Avon satış temsilcileri... Burası da bizim yerimiz olsun

he he heeeeeeee stokta yoktur ...avon bu ne olsun...bi sonraki siparişinde gönderirler merak etme

kızlar benim arkadaşlımda k4ten 2.siparişini verdi soft musk gelecekti gelmedi 850 tl yi geçti çanta faturasında gözüküyor ama soft musk sonra gönderilecek falan yazmıyor

hediyeler için sonra gelicek yazmıyo zaten..ama nasıl olur bu ay benim de soft muskum gelicekti.boshayallersmile stokta yok desem kocaman soft must paketi var k5 te olamaz yaaaaaaaaa

kızlar bakın orada yazanlara dikkat edn 4.SıPARıŞTE DEĞıL 4. KAMPANYASINDA DEMEK istio..yani sn k3te üye olduysan sna 1.kampanyan olduunu için rimel gelcek..yani k3te temsilci olan bi kişi ancak k7de soft muskı alabilir..

kızlar kocişim geldi,masayı hazırlayacağım...hepinize iyi gecelerrrrrrrrrrrrrrrrrrropuyorumnanaktan

arkadaslar benım bir sorum olacak.ben ikinci siparişimi vrdım k4 katalogundan 185 tl yapınca rimel gelmesi gerekıyordu ama ben 204 tl yaptığım halde gelmedı neden olabılır?

yok bence öyle değil..
ben k4 de 145 geçtiğim için makyaj temizleyici geldi..

o rimel k5 de 180 geçersen miş.:
bende sordum onu bölge sorumluma 215 yapmıştım rimel gelmedi dedim o k5 de 180 yaparsan geliyor dedi..

yok bence öyle değil..
ben k4 de 145 geçtiğim için makyaj temizleyici geldi..

o rimel k5 de 180 geçersen miş.:
bende sordum onu bölge sorumluma 215 yapmıştım rimel gelmedi dedim o k5 de 180 yaparsan geliyor dedi..

ama benım geçen ay kı siparişimde geldi zaten makyaj temizleyici bu ay rimel gelmesi gerekıyordu...

ayyy öğlen baktım daha ama ne çok birikmiş sayfalar çok aktifmiş buralarr....
edacım olmadı eklersin hediye için
bi de kim di takım öncüsünden yardım istemiş ama daha hiç satamamışmış çookkk inandım..lülülülülülü
apranaxcım seve seve cevapladım hep sizi biliyorsunuz,bildiğim sürecede cevaplarım.....:1hug:
veeeee huri 37 cim hoşgeldin hayırlı olsun a.s.apranaxsın da dediği gibi naptın güzelimmm sen öyleee yaaa...akannehirkolay kolay aklım neyin karışmaz okuyup olayı çözene kadar tırlatıyordummmkafamçokkarıştı;ne cesur kadınmışsın sen bravooo ve 8 aylık bebekle..alkisalkisalkisşok oldum.
.şaka bir yana huricim keşke önce sadece sadece temsilciliği yaşasan -öğrensen sonra düşünseydin takım öncülüğünü-o zaman zaten yapmazdın- bir yıla yakın düşünüp araştırıp ,istekle başladığım,seve seve yaptığım halde bazen bunalıyorum çok sıkılıyorum...ki seni üye yaptıkları gibi baskı yapıp biran önce üye bul diye çökmüşler başına takım öncüsü için 5 üye gerekiyor 6 değil ama dediğin gibi o kişinin belli bi sayıya belli bi sürede ulaşırsa primi ona göre olacak o yüzden telaşı gördü seni de hızlı çıktın bastırıyo sanaa...
bi kere tanımadığın kişileri üye yapıyorsun bunda sana maddi bi zararı vs. bişeysi yok ama yaşadıkları her sorunda seni arıycaklar-iade olayında -ürün yanlış geldiğinde-stok sorunu yaşandığında -faturada şu var şu yok cari hesap özetin de gözükmüyor-daha birçok şşşeeeeeyyyyyyyyy. :uhm:
ben evet bu tecrübemle cevaplarım hepsini ama sıyırırım kesin ki sen henüz avonu tam çözmüş değilsin yok ya çokk zor bence....ve demişsin panikatak yaşadım diye bu basit bişey değil benim eşim psikolojik danışman az çok biliyorum aman dikkat et sağlığına...
takıldığın noktada emin ol biz burdayız o an olmazsa bile bi süre sonra cevaplarız yardımcı oluruz:1hug:
kolay gelsina.s.

X