Aldatıldım mı??

Arkadaşlar yıllar sonra tekrar bir konu açıyorum.Biz 5 senedir evliyiz çocuğumuz var .Ben ailemde kalırken eşim bana hamama gidiyorum demiş.Ve masaja gitmiş arkadaşlarıyla orda masajçı kadının numarasını almış .Ben biseylerden süphelendim ve eşimin whatsabini kendi telefonuma yükledim.bikac gün sonra bu masajcı kadınla aralarında şu konuşma geçiyor ;
-××××
Efendim
-napiyosun nerelerdesin
+ooo sen bize yazarmiydin ya .
-yazdım işte
+İyi yaptın:)
-Ee napiyosun
+bi arkadaşın yanindayim sen napiyosun
-Bende evdeyim boş boş
+iyi canın sıkılıyor herhalde müsaitsen buluşalım bugün istersen
-bugün müsait değilim de başka gün ayarlarız
+Tamam nasıl istersen
-Tamam canım.
(+ )Olanlar eşim .
Bu kadar bı konuşma geçiyor.
Bu kız arkadaşıyla sevgili olmuş .(arkadaşı da evli)sonra benim eşim mesaj atmış kıza napiyosun nasılsın buluşalım birgün vs diye sonra kız eşimi de diğer adamı da engelliyor .bikac gün sonra eşime tekrar mesaj atıyor .ve ben görüyorum (((kızın numarasını aldım ona sordum sen kimsin ve diye o anlatti))))
Ama eşim o kadına hiç mesaj atmadigini söylüyor .benim gördüğüm dışında başka bişey olmadığını .Arkadaşıyla niye ayrıldığını falan sormak için buluşalım mi demiş vs . Böyle saçma sapan birşey yaşadım eşim kızla daha önce hiç konuşmadığını söylüyor masaj dışında .Ya bilmiyorum kafam çok karışık olay böyle saçma sapan bişey eşim ona olan güvenimi tamamen yıktı.Eger ben gormeseydim sessiz kalsaydim o günden sonra bulusurmuydu nasıl gelisirdi olaylar bilmiyorum .Sonra eşim özür diledi arkadaşlarını falan sildi engelledi .Ama ben affedemiyorum napmalıyım??

Eşinizin hamama deyip masaja gitmesi zaten falso (hadi bunu geçelim, sadece masajdır diyelim ama belli başlı bir kaç ciddi işletme dışında masaj denince ne olduğunu biliyoruz), neden masözün numarasını kaydediyor? Neden kadınla buluşmak istiyor? Bahanesi çok aptalca. Evli arkadaşı ile neden ayrıldığını soracak. Yani durum çok net. Arkadaşların yazdığı gibi önce bir hastaneye gidip kendinize baktırın.

Arkadaşlar yıllar sonra tekrar bir konu açıyorum.Biz 5 senedir evliyiz çocuğumuz var .Ben ailemde kalırken eşim bana hamama gidiyorum demiş.Ve masaja gitmiş arkadaşlarıyla orda masajçı kadının numarasını almış .Ben biseylerden süphelendim ve eşimin whatsabini kendi telefonuma yükledim.bikac gün sonra bu masajcı kadınla aralarında şu konuşma geçiyor ;
-××××
Efendim
-napiyosun nerelerdesin
-yazdım işte
-Ee napiyosun
-Bende evdeyim boş boş
+Tamam nasıl istersen
-Tamam canım.
(+ )Olanlar eşim .
Bu kız arkadaşıyla sevgili olmuş .(arkadaşı da evli)sonra benim eşim mesaj atmış kıza napiyosun nasılsın buluşalım birgün vs diye sonra kız eşimi de diğer adamı da engelliyor .bikac gün sonra eşime tekrar mesaj atıyor .ve ben görüyorum (((kızın numarasını aldım ona sordum sen kimsin ve diye o anlatti))))
Ama eşim o kadına hiç mesaj atmadigini söylüyor .benim gördüğüm dışında başka bişey olmadığını .Arkadaşıyla niye ayrıldığını falan sormak için buluşalım mi demiş vs . Böyle saçma sapan birşey yaşadım eşim kızla daha önce hiç konuşmadığını söylüyor masaj dışında .Ya bilmiyorum kafam çok karışık olay böyle saçma sapan bişey eşim ona olan güvenimi tamamen yıktı.Eger ben gormeseydim sessiz kalsaydim o günden sonra bulusurmuydu nasıl gelisirdi olaylar bilmiyorum .Sonra eşim özür diledi arkadaşlarını falan sildi engelledi .Ama ben affedemiyorum napmalıyım??
Bu muhabbeti,bu arkadaşlığı size anlatabiliyorsa aldatma yoktur. Ama gizli saklı yapıyor ve siz yakalıyorsanız aldatılmışsını, malesef

