Anlamlandıramıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu hemcinslerim yüzünden maalesef erkekler cinsellik yaşamayacakları kadınlarla olmamaya başladı artık

Evlilik öncesi cinsellik olmaz diyen biri değilim diyorsunuz. E bu ne o zaman şimdi?
Diğer kadınlar siz aşık olup sevişebileceğiniz birini bulana kadar bekleyecek değiller herhalde. Kusura bakmayın artık.

Bir taraftan da tek bir kişiyle olmalı diyorsunuz. Bence gayet de evlilik öncesi ilişkiye karşısınız ama ne istediğinizi bilmiyorsunuz, kendinizi tanımıyorsunuz.
Kendinizi tanıyıp kabullenirseniz sizin gibi düşünen erkeklerle tanışma olasılığınız artar.

Tercihler eleştirilebilecek şeyler.kaba insanlar eleştirilir, ya da sorumsuz insanlar.tercihler neden eleştirilemesin ki.topluma zararlı olduğunu düsündüğün şeyler eleştirili ve çözüm bulunmaya çalışılır.bu ne celal yaa.
sizi muhatap almayacağım bu konuda da ,
diğer herhangi bir konuda da.

bence bakire olmasından çok konu sahibi seks yapmam dediği için kaçıyorlar.
insan sadece vakit geçirmek istediği insanla seks yapmak istemez ki hoşlandığı yüksekten hissettiği herkesle yapmak ister.
Ayrıca çok dindar değilse benim çevremde 30 yaşında ve bakire olan kimse yok ülke için bence gayet azınlık hanımefendi.
Benim çevremde de azınlık ama ülke geneline vurursak azınlık değil.
Bir erkek gerçekten seviyorsa bakireymis değilmiş zaten takılmaz ne alakası var
.

Bu kadar kişi arasında bir tek sen anlamışsın olayı.tebrik ederim.adamların sorunu ilişkide seks istemesi değil zaten.iletişim kurmayı becerememeleri, karşılarındaki kadına ruhsuz bir eskort muamelesi yapmaları.bu tarz konularda konu sahibine acımasızca saldırılıyor.kimse de demiuor ki erkekler insan gibi yaklaşmayı beceremiyor.sanmıyorum ki kadına nasıl davranacağını bilen biriyle bir kadın sevişmek istemesin.ee konu sahibi anliyor doğal olarak en fazla 3, 5 günlük bomboş ilişkiler talep edildiğini.bizim çok modern(!) üye tayfamız da aman da ne kadar aydınım, ne cevizler kırdım diye ego kasmak için süslü süslü mesajlar yazmanın derdinde.haa anlatımında eksikler var tabi.
Üstüme iyilik sağlık. Ferhans bu sabah en bakire sen uyanmışsın sanki? Araba vitesine hallenen Ferhansa ne oldu?

Hazır hissetmeden zaten yaşamayın sonrası travma olabilir .
30 yaşında bakire olmak garip bir şey değil ülkemizde .
Senin karşındaki erkekler Avrupa'dan gelmiş heralde .
Sen ileriye dönük bir ilişki istiyorsun karsindakilerde sadece vakit geçirmek istiyor bence .
E öyle olunca bakire ve bekaretini korumak isteyen bir kadından kaçmaları normal değil mi .
Sonuçta seni kandırmamislar ısrarcı olmamislar buda güzel bir davranış.
Diğer türlü olsa adam seni kandırıp bıraksa bu sefer de ona üzülürsün.
Bekaretini evliliğe kadar korumak bence en doğrusu bu arada .
Bunu bakire olmayan hiç evlenmemiş bir kadın olarak yazıyorum .
aslında ben de bu yaklaşımdayım ama bunda da cinsel uyumun olup olmadığı çok önemli o nasıl olacak? gerçekten ten uyumu ya da cinsel istek uyumu diye bir durum var

Kocamla 1 yıl arkadaş 1 yıl sevgili 2 yıl nişanlı kaldık 10 yıl da evliyim bir güne bir gün bakireyim diyeceğim bir konu açılmadı :KK45:.
Siz nasıl oluyor da bakire olduğunuzu söylüyorsunuz anlamadım?
Ben cinselliğe evlenmeden uygun bakmıyorum deyin geçin.
Kadın 30 yaşına gelmiş hala bakire şu an bir ilişki yaşarsa ciddi olsun istiyor.Bu güne kadar yaşamadim yaşarsamda ciddi birisi deger verdigi birisi olsun yani.Bazilari için bekaret önemli bu arkadaşda onlardan biri.Yani ilişki yaşayacagi erkege de benim ilk cinsel ilişkim deyince hergun kadinlarla yatib kalkan erkekler tabiki sorumluluk istemez yada bu kadın tarafindan suçlanmayı.O yüzden kaçiyorlar zaten niyetleri belli sevseler kaçip gitmezler ve bu kadın da güvenirse ilişki yaşarlar.Herkesin kendi karari isteyen evlilikten önce kaç yaşinda isterse o vakit yaşar istemeyen bekler evlenecegi adamla yaşar bu linç konusu degil bu yüzden herhangi bir kadın linç edilmemeli.

aslında ben de bu yaklaşımdayım ama bunda da cinsel uyumun olup olmadığı çok önemli o nasıl olacak? gerçekten ten uyumu ya da cinsel istek uyumu diye bir durum var
Var evet .
Ama birleşme olmak zorunda değil o uyumu anlamak için.
Bazı kadınlar cinsellige çok düşkün mesela adamın performansini görmek istiyor ona bir şey diyemem de ben sevgiye aska baktığım için o performans olayları beni ilgilendirmiyor.

