Avon satış temsilcileri... Burası da bizim yerimiz olsun

kızlar,:icecream: avonun sitesinde fırsat ürünü far away 30ml...müşteri fiyatıyla 10.4tl ...yılın en düşük fiyatı diyor bilginize...

kızlar,:icecream: avonun sitesinde fırsat ürünü far away 30ml...müşteri fiyatıyla 10.4tl ...yılın en düşük fiyatı diyor bilginize...

kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5günaydın şekerim siz ne yapmışsınız akşam maşallah en son dün öglen bakmıştım sonra misafirler falan bakamamıştım şimdi tek tek okudum

şimdi bi sorum olacaktı güzelim k5 te sayfa 100 de colortrendin ürünleri var bir alana herhangi biri bedava diyor arkadaş farını almış yanında hediyesi olanında kodunu giricemmi bide ruj yada eyleynıer alabilirmi cevaplarsan sevinirim :dance::dance::teytey:turkbayragişakkıdı

günaydın ketciiiimopuyorumnanaktan gece geç yat ,sabah erkenden kalk...düzen kalmadı bu aralar...bir yandan iyi kilo veriyorum böylecezemuszemus

canım şimdi takım öncümü aradım oluyormuş.mesela bir ruj aldın diyelim bedavasını eyeliner seçebiliyorsun ...ikisinin kodunu da giriyorsun,sistem birini ücretlendirip diğerini promosyon olarak hesaplıyor...bu paket kodları bildiğim kadarı ile seçim şansı olmayan ürünlerde oluyor.mesela losyon-krem-dudak balmı pakedi var bu ay.onda renk,koku seçeneği yok fix paket ,o zaman paket kodunu giriyorsun sadece...

günaydın ketciiiimopuyorumnanaktan gece geç yat ,sabah erkenden kalk...düzen kalmadı bu aralar...bir yandan iyi kilo veriyorum böylecezemuszemus

canım şimdi takım öncümü aradım oluyormuş.mesela bir ruj aldın diyelim bedavasını eyeliner seçebiliyorsun ...ikisinin kodunu da giriyorsun,sistem birini ücretlendirip diğerini promosyon olarak hesaplıyor...bu paket kodları bildiğim kadarı ile seçim şansı olmayan ürünlerde oluyor.mesela losyon-krem-dudak balmı pakedi var bu ay.onda renk,koku seçeneği yok fix paket ,o zaman paket kodunu giriyorsun sadece...

ben ellerimi havaya kocaman açıp buraya düştüğüm için dua etmem lazım...
saol tatlım..
bende dün kayıt ettiğim bir temsilcimi bugün ziyarete gideceğim bakalım neler yapmış birlikte öğreneceğiz :roflol:

yaş 31 arkadaşım,malum yaşlılık belirtileri başladı:1no2:...şimdiiiiiiiiiiiii...benim cildim yağlı.bugüne kadar bişeyler kullandım ama memnun kalmadım...en son solıtıons serisinden gözenek sıkılaştırıcı tonik kullanıyırum her sabah...akşamları da şu 3. ay gelen solıtıons berrak görünüm veren gece kremini kullanıyorum...ama aklım karışık.herkes avonun solıtıons serisi iyi değil anew iyi diyorlar...

soruma gelince: anewe kara verdim ama şöyle birşey duydum,avrupada kadınlar yaş serisinin bir altını kullanıyorlarmış.mesela benim 30 + kullanmam gerek ya...bir cilt uzman doktoru bunu söylemişti "Türkler yanlış yapıyor avrupada kadın 31 yaşındaysa 25+ kullanıyor,yoksa cildinizi yaşlılığa erken alıştırırsınız" doğru mu acaba...CADIARZU
ve 2. sorum:anew de bir sürü seri var mesela 25+ alıcam diyelim.o serinin hepsini kullanmaya 24 saat yetmez ki:)) hangisini kullanayım serum,göz altı ,göz üstü,gece ,gündüz,canlandırıcı jel,yenileyici krem:uhm:

k4 kapandı bende..
toplmda 350 liralık satış ypabilmişim...
ilk kampanyam gayet iyi hadi bakalım...
bence güzel bir giriş yaptım 5 temsilci 350 satış ..güzel güzel..sizdende çok öğreneceklerim var..ben biraz dha geçmişe dalayım bakalım..

