Sivilceli Ciltler Aknetrent Kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Bende o an bilinçsizlik işte doktor ya doğrusunu bilir dedim aldım kullandım direk. 2 ay sonunda bırakma nedenimde, hastanelik oldum inanılmaz bi baş dönmesiyle beraber bıraktım. Öğrencilik zamanlarıydı bide beslenme anlamında epey kötü günlerdi etkileri artırmış olabilir. Özgüven yerinde onda bi sıkıntım yok ama resmen canım yanıyor yüzüm acıyor alnım yanaklarım dayak yemişim gibi. Randevumu aldım yarın gidiyorum bakalım doktor ne diyecek :) İlacı ben istemeyi düşünüyorum. Çünkü başka şeyler etki etmiyor malesef. Kistli sivilce diyorlar ya hem öyle var, hemde iltihaplı :KK50: Çok teşekkür ederim canımm yardımların için. Yazdıklarını okumak iyi bir teşvik oldu, o anki yanlışı fark ettim. İnşallah bebek gibi bir yüzü kim istemez makyaj bile yapmam :KK52:

umarım az yan etkili bir tedavi olur :KK34: son bir tavsiye her kontrolunde vücudunda olan tüm değişiklikleri doktorunla paylaş dozlarını ona göre ayarlar çünkü :) baş dönmelerinin nedenide bence aşırı doz olabilir bebek suratın şimdiden hayırlı olsunnnn :emir_bebek::KK9:

Kızlar söylemeye utanıyorum ama bnm 1 hftadır bnm makattan kan gliyor ama tabi öyle şakır şakır değil biraz işte leke şeklnde. ilaçtan dolayı olabilir mi böyle birşey yaşayan varmı çok korkuyrum. :KK43:

Peki yüzünüz ne durumda iyi geldi mi ilaç
Evet cok sukur yuzum iyi bu ay kocaman bi sivilce cikti fakat cikan en buyuk sivilce idi.. oda sondu yeri kirmizi kaldi.. cok sukur lekeleriminde cogu gitti bazisida daha var. ama tabi benim bi ayim daha var.. tek sorunum su anda dudaklarim cok felaket kuruyor.. hametan yetmiyo. avondan balsam aldim olmuyor.. bide yoluyorum habire.. yuzumun bazen aydinlandigini hissesiyorum bazende cok kirmizi oluyor. anlamadim ki.. herhalde tedavi bitince iyice yerine oturur..

Kızlar söylemeye utanıyorum ama bnm 1 hftadır bnm makattan kan gliyor ama tabi öyle şakır şakır değil biraz işte leke şeklnde. ilaçtan dolayı olabilir mi böyle birşey yaşayan varmı çok korkuyrum. :KK43:

bende yasadim doktora sordum korkma dedi.. tum vucudun kurudugu icin o bolgede kuruluktan dolayi oyle oluyor dedi ..

Evet cok sukur yuzum iyi bu ay kocaman bi sivilce cikti fakat cikan en buyuk sivilce idi.. oda sondu yeri kirmizi kaldi.. cok sukur lekeleriminde cogu gitti bazisida daha var. ama tabi benim bi ayim daha var.. tek sorunum su anda dudaklarim cok felaket kuruyor.. hametan yetmiyo. avondan balsam aldim olmuyor.. bide yoluyorum habire.. yuzumun bazen aydinlandigini hissesiyorum bazende cok kirmizi oluyor. anlamadim ki.. herhalde tedavi bitince iyice yerine oturur..

Bende 73 gündür kullanıyorum dudak kuruluğu var ama çıkan sivilceler hemen sönüyor ama kırmızılıklar duruyor bazen yüzüme bakasim bile gelmiyor bazen de pürüzsüz gibi oluyor

ben kullanıyorum 4 aydır. blistex in minik kavanozdaki lip balmları coook güzel surekli sürüyorum söylemesem anlamıyo kimse aknetrent kullandığımı

umarım az yan etkili bir tedavi olur :KK34: son bir tavsiye her kontrolunde vücudunda olan tüm değişiklikleri doktorunla paylaş dozlarını ona göre ayarlar çünkü :) baş dönmelerinin nedenide bence aşırı doz olabilir bebek suratın şimdiden hayırlı olsunnnn :emir_bebek::KK9:

kızarıklık derken nasıl bi kızarıklıktan bahsediyosunuz benim başıma gelmedi hiç ? sivilce kızarıklıgı gibi mi yoksa kaşıyınca falan olan tarzda mı

Sivilceler döndükten sonra kalan kırmızı lekeler

Benimde kanamalarla başım dertte burnum kanıyor. Adetim 15 günde oldu. Doktora soruyorum normal vücudun kuruyor diyor. Allahın izniyle bir sağsağlim bitsede kurtulsak. 10 gün sonra 4.ayım bitecek. tek derdim kanamalar. başka bir sıkıntım yok çok şükür. yüzümde hala çıkan sivilceler var. Hatta şuan yanağımda kocaman bir sivilcem var... Allah yardımcımız olsun...

Kizlaaar bugun kalktim ve sanki suratimda sislik vaar :KK43: sizce bu normal mi bu durumu yasayanlar var mi ne yapmaliyiiim ne zaman geceer lutfeen yardim ediiin

Kizlar benim sivilce falan cikmiyor. Gozeneklerimde 2. Ayda bosalmisti. Bu ay gozeneklerim yine doldu. 6. Aydayim. Boyle bisey yasayan var mi?

Kızlar bende 7 ay kullandım bu ilacı 20 mg günde 1 ve cok memnunum yüzüm cok iyi oldu eskisi gibi yaglanmıyor.iyiki kullanmısım kullanırken dudaklarım cok yara olmustu hametan iyi gelyodu duaklarıma onun dısında bende bir sorun yapmadı.kabızlık yaptı biraz.bence kullanın derim agır bir ilaç ama kullandıktan sonra süper oluyor

cnm bu ilaç gözeneklerini kapadı mı acaba

Kızlar bende bugün aknetrent kullanmaya başladım. sabah 10 akşam 20 toplamda 30 mg alıyorum. Bütün yan etkilerini okudum sanırım ağır geçecek bir dönem ama kullananların hepsi sonuçtan çok memnun. Yalnız ciltteki izler ve çukurar için tedavi bitiminde kimyasal peeling yada lazer tedavisi yaptırmak gerekiyormuş galiba. onu yaptıran var mı aranızda. Daha çk erken bu sorular için biliyorum ama ilk günden stres oldum 7 senelik akne kabusum sona erer inşallah :KK9:

X