Ailem ve eşim nolur yardım edin :(

Zaten çok tesi bana sen evli olduğunu kabul etmiyorsun evlisin ailen karar veriyor bu kapıdan çık ve bi daha gelme dedi zor ikna ettim cumartesi biletin var karar snein gelirsen bekliyorum eskisi gibi gelmezsen sonsuza kadar baban ın evi snein evin kal gelme dedi

Kusura bakma canim ama hakli yani esinle senin aranda olup biteni ve bundan sonra olacak olumsuz durumlari ailenle paylasma cnm buda zedeler iliskinizi araniza kim olursa olsun 3. Bir kisiyi karistirmayin kendiniz cozun cnm yoksa sinunuz olmaz ben evliligimi bu sekilde kurtardim benim ailemde cok karisiyordu ama bir. Iki yil konusmadilar sonra dayanamadilar arada ariyorum konusuyoruz otesi yok bende dokuz yildir gurbetteyim cnm sen esini dinle cnm ozur dile birdaha aramiza kimseyi koymayacagim de ona diyecegin en guzel sey bu

Ailem o kadar umursamadı açıkcası babam annem evlendiğimden beri sevmediler eşimi eşimin ailesini ama ben Altı yıl sevgili kaldım o da bende çok fedakarlık yaptım dün gece bile ağlıyordu gel sensiz olamam ben çık gel diye ben sana aşığım bırakma bize bunu yapma diye koca adam ağladı resmen ben ona nasıl bunu yaparım :KK43:(

Hala bence ayirmaya calisiyorlar cnm senin yani sizin iyiliginizi dusunmeyen km olursa olsun araniza sokmayin kimseyi daha az gorusun bak bu iliskinizi nasil etkileyecek kendin gor

Canım ya böyle zor durumda kaldığın için çok üzüldüm((bence ne olursa olsun eşinin yanında olmalısın yuva yıkmak öyle kolay bişey değil..Baban sgolsun yardım etmiş ama yapılacak bişey yok sen artık eşine aitsin biletinide almış bide bence dön iş her zaman olabilir ama yuva kolay kolay olmuyor

Kusura bakma canim ama hakli yani esinle senin aranda olup biteni ve bundan sonra olacak olumsuz durumlari ailenle paylasma cnm buda zedeler iliskinizi araniza kim olursa olsun 3. Bir kisiyi karistirmayin kendiniz cozun cnm yoksa sinunuz olmaz ben evliligimi bu sekilde kurtardim benim ailemde cok karisiyordu ama bir. Iki yil konusmadilar sonra dayanamadilar arada ariyorum konusuyoruz otesi yok bende dokuz yildir gurbetteyim cnm sen esini dinle cnm ozur dile birdaha aramiza kimseyi koymayacagim de ona diyecegin en guzel sey bu
Zaten söylüyor bundan sonra mesafe koyar üçüncü kişileri hayatımıza sokmazsan gel diyor bana hayır kötü bi insan olsa ilk önce ben arkamı dönerim ona ama asla bir dediğimi iki etmez benim nasıl kıyarım ailemdir dediğiniz gibi beni anlayacaklardır inşallah ben evlendim bunu kabullenmiyorlar ki eşim beni daha bekarken işten çıkartan çalışmanı istemiyorum ben bize yeterim diyen bi adam babam annem de hayır çalış çalış bir buçuk milyar içim evinden eşimden vaz mı geçeyim ya basım yardımcı olmuyorlar bana anlamıyorum çok isterdim hoşlukla gitmeyi çokkk

Canım ya böyle zor durumda kaldığın için çok üzüldüm((bence ne olursa olsun eşinin yanında olmalısın yuva yıkmak öyle kolay bişey değil..Baban sgolsun yardım etmiş ama yapılacak bişey yok sen artık eşine aitsin biletinide almış bide bence dön iş her zaman olabilir ama yuva kolay kolay olmuyor
Nergiz canım tşk ederim haklısın gerçekten buradaki herkes o kadar haklı ki şu an eşim beni istemse bile haklı ama affediyorum dön bir daha yapma sen ben başka kimseye ihtiyacımız Yok Diyo bakalım cumartesi için dua edin bana nolur sorun olmadan evime eşime döneyim

