Acil nakite ihtiyacm var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kadinin isi yok, maddi geliri yok. 10000 tl kredi cekse onun faizi felan hizli eklenir. Bir borcu öderken diger borcun batakligina girecek. Akbankin nasil hizmet verdigini bilmiyorum ama Almanyadaki Targobank gibi birseyse uzak dursun yakayi kurtaramaz.
Banka yeni müşterilerine o parayı faizsiz veriyor, tabii ki kriterleri nedir bilemem (kredi notu, çalışması vb.). Borç arıyorsa, nasıl ödeyeceğini de düşünmüştür sanırım.

Öncelikle Allah yardımcınız olsun
önceki sayfalarda yazılmış mı bilmiyorum ama
Akbank yeni müşterisine 7500tl 12 taksit sıfır faiz kredi veriyor
işinizi görürmü meblağ bilmiyorum ama aklıma geldi söyleyim istedim.

Çaresiz kalmak zordur eminim, bankalardan kredi alırken ödeme yöntemlerinizi de sağlama almanız lazım.
Diğer türlü gözünüzün yaşına bakmıyorlar, faiziyle ve avukatlık ücretleriyle şişirilen meblağ size şu anki yaşadığınız durumdan daha büyük bir sıkıntıya sebep olabilir.
İşyerinden düzenli maaş alamadığım bir dönem kredi kartımı ödeyemediğim için temerrüt faizi adı altında 3-4 ay içinde borcum 3-4 katına çıkmıştı seneler önce. Bir bilekliğimi satıp ödeyeceğim borç için takı setimi satıp kapatamamıştım.
Elden bulmayı deneyin derim. Döviz yada altından yaşayacağınız fark bir bankanın faizi kadar kayıp yaşatmaz.

Arkadaslar, benim de acil nakite ihtiycim var. Yeni boşandım, çalışmıyorum, bir gelirim de yok, bankalar da kredi vermiyor, temizliğe de gidemem, evden iş de yapamam, eşim dostum da yok, satacak bir şeyim de yok.

Ama dilenmiyorum, dilenci değilim, çok biliyorsunuz, sadece acil nakite ihtiyacım var.
Kimsin

sen-kimsin-ya-kimsin-sen.gif

Daha detaylı bilgi edinmek için soruyorum tabiki daha önceden çalışmayip da çeken olmusmudur die
paraya neden ihtiyacınız var
daha insancıl yazabilirsiniz insanlara çemkirmeden de konuşabilirsiniz
anksiyete zor Allah şifa versin inşallah ilaçlarınızı düzenli alıyorsunuzdur

bide neden kimsin kimsin yazdınız bazı mesajlarda anlayamadım doğrusu

Ona yok, buna yok. Hem para para diye kivraniyorsunuz, hem de yardımcı olanlara atarlaniyorsunuz. IBAN diyen üyeye, kimsin kimsin diye soruyorsunuz, akıllı misiniz siz?

Size benden de bir tavsiye, dilenin. Alın bir mendil, çıkın kalabalık bir yere, açın ellerinizi, gelen geçene dua edin, Allah rızası için, acil paraya ihtiyacım var deyin, veren olur mutlaka. Akşama kalmaz milyoner olursunuz hatta, haberler de görüyoruz. En kestirme yol bu.
Tavsiyenizi okuyunca ben utandım !!!!

O bana da lazım bizim sesimiz çıkıyor mu 😒
Enişte beye diyeceksin bilemem ben onu
Duygu sömürüsünün dibini yaşayabilirsin bu dönem 🤣🤣🤣🤣
Konu sahibine gelince
Belki çocuğu hastadır
Belki kocasından habersiz gitmek istiyordur
Belki çok zor durumdadır
Belki de milleti yolmak istiyor
İşte ucu açık bir konu🤷‍♀️

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.