Avon satış temsilcileri... Burası da bizim yerimiz olsun

ehaueh :KK70: o koliyi açmanın, ürünlere tek tek bakmanın zevki muhteşem bişey demi :lepi:
delirmişiz biz farkında değiliz :dance:

bencede delirmişiz ama o zevk ayrı bişey ya kaydirigubbakcemile2 kargom geldi saat 1 gibi görsen adamın elinden koliyi bi aldım acelenizmi var nufus cüzdanınızı alim bide imza atın dio adam anne sen göster nufus cüzdanını at imzanı ben gelenlere bakıcam dedim aldım koliyi odama tek tek acıp baktım kataloğu inceledim halimi görmeniz lazımdı 1-2 saat rahat incelemiştirim guclubacismile

kıslar yeni kataloğun panoramasında anewin beyaz eyelinerı çıkmış.... gözümün içine sürmek için almak istiyorum, problem olurmu sizce.....retinol katkılı diyo da tereddüt ettim.... birde rengini net veriyomudur acaba.....bu kalemlerden kullanan varmı

YAAA kızlarr benim her siparişim olaylı mı olmak zorunda yahuu! ben akıllı, 5 li k3 katalog sipariş vericeğme k2 yi vermişim direk poşette 5 tane k2 görünce beynimden aşşa kaynar sular döküldü ay sinir oldum ya kendimee. bölge sorumlusunu aradım hemen aslında katalog pek iade etmiyolar ama ben söylerim yanlış yazmış kodunu derim dedi.
iade sorun olmıcak ama ben şimdi k3 ü nasıl sipariş edicem yaa! o kadında onlarca katalog oluyodu acaba ondan ücreti karşılığında istesem verir mi ya :KK43:

YAAA kızlarr benim her siparişim olaylı mı olmak zorunda yahuu! ben akıllı, 5 li k3 katalog sipariş vericeğme k2 yi vermişim direk poşette 5 tane k2 görünce beynimden aşşa kaynar sular döküldü ay sinir oldum ya kendimee. bölge sorumlusunu aradım hemen aslında katalog pek iade etmiyolar ama ben söylerim yanlış yazmış kodunu derim dedi.
iade sorun olmıcak ama ben şimdi k3 ü nasıl sipariş edicem yaa! o kadında onlarca katalog oluyodu acaba ondan ücreti karşılığında istesem verir mi ya :KK43:

Ayyy canım bilirim ya boşver üzme kendini veriri tabi onlarda kazanıyo bizim üstümüzden,olmadı ben gayseriden azcık gönderirim sana kıss memleket yakın.olumunekankayizsmile

merhaba=))
bişey sorabilirmiyim gerçekten acil ya acemiyim ya daha :KK43::KK43: şimdi ödenmemiş fatura varken sipariş veremiyor muyum ??

Canım tabiki verebilirsin ama faturanın ödeme tarihinin geçmemiş olması lağzım,mesela son ödeme tarihi bu ayın sonu diyelim,ayın sonuna kadar verebilirsin
ama gününü geçirip sipariş verirsen siparişin takılır fatura yatınca gelir.

Canım tabiki verebilirsin ama faturanın ödeme tarihinin geçmemiş olması lağzım,mesela son ödeme tarihi bu ayın sonu diyelim,ayın sonuna kadar verebilirsin
ama gününü geçirip sipariş verirsen siparişin takılır fatura yatınca gelir.

anladım çok teşekkür ederim :eek:
bide bugün sipariş verdm ben bi kaç gün sonra tekrar verebiliomuyum yoksa ayda 1 keremi verebilirim ?

yaşa takma güzelim ben daha öncede danışmıştım böyle konularda...yani yaşına göre kırışık hissediliyorsa 5 yaş oynabilirmiş ve güzel sonuç alınır deniyo..mesaela biri çıkar derki kaymak gibi cildim ama bakım ürünü istiyorum ve 40 yaşında diyelim onada 30 veya 35 yaş grubu ürünleri verilebilir..olay yaşta değil yani ciltte..
bende ihtiyaç değil henüz diyordum sadece temizleme yapıyorum ama sanki bu ara düşünüyorum biraz biraz yaa bakalım...sıra ona ne zaman gelecek..

Canım bende öyle diyodum bi baktım ufaktan başlıyolar keşke daha önce başlasaydım yaa .

X