Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Arnavut şalvarı (çintiyan) ve kına geceleri.

bursadan aldık kemeri. ama kapalı çarşıda ve bayrampaşada bulunmakta hatta daha güselleri var :))

ana arnavut kzıyım bende kınamda güiydim ama teeee yugoslavyalardan getirttirdik seviyorum arnavut omayı yahu haydeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee profilimde var kına görüntüm isteyen bakabilir

evet bizim kınalar süper olur temenna alınır nuse aglatılır en az 5 kıyafet deiştirilir şalvarda dail 3 erkek tarafı bide şalvar kıs tarafı bir derken gelin heba olur aynı benim kınamda oldugu gibi ben şalvar giydim kınamda önce sarı sırmalı yeleğimi çıkarıp lacivert kaftanımı giydim makedonyadan geldi ikiside ama ne olursa olsun asilizz beyaaaaaaaaaaaaaaaa:dance:

Mavİlİm85 makedonyada ne kadara yaptırdın ve nerde yaptırdın acaba sÖyler mİsİn bende kendİme İstİyorum.benİmde baba tarafım makedonyada o nedenle soruyorum.
Ayrıca melek senİnkİde sÜpermİŞ laz gelİnİnİzİnde kemerİnİ beĞendİm nerden aldınız acaba!maŞallah Çok gÜzel ÇıkmıŞsınız!

Gostivarlıyız biz orada akrabalarımız aracılığıyla birini bulup yaptırmıştık fiyatı da 750€ civarıydı yanlış hatırlamıyorsam.

arnavut salvarları ve kıyafetleri cok güsel olurr kınada salvra giyilir onlarla temenha dedikleri olay yaptırılır kıza yani yerden selam verilir ve kayınvalidenin eli öpülür kınada hoştur güseldirr :))

bende giymek istiyorum kınamda işallah benim baba tarafımda arnavut makedonya üsküpten ama bulabileceğim bi yer yok şalvar gömlk felan diktirilirde diğerleri nası bulunacak bilmiyorum özellikle baştaki kep ve cepken araştırıyorum bakalım seneye kadar vakit yok aslında alıp saklamak isterdim ama sanırım makedonyadan geliyomuş fisfisfis

yok canım burada satan bir sürü yerler var eğer istersen özelden yardımcı olurum

ben de arnavutum :) kınamda giydim şalvarımı yeleği şalvarı gömleği cidden bize has olduğu için belkide çok keyif veriyo bana... ha bi de resim ekleyen arkadaşa teşekkür ederim bişe sorucam şalvarlı gelinlerin saçları da kuaför Gülerman mı yaptı :))

selamm
gülerman kuaför derken bayrampaşadaki mi ?
gelin saçı için kuaför arayışındayımda önerirmisiniz burayı , bikaç kez gitmiştim ama bilemiyorum nasıldırlar??

selamm
gülerman kuaför derken bayrampaşadaki mi ?
gelin saçı için kuaför arayışındayımda önerirmisiniz burayı , bikaç kez gitmiştim ama bilemiyorum nasıldırlar??

Bence başka kuaför arama kesinlikle gülerman dan randevu al.onlar artık işinin uzmanı olmuşlar çok güzel saç makyaj yapıyorlar ve resmen değişiyorsun ben çok beğeniyorum ve düğünlerde çoğunlukla oraya gidiyorum.

tubis83 :) zeytnburnunda meral vr tam bi arnvt gelini yapıo insanı :))) şiddetle tavsiye ediyorum :))

mavilim aynı gülermandanmı bahsediyoruz acaba
bana pek profosyonel gbi gelmemişlerdi çünkü .

hani sarışısın iki kadın var abla kardeşler . .

Evet canım onlar bence çok iyiler.30 sene önce annemin gelin saçını bile onlar yapmışlar düşün yani o zamandan beri hala devam ediyorlar.

pınarım gülermana gitmedim nasıl olduğunu bilmiyorum ama benim sürekli gittiğim kuaförüm var bayrampaşada onu tavsiye edebilirim

anne ve babamın tarafı bulgaristan göçmeni bize kadar kalmamış göçmenlik biz trakyalıyız
benimte teyzem arnavutlara evli kına gecemde giymek istersem eğer teyzem arnavut şalvarı ayarlayabilir bana güzel oluyo beyaz beyaz

esram tavsiye edeceğin yerin adını ver bakalım bir bakayım bende şekerim

kızlar ya ben arnavut değilim ama bende arnavut şalvarı giysem diyorum bindallılardan hoşlanmıyorum sizce abesmi olur giysem???

X