Evet düzelttim şimdi .Adam kadının kendi sevgilisi olduğunu kabul ediyor fakat .Adam diyor ki kadına sen mesaj atmışsın.Ama eşim o gün çok alkollü olduğunu atmadığını söylüyor yalan söylüyorlar diyor .böyle saçma sapan bir sürü şey anlatıyor.Bir tane kadın yüzünden yuvamız mi yıkılsın diyor .kadın da diyor ki eşimle aralarinda mesajlasma dışında birşey geçmediğini sadece masaj yapmış .sonra eşim mesaj atmış buna .buluşmak için haberleselim vs .sonra kadın engellemiş ve kadın kendi eşimin engelini kaldırıp geri yazmış .böyle diyor . eşim de ona hiç mesaj atmadığını .Benim gördüğüm mesajın ilk olduğunu söylüyor.Arkadasiyla da bu olaydan sonra küstüler falan ama iki gündür bunu düşünüyorum en son buraya yazdım ilk defa başıma böyle birşey geldi çünkü

O kadınla konuştum mesajlaşma dışında aralarında bişey geçmediğini söylüyor eşim de öyle söylüyor . Arkadaşının sevgilisi olduğu için konusmus vs vs . öyleyse kadına neden buluşma teklif ediyorsun dedim. Bir sürü zırvaladı. Ayrıca hiç mesaj atmadığını ilk mesajın o kadın attığını söyledi. Arkadaşı ve o kadın da eşimin bu konuşmadan önce kadına mesaj attığını yine buluşma teklif ettiğini falan söyledi .eşim inkar etti.cocuklarin üzerine bile yemin etti .Daha önce böyle bişey yaşamadığım için kendimi kandirmak istiyorum ama olmuyor eşimin masum olduğuna inanmıyorum.cunku kadına buluşma teklif etmiş .Aileme söylesem aslı olmayan bişey için yuvani yikma diyecek ama eşime hiç güvenmiyorum ne yapacağımı bilmiyorum
Kadın bu işi para karşılığı yapıyor, neden kabul edip başına bela alsın. Profesyonel kadın, elbette inkar edecek

Evet düzelttim şimdi .Adam kadının kendi sevgilisi olduğunu kabul ediyor fakat .Adam diyor ki kadına sen mesaj atmışsın.Ama eşim o gün çok alkollü olduğunu atmadığını söylüyor yalan söylüyorlar diyor .böyle saçma sapan bir sürü şey anlatıyor.Bir tane kadın yüzünden yuvamız mi yıkılsın diyor .kadın da diyor ki eşimle aralarinda mesajlasma dışında birşey geçmediğini sadece masaj yapmış .sonra eşim mesaj atmış buna .buluşmak için haberleselim vs .sonra kadın engellemiş ve kadın kendi eşimin engelini kaldırıp geri yazmış .böyle diyor . eşim de ona hiç mesaj atmadığını .Benim gördüğüm mesajın ilk olduğunu söylüyor.Arkadasiyla da bu olaydan sonra küstüler falan ama iki gündür bunu düşünüyorum en son buraya yazdım ilk defa başıma böyle birşey geldi çünkü

Kadının "hiçbir şey olmadı" demesine inanıyorsunuz
Kadının "eşiniz bana buluşmak için mesaj attı ama ben engelledim" demesine inanmıyorsunuz

