden durumu anlat bence
Sakin ol kimse kimseyi tanımıyor burada

Daha önce hesabın yoksa Akbank yeni müşterilerine özel 10000 TL faizsiz kredi veriyormuş, alan arkadaşlarım var. Cep şubesini indirip, hesap açıp başvurabiliyormuşsun. Allah, herkese ferahlık versin inşallah :dua::dua::dua::dua::dua:

Kadinin isi yok, maddi geliri yok. 10000 tl kredi cekse onun faizi felan hizli eklenir. Bir borcu öderken diger borcun batakligina girecek. Akbankin nasil hizmet verdigini bilmiyorum ama Almanyadaki Targobank gibi birseyse uzak dursun yakayi kurtaramaz.

Arkadaslar, benim de acil nakite ihtiycim var. Yeni boşandım, çalışmıyorum, bir gelirim de yok, bankalar da kredi vermiyor, temizliğe de gidemem, evden iş de yapamam, eşim dostum da yok, satacak bir şeyim de yok.

Ama dilenmiyorum, dilenci değilim, çok biliyorsunuz, sadece acil nakite ihtiyacım var.

Umarım birileri özelden yazıp yardım etmiyordur

Buradaki bazı insanlar okadar kötü ki direk küçümseyici bir şekilde buradan beklentin ne diye yazmış. Okadr üzüldüm ki bu sayfa insanların derdini paylaşacağı yeri geldiğinde soru sormak isteyeceği bir sayfa değilmi
Bankalarla görüşün zira başkasına kredi vermeyen banka size verebilir ,ayrıca kredibilite konusu kişiden kişiye değişir. Kimse size buradan yönlendirme yapamaz ki.

İyilik meleği

1651046045913.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X