Anlamlandıramıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
aa olur mu canım
beni diğer kadınlarla karıştırma
bana farklı muamele yap
saygılı olacaksın ben cinsel hayatı yaşayan kötü kadınlardan değilim
ayağın ona göre denk al demeyecek mi yani😏
hayır demeyecek çünkü karşısındaki daha 3 günlük bi erkek
bu kadar özelini ortaya dökmesine gerek yok
isterse yuvarlak cevaplar verebilir
cinsellik akışta olan bişi
daha en başından bununla alakalı konuşmak resmen bunun pazarlığını yapmak oluyor
saygılı düzgün adamlar zaten bunun konusunu açmıyor bu kadar başlangıçta
görmüş geçirmiş adamlar bunları dillendirmiyor, gözlem yapmayı tercih ediyor
kadını tanıma aşamasında kendisine arzu duyup duymadığını beden dilinden , konuşmalarından veya
başka bi biçimde anlamaya çalışıyorlar
ona göre hamle yapıyor ya da yapmıyorlar
çünkü öyle adamlar kendilerini bu 3 günlük tiplerin düşürdüğü duruma düşürmezler
herşeyden önce sapık damgası yemek istemedikleri için bu konulara dikkat eder o tarz adamlar
kendilerine yakıştırmazlar çünkü

insan gibi yaklaşmayı beceremiyor oldukları doğru
cinsellik öyle hadi tanıştık hoop yatağa şeklinde olacak bişi değil eğer kadının amacı bu tarz bi ilişki değilse
ama o bahsettiğin üyelerin ego kasma peşinde olduğunu düşünmüyorum
hepimiz deneyimlerimizden yola çıkarak konuşuyoruz
30 yaşında bi kadın hala bakire ise ve hayat görüşü aslında bu değilse
yani kendimi eşime saklayayım gibi bi görüşte değilse
ya cinsellikle alakalı kendi içinde korkuları vardır içinde aşamadığı şeyler vardır
yada karşısına bunu yaşamaya uygun gördüğü biri çıkmamıştır
bişiler olmayınca da olmuyor ya belki insan diyebilir ya 30 yaşına kadar bi insan neler yaşamıştır
kim bilir nasıl aşık olmuştur iz bırakan ilişkileri olmuştur falan diye düşünülebilir belki
ama o yaşına kadar hayatında bunları yaşamayan da çok insan var
benim o yaşta hiç aşık dahi olmamış arkadaşım var
demekki o yönde bi duyguyu hissettiren olmamış hayatında der geçerim
Çok gıcık cevaplar var ya.hepsi öyle değilmişmiş, çevresini değiştirecekmişmiş.bir çevre nasıl değişir ki durup dururken.hayatın gerçekleriyle uyumsuz bir sürü mesaj var.kadın da biliyor herkesin oyle olmadığını ama nereden tanişsın öyle olmayanla.tanişabilse sorun kalmaz zaten.sokaktan adam mı çevirsin.kendine gelen kim varsa o yani.

hayır demeyecek çünkü karşısındaki daha 3 günlük bi erkek
bu kadar özelini ortaya dökmesine gerek yok
isterse yuvarlak cevaplar verebilir
cinsellik akışta olan bişi
daha en başından bununla alakalı konuşmak resmen bunun pazarlığını yapmak oluyor
saygılı düzgün adamlar zaten bunun konusunu açmıyor bu kadar başlangıçta
görmüş geçirmiş adamlar bunları dillendirmiyor, gözlem yapmayı tercih ediyor
kadını tanıma aşamasında kendisine arzu duyup duymadığını beden dilinden , konuşmalarından veya
başka bi biçimde anlamaya çalışıyorlar
ona göre hamle yapıyor ya da yapmıyorlar
çünkü öyle adamlar kendilerini bu 3 günlük tiplerin düşürdüğü duruma düşürmezler
herşeyden önce sapık damgası yemek istemedikleri için bu konulara dikkat eder o tarz adamlar
kendilerine yakıştırmazlar çünkü
Aynı şeyi savunuyoruz 😏