Yani aynı kişinin ağzından çıkmasına rağmen inanmak istediğiniz bölüme inanıp, istemediğinize inanmıyorsunuz

Malesef aldatılmışsınız. Keşke biraz daha bekleyip takibe alsaydınız. Böyle salakça bahanelerle kafanız karışmazdı en azından. Gerçi kafa karışacak bir şey de yok ama netleşirdi. O kadınla buluşmak istemesi bile benim gözümde aldatma ayrıca. Başka şeylere de gerek yok.

mutlu son masajlarını umarım biliyorsunuzdur

Haklısınız, hayır benim anlamadığım, inandın madem niye konu açıp sinir zıplatıyorsunuz? Burdan nasıl bir cvp bekliyor konu sahipleri, arkadaşının iyiliği için msjlaşmış, aldatmamış, sen yanlış anlamışsın falan mı yazılacak sanıyorlar acaba?

Ayrıca yukarda da yazmışlar cinsel hastalık kapma durumu da var iğrenç ya hu

Işin sonunda affedecek olan, eşinin yalanlarina inanacak olanlar asıl konu aciyor.
Aldatilinca boşanacak olan "ne yapacagim" diye konu açmaz zaten konuyu acacaksa boşaniyorum diye olaylardan sonra açar. 😀
Hani ortada aldatildiği belirsiz bir durum olsa fikir alirsin ama bu kadar da kabak gibi meydanda olan şeye de ne yapacagim diye sormaz insan.

Son düzenleme:
Aralarında bir şey geçmediyse kadın kocanıza yüz vermediği içindir. Kocanız gayette meyilli. Yoksa ne münasebet elalemin sevgilisiyle buluşma talep edicek..

Zor bir duruma girmişsiniz belli. Belki de hayatınızda en çok güvendiğiniz biriydi eşiniz. Çocuk var ailemde beni kabul etmezse ne yapacağım çıkmazina da girmiş olabilirsiniz. Boşanmak istemiyor oluşunuzu da anlayabilirim fakat kendisine saygısı olmayan bir kadını hayatı boyunca kimse sevmez. Yani eşinizi bu yapmış olduğu igrenclige rağmen affetmek kendine yaptığın en büyük saygısızlık olur. Bence güçlü bir anne figürü ol ve bir an önce bu lüzumsuz adamdan kurtul. Hayatını sen bizden iyi biliyorsun bunu nasıl yapacağını da bizden iyi bilirsin. Lütfen güçlü bir kadın ol ve bu adam bı kere affetti zaten bosanamiyor rahatlığına kavuşup uçkur sallamasin her yerde. İyi akşamlar

Kadının "hiçbir şey olmadı" demesine inanıyorsunuz
Kadının "eşiniz bana buluşmak için mesaj attı ama ben engelledim" demesine inanmıyorsunuz

Yani aynı kişinin ağzından çıkmasına rağmen inanmak istediğiniz bölüme inanıp, istemediğinize inanmıyorsunuz
Doğru söylüyorsunuz şimdi boşanmak istediğimi söyledim eşime gelince konuscaz

O kadınla konuştum mesajlaşma dışında aralarında bişey geçmediğini söylüyor eşim de öyle söylüyor . Arkadaşının sevgilisi olduğu için konusmus vs vs . öyleyse kadına neden buluşma teklif ediyorsun dedim. Bir sürü zırvaladı. Ayrıca hiç mesaj atmadığını ilk mesajın o kadın attığını söyledi. Arkadaşı ve o kadın da eşimin bu konuşmadan önce kadına mesaj attığını yine buluşma teklif ettiğini falan söyledi .eşim inkar etti.cocuklarin üzerine bile yemin etti .Daha önce böyle bişey yaşamadığım için kendimi kandirmak istiyorum ama olmuyor eşimin masum olduğuna inanmıyorum.cunku kadına buluşma teklif etmiş .Aileme söylesem aslı olmayan bişey için yuvani yikma diyecek ama eşime hiç güvenmiyorum ne yapacağımı bilmiyorum

Masaj yapan kadın hangi sebeple erkek müşterilerle sohbet eder ve yazışır sizce ? Aleni olarak herşeyi yazacaklarını mı sanıyorsunuz ? Eşiniz de çocuklarınızı kendi pis işlerine koruma kalkanı olarak kullanıp, üzerlerine yemin etmesin. Kendi üzerine yemin etsin o kadar gözüpekse.

