Ailem ve eşim nolur yardım edin :(

Kızlar konuya nasıl gireceğim mi bilmiyorum ama şuan çok zor durumdayım ve artık buraya yazmak istedim ailemden herkesle konuşuyorum genel olarak ama herkes iyi ya da kötü bir şeyler söylüyor ben şunu söylemek istiyorum kızlar bundan ben başka bir şehirde oturuyorum ailem başka bir şehirde oturuyor yaşadığı memleket de değilim Şöyle bir şey soracağım size şimdi bundan on gün önce bir işle alakalı babamdan yardım istedik eşim de ben de kabul ettik ama sonradan eşim daha bana gelmeyeceğim dedi gelmicem dedikten bir gün sonra babam benim işimin olduğunu söyledi işkur belediye öyle bir iş kızlar yani düşünün artık sonu da olabilir olmayadabilir altı aylık dokuz aylık bir iş şimdi benim eşim memlekete geri dönmek istemiyor ailem de geleceksin işin oldu gel başla diyor ben şimdi kavga ettim ve Bu gün çıktım geldim memlekete şimdi memleketteyim gidip başvuru falan yaptım eşim bana hafta sonu burada olmazsan evliliğimizi bitireceğim annemi arayacağım eşyalarını toplasın göndersin diyeceğim sen de ait olduğun yerde babanın evinde kalırsın dedi bana bunu anneme anlatıyorum boşver seni seviyorsa buraya gelir diyor şöyle bir durum var benim evim kendi evim kira değil memlekete gelirsem kiraya gitmek zorunda kalacağım sizce hangisi mantıklı ne olursunuz bana yardım edin ailemi dinleyip burada mı kalayım eşimden mi ayrılıyım yoksa bir iş için yuvamı yıkayım tekrardan eşime mi geri döneyim ailemi karşıma alarak ne olursunuz ama bana akıl verin :KK43:((
Ne güzel kendi evinizde varmış maddi konuda pek sıkıntı cekmezsiniz diye düşünüyorum gelip geçici bir iş için değer mi yuvanı yıkmaya ,6 ay ya da 9 ay sonra iş bitecek peki o zaman ne yapacaksın huzurunu düzenini bozma git evine .

Ailem o kadar umursamadı açıkcası babam annem evlendiğimden beri sevmediler eşimi eşimin ailesini ama ben Altı yıl sevgili kaldım o da bende çok fedakarlık yaptım dün gece bile ağlıyordu gel sensiz olamam ben çık gel diye ben sana aşığım bırakma bize bunu yapma diye koca adam ağladı resmen ben ona nasıl bunu yaparım :KK43:(
Yazmadan edemedim!

Benim koca olacak dalkavukta ağladıydı, şimdi boşanma aşamasında altınları kaçırmış, arabayı kaçırmış, beni kredi borcuyla başbaşa bırakıyor...

Herkes yok eşin asıl ailen falan filan demiş ama ağaç kovuğundan mı çıktınız siz? Ne demek asıl ailen eşin!!! Ayrıca neden eşiniz sizi düzgünce ikna etmeye çalışmıyorda "ctesiye kadar mühlet! Ya gelirsin yada beni sonsuza kadar kaybedersin" diyor?

Bu kadar kör kütük bağlanmayın gözünüzü seveyim. Dünyanın bin bir türlü hali var! Yarın bi gün o gözyaşı dökmesine kıyamadığınız eşiniz size öyle bi kazık atarki ailenizin yanına koşa koşa gidersiniz.

Ki ailenizde haklı! Çalışıp kendi ayaklarınızın üzerinde durun lütfen...

Bence eş haksız çocuk oyuncağına çevirmiş işi. Hala da çocuk gibi gelmezsen küserim diyor:) baban da işi 2 günde bulmadıysa hemen de vazgeçmemiş demek ki gitmekten. Şu sen evlendin artık ailen eşin falan diyenleri de anlayamayacağım hiç. Anne,baba evlenene kadar demek ki.

Sorun babam rica ettiği kişilere Mahçup olacak sorun ben böyle bi fırsatı kaçıracam sorun biz söyledik eşim olması Benin oldu bi süre ayrı idare edelim olacak bunu kabul etmeyen bi kocam ikna edemedim ettim bir ara bi sorun daha çıktı olmaz sen çalış ben işsiz evsiz ne yaparız biraz sizde biraz bizde kaç ay nasıl idare ederiz haklı haklı hakkı babam da hakkı :KK43:(
Eşiniz ilk başta neden tamam dedi babanıza? Madem sonradan yan çizecekti... Babanız sağa sola haber yollamadan "yok olmaz baba, evimiz barkımız burada. Doruk90 burada iş başvurusu yapsın." neden demedi?