Var evet .
Ama birleşme olmak zorunda değil o uyumu anlamak için.
Bazı kadınlar cinsellige çok düşkün mesela adamın performansini görmek istiyor ona bir şey diyemem de ben sevgiye aska baktığım için o performans olayları beni ilgilendirmiyor.
Şimdi performans da lazım biraz 😂

bu erkolara bişey olmuş. şuan hayatımda çok farklı biri var ve bana bakirelikten ziyade hiçbişey yaşamamış olmanı isterdim dedi. o da bişeyler yaşamış çünkü. bende keşke 18li yaşlarımda tanışsaydık o zaman dedim. ben 25 o 26 yaşında. iyi kötü ikimiz de bişeyler yaşamışız yani ikimiz de bişeyler yaşamamak için yaşımızın müsait olmadığının farkındayız o da ben de bunu sorun etmedik. bazı erkekler ise bu konuda hiçbişey konuşmuyo bakireymiş değilmiş sadece seks olarak bakıyolar olaya.
doğru insan çıkınca karşına bunu anlıyosun böyle düşünüyorum ben.

İsabellam konu sahibin bir yorumu vardır kaçırdın sanırım kendini orada ele verdi.yoksa ben evlilik öncesi cinselliğe karşı değilim diye giriş yapmıştı
Aaa ben görmedim öyle mi demiş .
Valla dediğim gibi bu bir tercih meselesi.
Isteyen yaşar istemeyen yaşamaz.
Ama yaşayıp pişman olmak da var öyle pişman oluncaksa yaşanmasın.
Ama hiç bir kadın seks yaptı diye değersiz değil niye olsun .
Bakire kalmak bir tercihse buda bir tercih.
Bakire değilim önüme gelenle de yatmadım .
Sevdim aşık oldum seviştim .
Yani ne bilim anormal bir durum yok aslında.
Erkeklerin değer verip vermemesi bekarete göre şekillenmiyor ki .
Adam adamsa zaten sevdiği kadını degersizlestirmez hiç bir şekilde

Bu hemcinslerim yüzünden maalesef erkekler cinsellik yaşamayacakları kadınlarla olmamaya başladı artık
Sizin icin tabu olmadigina ikna olmustum, diger kadinlara su sekil dusmanlik edinceye kadar.

Umarim dilediginiz gibi bir erkek bulursunuz.

Çok gıcık cevaplar var ya.hepsi öyle değilmişmiş, çevresini değiştirecekmişmiş.bir çevre nasıl değişir ki durup dururken.hayatın gerçekleriyle uyumsuz bir sürü mesaj var.kadın da biliyor herkesin oyle olmadığını ama nereden tanişsın öyle olmayanla.tanişabilse sorun kalmaz zaten.sokaktan adam mı çevirsin.kendine gelen kim varsa o yani.
çevre çok önemli bi faktör
çevre değiştir demelerinden kasıt adamlarla tanıştığı ortamı değiştirmesi
atıyorum şimdiye kadar sosyal medyadan tanışıyorsa ve düzgün biri çıkmadıysa
o zaman artık sosyal medyadan tanışma işini bırakıp gerçek hayatın içinde
başka ortamlara girmeye çalışarak deneyecek şansını
örnek olarak söylüyorum
yok ben bunu yapamam diyorsa da başka tavsiyem yoktur bunu diyene.

çevre çok önemli bi faktör
çevre değiştir demelerinden kasıt adamlarla tanıştığı ortamı değiştirmesi
atıyorum şimdiye kadar sosyal medyadan tanışıyorsa ve düzgün biri çıkmadıysa
o zaman artık sosyal medyadan tanışma işini bırakıp gerçek hayatın içinde
başka ortamlara girmeye çalışarak deneyecek şansını
örnek olarak söylüyorum
yok ben bunu yapamam diyorsa da başka tavsiyem yoktur bunu diyene.
Zor işler valla hee.

