Aşılama Aşılama ile Hamile Kalan Var mı?

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
slm arkadaslar bende 3 yıllık ewliyim 1 yıl korunmadan sonra çocuk düşünmeye başladık. altı ay önce eşim varikoselden ameliyat oldu sperm saysında düşüklük vardı ameliyattan sonra hızlı bi şekilde artmaya başladı dr 6 ay bekleyelim dedi bu son ay eger bu ay da hamile kalamazsam adetimde aşılamay gideceğiz. çok korkuyorum eyvahedigeldismile zor oluyormu lütfen yasayanlardan destek bekliyorum rabbim isteyen herkese hayırlı ve sağlıklı ewlat nasip etsin....:a015::emir_bebek:

canım İnş tez zamanda kavuşursun bebğine.hiç korkma hiç zor olmuyor inan bana.sadec sabır isteyen ir süreç o kadar.sakın ve umutlu ol.aşılama işlemi 10sn belki.sonra 30dk yatıyosun.iğneler karından yapılıyor ki çok ince uçlu hissetmiyorsun bile acısını.sadece dua ,sabır,inanç...Allah yardımcın olsun.

merhaba arkadaşlar bende 6 yıllık evliyim..temmuz ayında kısmetse aşılama yapılacak..daha önce 5 defa aşılama yapıldı ama tutmadı.şimdi prof.gidiyorum ve önümüzdeki ay kendisi deneyecek..sizlere tavsiyem sakın küçük yerlerde ve muanehanelerde aşılama yaptırmayın..hiçbir bilgileri,araç gereçleri olmadığı halde sırf para için insanların umutlarıyla oynuyorlar..boğulacaksanız büyük yerde boğulun..ben çok pişmanım :KK43:( herşeyde bir hayır vardır..inşallah bu sefer hayırlısı ile olur..rabbim herkesin gönlüne göre versin...dilerim hepimiz umut ışıklarımıza kavuşuruz arkadaşlar...

kızlar hamileymişim......:))))))))))

Hayırlı olsun.Allah tamamına ersirsin.

Birşey soracağım.İdrar testi yaptın mı?Yaptıysan aşılamanın kaçıncı günü yaptın.
Benim de bugün 15. günüm.İdrar testi yapmaya korkuyorum.İlaçların etkisiyle pozitif çıkar da kanda negatif olur diye.Tabi bu arada siz hangi ilacı kullandınız.

Hayırlı olsun.Allah tamamına ersirsin.

Birşey soracağım.İdrar testi yaptın mı?Yaptıysan aşılamanın kaçıncı günü yaptın.
Benim de bugün 15. günüm.İdrar testi yapmaya korkuyorum.İlaçların etkisiyle pozitif çıkar da kanda negatif olur diye.Tabi bu arada siz hangi ilacı kullandınız.

hayırlı olur inşallah.bana aşılamadan sonra 12. gunde kanda baktırabilirsin demişlerdi.ben adet gunumun gelmesini bekledim.17.gun kan testi yaptırdım.klomen kullandım

ezoo gözün aydın cnm.Allah hayırlısıyla kucagına alamyı nasip etsin.darısııdaa bizlere olsunnn.ben bu ayyy kendimii hiç sakınmayacam kızlarrr.zatenn olmuyorrr. :KK43:

ezoo gözün aydın cnm.allah hayırlısıyla kucagına alamyı nasip etsin.darısııdaa bizlere olsunnn.ben bu ayyy kendimii hiç sakınmayacam kızlarrr.zatenn olmuyorrr. :KK43:

sağol canım amin inş..aşılama yaptırdıysan sakın olmuyor deme.bol dua et.inş en yakın zaman sizlerde kalırsınız hamile

benim arkadaşım 4 buçuk ay önce senin gibi tedavi aşamasından sonra aşıma oldu hemen ilk aşılama tuttu.hemde 4 üz.2 sini aldılar 2 si çok sağlıklı.çok mutlu.2,5-3 sene kadar bekledi bebeği olmamıştı.en son aşılama oldu...

