Avon satış temsilcileri... Burası da bizim yerimiz olsun

merhaba=))
bişey sorabilirmiyim gerçekten acil ya acemiyim ya daha :KK43::KK43: şimdi ödenmemiş fatura varken sipariş veremiyor muyum ??

acil dediğin için cevaplıyorum ben kartla ödediğim için hiç beklemem gerekmiyor sipariş için ama arkadaşların burda yazıştıkklarına şahid olduğum kadarıyla ödemeden olmuyo diye hatırlıyorum

sık sık tlfnda görüşüyoruz fakat yüz yüze görüşemedk..birde kataloglar biz isteyincemi gelio yoksa içinde gönderiolarmı?fiyata dahilmi?ayy çok sordum k.bakmayın ama örenmek için gerek:)

tabiki katalog parayla bedava bişey olur mu?satış yapman için gerekli olan numuneler bile parayla....daha dur sen ..
1 katalog 1 tl
5 katalog 5 tl
10 kat. 8.25 tl
20 kat. 14 tl

tabiki katalog parayla bedava bişey olur mu?satış yapman için gerekli olan numuneler bile parayla....daha dur sen ..
1 katalog 1 tl
5 katalog 5 tl
10 kat. 8.25 tl
20 kat. 14 tl

ouww pahalıymıss:KK70::KK70::KK70: tabi bize hep bedava geldiği için nerden bilelm :)

rica ederim edacım.... bazı arkadaşlarımız sorun yaşadıgını söylemiş ptt ile.... ama benim için sorun olmuyo.... sadece ptt ye her ay gidiyorum o kadar :eek:

rica ederim edacım.... bazı arkadaşlarımız sorun yaşadıgını söylemiş ptt ile.... ama benim için sorun olmuyo.... sadece ptt ye her ay gidiyorum o kadar :eek:

ya sorun deil ewe yakın zaten :) bide ödemeyi ne zmn yapıoruz yani kaç gün sonra fln ?

ayden ben almıştım ondan .... mat allıları seviyosan tercih edebilirsin. gramajı çok büyük... arkasında kocaman bide aynası var.... fiyatına göre uygun.... bariz pembe tonlarında......başka sorun varsa sor yanıtlayım

birde arkadaşlar kamp.2'deki anew serisinde olan pürüzsüz uygulanan eyeliner nasıl kendime sipariş etmeyi düşüorm da ?

aa k3 te indirim broşurude var dimii ya peqı o pembe allıgın fiyatı ne kadarkı bide mattie çanta varmı yada herhangi küçük güzel çanta varmıı???

X