Kesin bir şey olmuş🤔operasyon mu geçirdi acaba evlilik hazırlığına mı başladı olmuş bir şeyler
Zamanla benim düşüncelerim de değişti tabii.eskiden abuk sabuk ilişkilerle kendimi avutmayı becerebiliyordum ama şimdi yapamıyorum.olgunlaştım.cinsellik olmasın falan demiyorum ki biraz saygı, seviye olsun diyorum.bu tarz konular da onu anlatmaya çalışıyor zaten.her yaşta yaşanması gerelen şeyler farklı.

bu erkolara bişey olmuş. şuan hayatımda çok farklı biri var ve bana bakirelikten ziyade hiçbişey yaşamamış olmanı isterdim dedi. o da bişeyler yaşamış çünkü. bende keşke 18li yaşlarımda tanışsaydık o zaman dedim. ben 25 o 26 yaşında. iyi kötü ikimiz de bişeyler yaşamışız yani ikimiz de bişeyler yaşamamak için yaşımızın müsait olmadığının farkındayız o da ben de bunu sorun etmedik. bazı erkekler ise bu konuda hiçbişey konuşmuyo bakireymiş değilmiş sadece seks olarak bakıyolar olaya.
doğru insan çıkınca karşına bunu anlıyosun böyle düşünüyorum ben.
ya benim en bu konularda modern hatta aşırı modern aşırı hoşgörülü bi eski sevgilim bana zamanında
bi gün bi sohbet sırasında, senin ilk kez benle yaşamış olman hoşuma giderdi tabi gibi bi laf etmişti
ama 30 yaşındaydım yani bunu söylediğinde :KK70:
kendisi de 35 idi

Kadın 30 yaşına gelmiş hala bakire şu an bir ilişki yaşarsa ciddi olsun istiyor.Bu güne kadar yaşamadim yaşarsamda ciddi birisi deger verdigi birisi olsun yani.Bazilari için bekaret önemli bu arkadaşda onlardan biri.Yani ilişki yaşayacagi erkege de benim ilk cinsel ilişkim deyince hergun kadinlarla yatib kalkan erkekler tabiki sorumluluk istemez yada bu kadın tarafindan suçlanmayı.O yüzden kaçiyorlar zaten niyetleri belli sevseler kaçip gitmezler ve bu kadın da güvenirse ilişki yaşarlar.Herkesin kendi karari isteyen evlilikten önce kaç yaşinda isterse o vakit yaşar istemeyen bekler evlenecegi adamla yaşar bu linç konusu degil bu yüzden herhangi bir kadın linç edilmemeli.
Ne linç edilmesi ya hu! Ben de evlilik dışı ilişki yaşamayanlardandım. Benim için de bu önemliydi. Ama benim dediğim bakire olmasını söylemesine gerek olmadan yol versin. Neden kendini açıklıyor. Demek ki aynı düşüncede ya da inançta değiller.

Bu kadar kişi arasında bir tek sen anlamışsın olayı.tebrik ederim.adamların sorunu ilişkide seks istemesi değil zaten.iletişim kurmayı becerememeleri, karşılarındaki kadına ruhsuz bir eskort muamelesi yapmaları.bu tarz konularda konu sahibine acımasızca saldırılıyor.kimse de demiuor ki erkekler insan gibi yaklaşmayı beceremiyor.sanmıyorum ki kadına nasıl davranacağını bilen biriyle bir kadın sevişmek istemesin.ee konu sahibi anliyor doğal olarak en fazla 3, 5 günlük bomboş ilişkiler talep edildiğini.bizim çok modern(!) üye tayfamız da aman da ne kadar aydınım, ne cevizler kırdım diye ego kasmak için süslü süslü mesajlar yazmanın derdinde.haa anlatımında eksikler var tabi.
Konu sahibi çalıştığı çevreden mi bulmuş bu adamları, arkadaş çevresinden mi, sürekli gittiği hobisinin dahil olduğu bir etkinlikten mi? Bunların hiçbiri olduğunu sanmıyorum. Yüz yüze tanışılan bir ortamda erkek sosyal özürlü değilse böyle laps diye merhaba, merhaba, hadi sevişelim moduna girmez.
Konu sahibi muhtemelen bu kişileri sosyal medyadan ya da tinder gibi uygulamalardan bulmuş. Bunu eleştiremem ama beklentisine uygun olmayan yerler burası. Ha nasıl konuşma cinselliğe ve bakireliğe geliyor hemen onu da anlamadım. Sordum cevaplamadı.
Ben duygusal bir şey aramadığım dönem tinderdan çok fazla kişiyle görüştüm. 30 yaşındaki kadın az çok profil okumayı bilsin. Ben bu kişilerle amacım sadece yatmak olmasına rağmen böyle konu ne bakireliğe geldi, ne mesajla cinsellik pazarlığına. Beğendiğimle çıktım görüştüm, bir şeyler içtik, konuştuk, tekrar görüştük baktık bir çekim var seviştik. Nasıl profillere cevap verip konuşuyorsanız biraz da iğneyi kendinize batırın hem siz hem konu sahibi. Ben bu forumda erkekleri savunmaktan yoruldum 😄