evet hepsi aynı aslında ben de oriflame üyelik 1 tl diye girmiştim ama ürünleri güzel olabilir ama çok özentisiz rimelin hiçbir koruyucu bandı yok insan verirken utanıyo ve çok küçük ürünler alırken herkes bu niye bu kadar küçük diyo
aaaaaa hi. ii değilmişş :1shok:
hiç beğenmem zatennnn içimi bile açmaz kat. kaydirigubbakcemile2

slmmmm :teytey:

7.5 tl
75tl lik yapınca kargo ücreti yok
yazada sınır 40 tlye düşcek

geliş fiyatınını toplamı 75 tl olması lazım canım o zaman kargo ücreti yok..
geliş fiyatından 75 in altında olursa kargo ücreti 7.5 lira..
yazın 40 a düşmesi süper olur ziraaaa yazın katalogta paso güneş kremleri ve tuhaf çantalar olur heralde...

KET... burayı oku derim ,bu işte bi karışıklık var bak...

Sesli Yanıt Sistemi'ne Hangi Numaradan Ulaşabilirim?
Müşteri ıletişim Merkezi Yetkililerimize (0212) 473 11 11 numaralı telefonlarımızdan hafta içi 07:45-20:00 saatleri arasında ulaşabilir veya Sesli Yanıt Sistemimizden 7 gün 24 saat bilgi alabilirsiniz.

Sesli Yanıt Sistemi'nde Neler Yapabilirim?
Sesli Yanıt Sistemimizi kullanarak; cari hesabınıza ve iade ürünlerinize ait bilgilerinize ulaşabilir, kolilerinizin sevkiyatı hakkında bilgi alabilir, ödeme talimatı verebilir, Temsilci Programı ve Yıldızlar Kulübü bilgilerine ulaşabilir, ürün stokları hakkında bilgi alabilir, şifre işlemlerinizi gerçekleştirebilir, bağlı bulunduğunuz yönetici bilgisine ulaşabilir veya Müşteri ıletişim Merkezi Yetkililerimizle görüşebilirsiniz.

Sipariş Girişi Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyim?
1. Ürün kodlarını tiresiz 5 hane olarak ve ürün adetlerini tuşlamanız istenecektir. Her tuşlamadan sonra hangi üründen kaç adet sipariş ettiğinizi onaylamanız gerekmektedir.
2. Sesli Yanıt Sistemi'ni kullanarak verdiğiniz siparişler için promosyon bilgisi verilememektedir. Bu nedenle seçmeniz gereken hediyelerin kodunu da tuşlamanız gerekmektedir. Sipariş listeniz tamamlandığında sipariş girişini bitirmek için * tuşlamanız yeterli olacaktır. Sipariş sonlandığında sistem, siparişin tamamını dinleme, değişiklik yapma ya da iptal etme olanağı tanıyacaktır.

3. Bu sistemle verdiğiniz siparişler yalnızca kuruluşumuzda kayıtlı sürekli teslimat adresinize gönderilebilmekte, geçici adres bilgisi kabul edilememektedir.

4. Siparişi saat 16:00'dan sonra vermeniz durumunda faturalama, 1 ertesi iş günü yapılacaktır

3 NUMARADA NE YAZIYOR BAK:uhm:

kızlar merhaba bende avona geçtim oriflame dan geçtim bilen bilir temsilviye bedava günahlarını vermiyorlar alsanaalsanasmile hediyeleride 5 tl ye satıyorlar hediye bunun nesine deniyorsa artık ya bu ay 230 tl lik sipariş verdim 5 milyona hediye kazandım ne dersiniz sempatiksalakcinni çok akıllıca değilmi ya ürünlerde ne ambalaj var ne birşey stok problemini de hiç söylemiyorum bilen bilir neyse canlar avoncuyum artık bende aranıza katıldım opuyorumnanaktan

kızlar avona mail atmıştım takım öncümü değiştirmek için cvp takım öncüsünü değiştirmek için il degişikliği yaparsam ve takım öncüsü bırakırsa değiştirebilirmişim

X