Kızlar konuya nasıl gireceğim mi bilmiyorum ama şuan çok zor durumdayım ve artık buraya yazmak istedim ailemden herkesle konuşuyorum genel olarak ama herkes iyi ya da kötü bir şeyler söylüyor ben şunu söylemek istiyorum kızlar bundan ben başka bir şehirde oturuyorum ailem başka bir şehirde oturuyor yaşadığı memleket de değilim Şöyle bir şey soracağım size şimdi bundan on gün önce bir işle alakalı babamdan yardım istedik eşim de ben de kabul ettik ama sonradan eşim daha bana gelmeyeceğim dedi gelmicem dedikten bir gün sonra babam benim işimin olduğunu söyledi işkur belediye öyle bir iş kızlar yani düşünün artık sonu da olabilir olmayadabilir altı aylık dokuz aylık bir iş şimdi benim eşim memlekete geri dönmek istemiyor ailem de geleceksin işin oldu gel başla diyor ben şimdi kavga ettim ve Bu gün çıktım geldim memlekete şimdi memleketteyim gidip başvuru falan yaptım eşim bana hafta sonu burada olmazsan evliliğimizi bitireceğim annemi arayacağım eşyalarını toplasın göndersin diyeceğim sen de ait olduğun yerde babanın evinde kalırsın dedi bana bunu anneme anlatıyorum boşver seni seviyorsa buraya gelir diyor şöyle bir durum var benim evim kendi evim kira değil memlekete gelirsem kiraya gitmek zorunda kalacağım sizce hangisi mantıklı ne olursunuz bana yardım edin ailemi dinleyip burada mı kalayım eşimden mi ayrılıyım yoksa bir iş için yuvamı yıkayım tekrardan eşime mi geri döneyim ailemi karşıma alarak ne olursunuz ama bana akıl verin :KK43:((
Baştan aşağı saçmalık !

Evlilik 2 kişiliktir, 3.kişiler ancak arayı bozar ..

Esinin yerinde olsam asla gitmem oraya ..

Bulunduğunuz şehirde de iş imkanı vardır muhakkak ..maksat aileye yakın olmaksa ,esin çok haklı ,asla bir arada olunacak tipler değil ..

Böyle kayınvalidem ve kayınpederim olsun ,yemin ederim bir daha görmemek için eşimi boşarım ...

Bence bir iş için yuvanı yıkma derim is gelip geçici evlilik o kadar kolay değil ama yinede sen bilirsin

iki ucu .... değnek. eşiniz de haksız hem tamam diyor sonra olmaz diyor :işsiz: bence eşinizle konuşup güzelce ikna etmeye çalışın o_O

Babam da annem de katı kuralcı eşin seviyorsa arkandan gelsin diyorlar bana burada kiracı olmaktan sa evimde otururum diyorum hayır işine git ayaklarının üzerinde dur diyorlar bana sadece bi iş kur işi için Altı ya da dokuz ay bilemiyorum
6 ve 9 is icin bunu diyor snne baban sastim kaldim. Memurluk olsa bir nebze o bilr yuva dagitmsk icin gecerli sebeb degil.

Evet eşim beni mağdur etmedi her dediğimi yapar eder asla mahçup etmez beni kimseye karşı ne zaman babalamlara gelmek istesem hemen biletimi keser yollar bir hafta dahi olsa Allah razı olsun o yüzden ben eşimden razıyım kötü bi adam değil deli gibi seviyoruz birbirimizi ama ailem bunu görmüyor benim kötü körüne aşık olduğumu düşünüyor
Esinin yanins don yuvsni yikma

Eşin de ailen de hatali. Niye uzlaşma yoluna gitmiyorsunuz. Adam gitme diyor siz çekip gidiyorsunuz saçma olmuş. Kendinizi eşinizin yerine koyun. Bı şekilde vazgeçmiş pişman olmuş. Gitme diyor siz çekip gidiyorsunuz. Babanızın aracı koyduğu insanlara ayıp olması sizin yuvanizin yıkılmasından daha önemli değil ki. Ailenizde bı garip. İnsan evladının yuvasının yıkılmasına sebep olur mu ya. Bence eşinizin yanına dönün.