Acilen bir hastaneye gidip Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar için test yaptırın. Umarım herhangi bir hastalık kapmamışsınızdır.

Bu yazışmanın ekran görüntüsünü tarafların telefon numaraları gözükecek şekilde aldınız mı ? Maddi manevi tazminat ve boşanma davası açarken kullanırsınız.

Ne yapacağınızı yazdım; yapıp yapmamak sizin tercihiniz.

Zor bir duruma girmişsiniz belli. Belki de hayatınızda en çok güvendiğiniz biriydi eşiniz. Çocuk var ailemde beni kabul etmezse ne yapacağım çıkmazina da girmiş olabilirsiniz. Boşanmak istemiyor oluşunuzu da anlayabilirim fakat kendisine saygısı olmayan bir kadını hayatı boyunca kimse sevmez. Yani eşinizi bu yapmış olduğu igrenclige rağmen affetmek kendine yaptığın en büyük saygısızlık olur. Bence güçlü bir anne figürü ol ve bir an önce bu lüzumsuz adamdan kurtul. Hayatını sen bizden iyi biliyorsun bunu nasıl yapacağını da bizden iyi bilirsin. Lütfen güçlü bir kadın ol ve bu adam bı kere affetti zaten bosanamiyor rahatlığına kavuşup uçkur sallamasin her yerde. İyi akşamlar
Aynı şeyi ben yapsam eşimin affetmiycegine eminim .Ama çocuk olunca elim kolum bağlanıyor.Az önce bosanmak istediğimi affedemiycegimi söyledim.

Mecburiyetten arkadaş olmak zorunda kaldığım 2 kişi vardı. İksii de masörlük yapmıştı, o dönemlerde erkeklerin numaralarını alıp, paralarını yiyorlardı (başka şeylerde var tabi kimse hayrına para yedirmez)
Bu dediklerimde yıldızlı otellerdi bu arada.
Masaja giden erkek eksidir.

Aynı şeyi ben yapsam eşimin affetmiycegine eminim .Ama çocuk olunca elim kolum bağlanıyor.Az önce bosanmak istediğimi affedemiycegimi söyledim.
Çocuk güzel ve mutlu bir aile figürü ile büyümeli zaten. Babanın anneyi aldatıp annenin babaya güvenmediği bir ailede olmasındansa güçlü bir anneyle büyümesi bin kat daha iyi. Lütfen çocuğunu düşünüyorsan doğru olanı yap.

-××××
Efendim
-napiyosun nerelerdesin
-yazdım işte
-Ee napiyosun
-Bende evdeyim boş boş
+Tamam nasıl istersen
-Tamam canım.
(+ )Olanlar eşim .
Resmen kadını arkadaşı ile ortada döndermişler adam ayrıca midesiz ki arkadaşı ile aynı kadının peşinde arkadaşı da evliyken aldatan kalitesiz biri bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim demişler

Evet bu bi aldatma. Kabullenip kabullenmeyeceğinize kendiniz karar verin, kendinize saygınız varsa pis bi durum ben affetmezdim. Bi de masaj salonu ya öğğkk hastalık falan her türlü şey kapabilirsiniz lütfen kendinizi kurtarın

Şöyle düşün aynısını sen yapsaydın eşin ne yapardı.

Masaj salonunda birlikte olmuş, sonrasında da ara ara görüşmüş diye düşündüm ben. Müsaitsen bugün buluşalım demiş direkt amacı çok belli değil mi? Dediği gibi olsa birşey konuşmak istiyorum diye belirtirdi.
Kadın da başına bela almamak için inkar ediyor herşeyi. Doğruyu söylese kocanız gidip hesap sorar kadına, hem sizin boşanmanizin ona ne kârı var.

Olanlar bariz belli siz boşanacak mısınız. Bırakın ailenizin ne dediğini asıl siz ne yapmayı düşünüyorsunuz

X