sizi muhatap almayacağım bu konuda da ,
diğer herhangi bir konuda da.
Sen niye bu kadar sinirlisin anlayamadım.sözde konu sahibi sevişmiyor ama sen sevişiyorsun.sonuç ortada.performansı daha iyi birini bulmalısın burada sapık, seviyesiz erkek bozuntularını canla başla savunacağına.belli ki sana da pek güzel şeyler yaşatamamışlar.neymiş ona buna herkese atlayınca ve bunu savununca mutlu olunmuyormuş.seviye ve kalite lazimmış.

insan sadece vakit geçirmek istediği insanla seks yapmak istemez ki hoşlandığı yüksekten hissettiği herkesle yapmak ister.
Daha flört evresindeyken demiş konu sahibi. Tanışma aşamasında niyetini hissettiren insanın samimi olmadığını düşünüyor diye konu sahibine yanlışsın diyemeyiz

Benim çevremde de azınlık ama ülke geneline vurursak azınlık değil.
Bir erkek gerçekten seviyorsa bakireymis değilmiş zaten takılmaz ne alakası var
.
Isabelle milletteki ne asabiyet yaa bu konularda.herkes birbirini boğazlayacak neredeyse.beğenmedimler havalarda uçuşuyor.nerede bir cinsellik muhabbeti açılsa sonuç bu oluyor.ne derdimiz var bizim 😂😂

aa olur mu canım
beni diğer kadınlarla karıştırma
bana farklı muamele yapacak
saygılı olacaksın ben cinsel hayatı yaşayan kötü kadınlardan değilim
ayağın ona göre denk al demeyecek mi yani😏
Cinsel hayatı olan kadınlara kötü dememiş ki .
Ben böyle tercih ediyorum demiş .
Karsindakilerde kaçmış .

yani seks yapmak ilişkinin bir gereği ise bir insana göre tabiki flört evresinde belli edecek diye düşünüyorum ben.
Bana göre de bir ilişki devam eder iyi giderse ve anlaşırsak olabilecek bir şey cinsellik. İlk geceden beraber olup iki gün sonra kayıplara karışan erkekler yok mu… kadını samimiyet bekliyor diye suçlamak mantıklı mı. Duygusal biri olmaya hakkı vardır inşallah

Bana göre de bir ilişki devam eder iyi giderse ve anlaşırsak olabilecek bir şey cinsellik. İlk geceden beraber olup iki gün sonra kayıplara karışan erkekler yok mu… kadını samimiyet bekliyor diye suçlamak mantıklı mı. Duygusal biri olmaya hakkı vardır inşallah
Dediklerimi ısrarla anlamak istemiyorsunuz.
Daha fazla uzatmayacağım.

Cinsel hayatı olan kadınlara kötü dememiş ki .
Ben böyle tercih ediyorum demiş .
Karsindakilerde kaçmış .
İsabellam konu sahibin bir yorumu vardır kaçırdın sanırım kendini orada ele verdi.yoksa ben evlilik öncesi cinselliğe karşı değilim diye giriş yapmıştı

Bu kadar kişi arasında bir tek sen anlamışsın olayı.tebrik ederim.adamların sorunu ilişkide seks istemesi değil zaten.iletişim kurmayı becerememeleri, karşılarındaki kadına ruhsuz bir eskort muamelesi yapmaları.bu tarz konularda konu sahibine acımasızca saldırılıyor.kimse de demiuor ki erkekler insan gibi yaklaşmayı beceremiyor.sanmıyorum ki kadına nasıl davranacağını bilen biriyle bir kadın sevişmek istemesin.ee konu sahibi anliyor doğal olarak en fazla 3, 5 günlük bomboş ilişkiler talep edildiğini.bizim çok modern(!) üye tayfamız da aman da ne kadar aydınım, ne cevizler kırdım diye ego kasmak için süslü süslü mesajlar yazmanın derdinde.haa anlatımında eksikler var tabi.
insan gibi yaklaşmayı beceremiyor oldukları doğru
cinsellik öyle hadi tanıştık hoop yatağa şeklinde olacak bişi değil eğer kadının amacı bu tarz bi ilişki değilse
ama o bahsettiğin üyelerin ego kasma peşinde olduğunu düşünmüyorum
hepimiz deneyimlerimizden yola çıkarak konuşuyoruz
30 yaşında bi kadın hala bakire ise ve hayat görüşü aslında bu değilse
yani kendimi eşime saklayayım gibi bi görüşte değilse
ya cinsellikle alakalı kendi içinde korkuları vardır içinde aşamadığı şeyler vardır
yada karşısına bunu yaşamaya uygun gördüğü biri çıkmamıştır
bişiler olmayınca da olmuyor ya belki insan diyebilir ya 30 yaşına kadar bi insan neler yaşamıştır
kim bilir nasıl aşık olmuştur iz bırakan ilişkileri olmuştur falan diye düşünülebilir belki
ama o yaşına kadar hayatında bunları yaşamayan da çok insan var
benim o yaşta hiç aşık dahi olmamış arkadaşım var
demekki o yönde bi duyguyu hissettiren olmamış hayatında der geçerim

Tercihler eleştirilebilecek şeyler.kaba insanlar eleştirilir, ya da sorumsuz insanlar.tercihler neden eleştirilemesin ki.topluma zararlı olduğunu düsündüğün ya da işleyişi bozduğunu düşündüğün şeyler eleştirilir ve çözüm bulunmaya çalışılır.bu ne celal yaa.
Biz eleştirinin bir işe yaramadığını seninle öğrendik ferhans

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X