süper ya ay insallah benimde olur

slm kizlar araniza yeni geldim.söyle bütün formu okudum cok ilginc seyler olmus ya inanilacak gibi degil ama oluyormus.hamile kalan arkadaslara hayirli olsun.bir yandan düsünüyorum acaba cok genc yaslardasiniz ondanmi cabuk tutu acaba,cünkü benim yasim 38 bende haftaya baslicamda bakalim hayirlisi.hamile kalirsam ilk asilamada hayret olur.bende 6 aydir evliyim olmadi.ama sizin yazdiklarinizi okunca ümütliyim siz güzel moral veriyorsunuz arkadaslar saolun.iyi aksamlar.

slm kizlar araniza yeni geldim.söyle bütün formu okudum cok ilginc seyler olmus ya inanilacak gibi degil ama oluyormus.hamile kalan arkadaslara hayirli olsun.bir yandan düsünüyorum acaba cok genc yaslardasiniz ondanmi cabuk tutu acaba,cünkü benim yasim 38 bende haftaya baslicamda bakalim hayirlisi.hamile kalirsam ilk asilamada hayret olur.bende 6 aydir evliyim olmadi.ama sizin yazdiklarinizi okunca ümütliyim siz güzel moral veriyorsunuz arkadaslar saolun.iyi aksamlar.

olumlu düşün olumlu olsun canım.. hatta elinden geliyorsa hiç düşünme... o zaman emin ol ilk aşılamada hamile kalırsın...hihoyyyt

slm kızlar ben 5.kez aşılama yaptırdım hep negatif aşılamayla hamile kalacagıma artık hiç ama hiç inanmıyorum size tavsiyem tüp bebek aşılamada şans yüzde 10 tüpte 50 aşılamayı bir kez deneyin eger olmuyorsa direk tüp sizde benim gibi zaman ve paranızı boşa harcamayın derim

kızlar merhaba ben de uzun zamandur yazmıyordum.
ben de aşılama yaptırcam ama kistim var diye dr. yapmıyor .kistin küçülmesi lazımmış.bu ayın 25inden sonra gidicem adet düz. verdi.bunu içerken soğan suyunu da yapıyorum.inş.bi zararı olmaz:Saruboceq:

slm canim burda zaten üc asilama hakim var olmasa zaten hemen tüp yapcam.sen yaptinmi tüp simdi?

dinlenmedeyim tüp yaptırıcam başka çarem kalmadı artık. başka saglık problemlerimde çıktı sorma 2.yıldır çok yoruldum ve yıprandım bu iş sabır isteyen bir iş işimizde çok zor allah hepimizin yardımcı olsun dayanma gücü versin.

ilk aşılamada hamile kaldım ve masalım dünyaya geldi şuan 2aylık.sadece inanın,bigün olucağına...

ilk aşılamada hamile kaldım ve masalım dünyaya geldi şuan 2aylık.sadece inanın,bigün olucağına...

selam bende temmuz 16 sında aşılama yaptım fakat sonuş negatif kendimi okadar alıştırmıştım başarılı sonuç almaya fakat olmadı doktorumda ısrarla aşılamaya devam diyor bende bu şüreçin boşuna olduğunu düşünüyorum oysaki tüp bebeğin 100/ 50 şans olduğunu biliyorum bu ayda regli dönemim biraz fazla geçiktii aşılamadan olsa gerek hala çok kararsızım şimdi sizin mesajınızı okuncada heyecanlandım temekki bazen bu işlem başarıylada sonuçlanabiliyomuş:) bebeğiniz uzun ömürlü olsun sağlıkla büyütün.

bende gonal f kullandım ve aşılama yapıldı normal adet günüm 21 di ama ben 14 ünde hasta oldum neden bu kadar erken oldum anlayamadım çok umutluydum şimdi 1 ay ara verdi dr um 2. deneyecem sigarayı bıraktım sağlıklı yaşamaya başladım ama olmadı inşallah 2. tutar bizde haraket sorunu var 0 hareket ne olur benim için dua edin Allah hepimizin yardımcısı olsun amin :Saruboceq:

merhaba arkadaslar bende aranıza katıldım.Benimde bebeğim olmuyor.Aşılama yapılacak ama önce elbette rahim filmi istediler.Yaptıran varsa bu filmi lütfen biraz anlatsın.Çok korkuyorum :KK43:

X