Evlilik öncesi cinsellik olmaz diyen biri değilim diyorsunuz. E bu ne o zaman şimdi?
Diğer kadınlar siz aşık olup sevişebileceğiniz birini bulana kadar bekleyecek değiller herhalde. Kusura bakmayın artık.

Bir taraftan da tek bir kişiyle olmalı diyorsunuz. Bence gayet de evlilik öncesi ilişkiye karşısınız ama ne istediğinizi bilmiyorsunuz, kendinizi tanımıyorsunuz.
Kendinizi tanıyıp kabullenirseniz sizin gibi düşünen erkeklerle tanışma olasılığınız artar.
Nikah garantiyse evlilik öncesi cinsellik olur demek istemiş bence

Zamanla benim düşüncelerim de değişti tabii.eskiden abuk sabuk ilişkilerle kendimi avutmayı becerebiliyordum ama şimdi yapamıyorum.olgunlaştım.cinsellik olmasın falan demiyorum ki biraz saygı, seviye olsun diyorum.bu tarz konular da onu anlatmaya çalışıyor zaten.her yaşta yaşanması gerelen şeyler farklı.
Senin adına sevindim Ferhans,umarım bu olgunluk yarın uyandığında da devam eder.
Sen bugüne kadar saygısız seviyesiz muameleyi o adamlarla cinsellik yaşadın diye yaşamadın. Biraz sende biraz onlarda bir şeyler olmamış.

Cinsel hayatı olan kadınlar her gün birileriyle olmuyor,eskort muamelesi görmüyor(bir kaç sayfa önce yazdın) sen görmüşsün niyeyse.

Bunun ortası yok mu diye sormamın sebebi de bu.

Milyonlarca kadın seks yapıyor bunun için kötü muamele görmüyor neden görsünler ki?
Acaba birlikte olduğunuz adamlar mı yobaz?

Kocamla 1 yıl arkadaş 1 yıl sevgili 2 yıl nişanlı kaldık 10 yıl da evliyim bir güne bir gün bakireyim diyeceğim bir konu açılmadı :KK45:.
Siz nasıl oluyor da bakire olduğunuzu söylüyorsunuz anlamadım?
Ben cinselliğe evlenmeden uygun bakmıyorum deyin geçin.
yalnız siz yaş doğruysa 33 yaşındasınız
e bu demektir ki 18 yaşından beri eşinizle birliktesiniz - adamdan önce reşit değilmişsiniz ki siz.

gözünüzü açıp kocanızı görmüş olma ihtimaliniz var adam daha neyi sorsun neyin konusu açılsın?

şu anda evli olaamış olun ve yeni yeni birileriyle tanışıyor olun
ya da eşinizden ayrılın birileriyle görüşün diyelim ki

bi görün bakalım konu hemen oralara geliyor mu gelmiyor mu?
ha ben de olsam bekaretim hakkında açıklama yapmam, yapmıyorum da (ben sizde nde büyüğüm) ama sorarlar yani öyle de bir erkek milletimiz var artık...

lütfen konuya yorum yaparken 18 yaşından beri aynı adamla birlikte olan kadın olarak deil de ne biliyim 30 yaşında bakire kadın olduğnuzu düşünerek cvp vermeyi deneyin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X