Annelerr prima mı molfix mi i ? Yardımm

Annelerrr...
Oğluma hangi bezi kullandıysam memnun kalmadım canbebe huggies vs bitek prima ve molfix kaldı sizce hangisi

prima beyaz paket diyorum ben yeşil paketi de kullandım fakat beyaz en güzeli. ıslaklık göstergesi var açmadan çok rahat görmek mümkün ve yan bantları da daha esnek bizde de pişik sorunu oldu molfix almıştık paketten 10 tane bile kullanamadık prima aldık. pişik sorunumuzda aşırı fazlaydı çok sık değiştiriyor olmamıza rağmen. çözüm olarak pişik geçene kadar her altını açtığımızda beyaz kalıp sabunla yıkadık ve sabah akşam da travocord merhem kullandık birkaç gün içinde iiyileşti.

Primanın beyaz olanından memnunum ben doğduğundan beri onu kullanıyorum kızıma

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Prima beyaz tabiki.sık marka değistirmek,deterjan,sık degismemek,ıslakmendiller bebekde en büyük pişik sebebi.mutlaka ve en az bir kere bebeğin poposu yıkanmalı.iyi havalandırılna.ben yıkamadığım zamanlarda prima nın saf sulu ı.mendili ile siliyoru.birde kullanılan p.kremi çinko içermeli.tsvsiyem desitinin mor olanı.kullandığınız çogu pomat merhem mantar için.dikkatli okuyup bilinçli kullanmak şart.sevgiler

bende primanın premium care kullanıyorum kızım doğduğundan beri memnunum,problem yaşamadık. ıslaklık göstergesinin olması da çok güzel.

Merhaba, bebeğim 34 günlük oldu, bebeğimin her altını temizlemem gerektiğinde bunu ıslak mendile değil de yıkayarak yapıyorum ve iyice kuruluyorum (yıkayamayacağım durumda da uni baby yenidoğan ıslak pamuk kullanıyorum), prima premium care ile başladım hiçbir sorun yaşamadım bir paket bittikten sonra molfixi de denemek istedim ama bana göre emiciliği ve bebeğin bacaklarının rahatlığının primada daha iyi olduğunu gördüm, molfixin bir paketini de bitirdikten sonra yeniden prima ya geçtim, bebeğimin altı henüz hiç pişik olmadı çok şükür...

canm bende bütün bezleri kullandım sayılır en iyisi prima emiciliği çok iyi molfix te iyi ama çok çabuk şişiyor bebeği rahatsız ediyor

Kesinlikle prima. Bende kızımda başa molfix kullandım, hiç sorun yoktu. Bir anda bir pişik oldu ne yaptıysak geçiremedik, resmen kanıyordu. Dr bezinizi değiştirin dedi. Primaya geçtik maşaAllah 1 hafta içinde düzeldi. Biraz pahalı ama değiyo yapacak bişi yok.

BiZim de 40mız çıktı, prima premium'a devam ediceZ

Merhaba, Oğlum 4 aylık olmak üzere prima premium care , prima aktif bebek ve huggies kullandım. Ama Prima premium care ile devam ediyorum.Diğerlerinde 1 bedenden sonra ıslaklık gösteren çizgileri yok. Pişik sorunumuzda olmadı. Sıcakların başlamasıyla ister istemez hafif kızarıklıklar oluyor onun içinde mustelanın pişik kremini kullanıyorum.

Molfix kullandk pisik yapti hemen primaya gectik pisik de gecti:-)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Primada iyi molfixte ikisindede pişik sorunu olmadı çok şükür ne pişik kremi kullandım ne bişey o yüzden molfix alıyorum fiyat daha uygun .huggies kesinlikle önermiyorum bu arada iğrenç bi bez .

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

X