Eşin karar değişikliği yapmış ama bunu babanla konuşup çözebilirdi. Ailen de yanlış anlama ama çok ters insanlar. Bu yüzden bırak gel boşan denir mi yahu?? Böyle aileleri gördükçe beynimden vurulmuşa dönüyorum..

Anne baba ağzına bakıp yuva yıkılmaz hele ki ortada geçerli tek bi sebep bile yokken.. ailenle konuşup eşinin yanında olmak istediğini ve onlardan da anlayış göstermelerini iste. Beni seçim yapmak zorunda bırakmayın de gerekirse..

Sanki ceo olarak üst düzey şirkete başlıycaksın.. ki öyle bi şey olsa bile yine eş bırakılmaz.. pişman olmadan bi an önce eşinin yanına dön lütfen..

Onlar boşan demiyor ama eşin ikna olmuyorsa bırak sen işine bak geleceğini düşün diyorlar ben eşimden bir dk Ayrı kalamazlen bunu nasıl yaparım
Küçümsemiyorum amaİş kurdan bulduğunuz geçici işten ne hayır edecek
Bunun için evlilik bitirilmez.Dön evine tatlım ailen olgun olamıyor bari en ol

Sorun ne biliyor musun eşim babama işi ayarla geleceğim dedi sonrası fikrini değiştirdi ve babam da çok kişiye rica ettiği için gelmeniz gerekiyor dedi ben de kıramadım geldim ama bir yanda eşim her ne olursa olsun 1 buçuk yıllık evliyim ve daha bundan bir ay önce düşük yaptım çok mutlu bir evliliğim var Çok hemde ailemi de seviyorum ama onlara kalsa boşan gel diyorlar yazık değil mi cevap yazdığın için çoklkkk tşk ederim akla o kadar ihtiyacım var ki eşim bileti mi kesti cumartesi burda ol azsan biter dedi ben mi baban mı kararını ver diyor bana

Sen aileni dinleyecekdin nie evlendin gibi bir durum var ama esinde hatali nie soz veriyorsunda vazgecip esini yani seni zor durumda birakiyor anlam veremedim. İsin zor yani eger mutluysan yuvani yikma derim ilerde pisman olursun. Isin temelli degil galiba bir sure mi gidiceksin oyleyse esinle.konus ve hallet bu is bitince geri doncez die ne bikim temelliyse ya birak esinin yanina git derim surek li hafta sonu idare edmezsin sonucda mesafe var

Kızlar çok şükür ki iyiyim bu kadar kişi derdime ortak olup akıl verdiniz ne yaptım onu söyleyeyim evet ailem kapı dışarı edecek olmasına rağmen eşimi aradım ve dün için biletimi ayalarladım ve geldim ama eşimi ikna ettim bi kaç ay için sözü geçen biri arayınca yani ne eşimden oldum ne de ailemden ama buradaki yazılanlar sonra konuştuğum kaç kişi evine dön dedi bi kaçı kal seviyorsa gelir dedi ama ben ailem pahasına çekip gelecektim eşimi seviyorum şimdi eşimleyiö çok mutluyum hepinizi sonsuz tşk ederim :))))))

Kızlar çok şükür ki iyiyim bu kadar kişi derdime ortak olup akıl verdiniz ne yaptım onu söyleyeyim evet ailem kapı dışarı edecek olmasına rağmen eşimi aradım ve dün için biletimi ayalarladım ve geldim ama eşimi ikna ettim bi kaç ay için sözü geçen biri arayınca yani ne eşimden oldum ne de ailemden ama buradaki yazılanlar sonra konuştuğum kaç kişi evine dön dedi bi kaçı kal seviyorsa gelir dedi ama ben ailem pahasına çekip gelecektim eşimi seviyorum şimdi eşimleyiö çok mutluyum hepinizi sonsuz tşk ederim :))))))
Tatlıya bağlamanıza sevindim.. bidaha kendinizi arada bıraktırmayın.. bi ömür mutluluklar..

En dogru olani yaptin sen canim abbim birdaha ayirmasin insallah dikkat et cnm cok sevindik

Ya ne kadar kolay git babanın evine şu gün gel yoksa biter oyuncak gibi yaptılar evlilikleri iyice

X