Zaten söylüyor bundan sonra mesafe koyar üçüncü kişileri hayatımıza sokmazsan gel diyor bana hayır kötü bi insan olsa ilk önce ben arkamı dönerim ona ama asla bir dediğimi iki etmez benim nasıl kıyarım ailemdir dediğiniz gibi beni anlayacaklardır inşallah ben evlendim bunu kabullenmiyorlar ki eşim beni daha bekarken işten çıkartan çalışmanı istemiyorum ben bize yeterim diyen bi adam babam annem de hayır çalış çalış bir buçuk milyar içim evinden eşimden vaz mı geçeyim ya basım yardımcı olmuyorlar bana anlamıyorum çok isterdim hoşlukla gitmeyi çokkk

Zamanla mecbur ailen anlayacak seni cnm buyuk ihtimalle de yeni evlisin denemekten birsey kaybetmezsin dene vegor bak esin sana daha cok ilgili olacak daha cok baglanacaktir ... sen yuvani kurtarmak icin elinden geleni yap biraz mesafe koy oda sende en azindan anlasin aileleriniz sizi ayiramayacaklarini ge nekadar birbiri izi sevdiginizi

Nergiz canım tşk ederim haklısın gerçekten buradaki herkes o kadar haklı ki şu an eşim beni istemse bile haklı ama affediyorum dön bir daha yapma sen ben başka kimseye ihtiyacımız Yok Diyo bakalım cumartesi için dua edin bana nolur sorun olmadan evime eşime döneyim
Dönmelisin canım bak eşin ne kadar çok seviyor seni İnşAllah herşey gönlünce olur tatlım

Zamanla mecbur ailen anlayacak seni cnm buyuk ihtimalle de yeni evlisin denemekten birsey kaybetmezsin dene vegor bak esin sana daha cok ilgili olacak daha cok baglanacaktir ... sen yuvani kurtarmak icin elinden geleni yap biraz mesafe koy oda sende en azindan anlasin aileleriniz sizi ayiramayacaklarini ge nekadar birbiri izi sevdiginizi
Umarım öyle olur gitmem için zorluk çıkartmazlar çok tşk ederim evet yeni evliyim bir buçuk yıl oldu geçen ay düşük yaşadım bir daha düşünüyoruz böyle bi evliliğim var hani düşünüyorum bebeğim dahi olsa bırak gel derler miydi

Sen nekadar secdigini goster esine gerisi kolay ... eminim hersey yoluna girecektir cnm yapman gereken tek sey araniza kimseyi sokmamak kendiniz halletmeniz hepimiz gurbetteyiz cnm ne yapalim ekmemk parasi neredeyse oradayiz zamanla alisiyor insan

Umarım öyle olur gitmem için zorluk çıkartmazlar çok tşk ederim evet yeni evliyim bir buçuk yıl oldu geçen ay düşük yaşadım bir daha düşünüyoruz böyle bi evliliğim var hani düşünüyorum bebeğim dahi olsa bırak gel derler miydi

gecmis olsun cnm ben on yillik evliyim ve bircok sey yasadiik zorlu yollardan gectik geciyoruzda bizimde bebegimiz olmyor ama hayat devam ediyor iste iki kisiden ibaretiz simdilik Allah buyuk umudumizu yitirmiyoruz sende yitirme sakin aileni biraz uzak tut esin ve kendinden yoksa sonunuz cok zor cnm isin nedeyim bunu kolay,astirmak senin elinde ailen ergec anlayacaktir sen esinin kiymetini bil oda senin biliyor sevmese don demezdi inan buna cunku sen onu dinlemeyerek ezerek yapmissin zaten hata in en buyugunu

Sen nekadar secdigini goster esine gerisi kolay ... eminim hersey yoluna girecektir cnm yapman gereken tek sey araniza kimseyi sokmamak kendiniz halletmeniz hepimiz gurbetteyiz cnm ne yapalim ekmemk parasi neredeyse oradayiz zamanla alisiyor insan
Aynen burası ailem r yakın akrabalarım ama uzakta olmak bazen daha iyi evim orda hani kira bizi ikileme düşürdü artık hayırksı inşallah :KK43:(

eşin işsiz mi kalacak memlekete döndüğünüzde birde zaten kalıcı bir iş değil ki geçici bir işmiş bu kadar düşünmen bile yersiz ailenize de anlatın 9 aylığına ev taşıyamam ben deyin eşinizde ağlayarak çağırıyorsa daha erken dönün bence

ya da eşinle konuşsaydın neden ilk başta giderim dedin bak babama karşı mahcup oluyorum deseydin adamcağızda şimdi rica minnet ayarlamış onuda düşünmek lazım gidin konuşun eşinizle açıklasın neden böyle davrandığını ama dediğim gibi kısa bir dönem çalışma için eşinizle tartışıp yuvanızı dağıtmaya mutluluğunuzu bozmaya hiç gerek yok

Sorun ne biliyor musun eşim babama işi ayarla geleceğim dedi sonrası fikrini değiştirdi ve babam da çok kişiye rica ettiği için gelmeniz gerekiyor dedi ben de kıramadım geldim ama bir yanda eşim her ne olursa olsun 1 buçuk yıllık evliyim ve daha bundan bir ay önce düşük yaptım çok mutlu bir evliliğim var Çok hemde ailemi de seviyorum ama onlara kalsa boşan gel diyorlar yazık değil mi cevap yazdığın için çoklkkk tşk ederim akla o kadar ihtiyacım var ki eşim bileti mi kesti cumartesi burda ol azsan biter dedi ben mi baban mı kararını ver diyor bana

sonraki yorumları okumadan cvp yazıyorum. sizin bileceğiniz bi şey bu tabii ki ama karısını düşünen bi adam bu şeklde davranmaz zaten. tabii ki ailen haklı. kocan biraz ayarsızmış, seni ortada bırakmş. sen kocanı düzeltmeye bak bence. şimdiden böyle davranıyosa ilerde neler yapmaz

6 ya da 9 aylık bi iş için eşinden mi boşanacaksın.

Tmm eşin sözvermiş olabilir sonra da caymış. Tmm hatalı ama senin yaptığında hata. Git evine eşinin yanına.

Annen yanlış konuşuyor.

Umarım sorun yaratmazlar da giderim güzelce yapamam yani o işten bana hayır Yok evimi bırakamam eşimi hiç bırakamam :KK43:((
dogru olan o canim :) ailen tabiki senin iyiligini ister ama bu konuda bencilce davraniyorlar esimi birakamam diyorsan hele hic durma git yanina...Rabbim karsiniza hayirli olan seyleri cikarsin insallah birlikte musmutlu hayatiniz olur. Ailende affeder merak etme kiyamazlar

bence geçici süreliğine bir iş old için eşin evi barkı bırakıp gitmek istememiştir evlenmişsin seviyorum diyosun olabilir insanlık hali çaresiz kalmış ki kayınbabadan yardım istemiş sonradan ne oldu vazgeçti o kısmını paylaşmamışsın sebebi nedir ? ve sen buna rağmen eşini bırakıp ailene gitmişsin hayatı paylaşmak bir ömür güven vermeyle başlamaz mı arkadasım sen zorlukta ailene gideceksen bu sebepten boşanma konusu geçiyorsa yazık edersin ..babanla konuş evin barkın da varmış damadın sana mahcup old için bişey diyemiyor filan de babanı sen yumuşat ve kocana dön millet kiralarda kuru ekmekle geçiniyor şükür ve duayla çözülür bu işin önümüz bayram daha fazla tatsızlık çıkmasın

X