Avon satış temsilcileri... Burası da bizim yerimiz olsun

ya kızlar avona sipariş vermek istiyorum ama yakınımda temsilci yok. 0539 hattan da tam net bilgi alamadım. Yardımcı olabilecek birileri var mı acaba? ıstanbul Etilerdeyim bu arada.

kızlar merhaba bende avona geçtim oriflame dan geçtim bilen bilir temsilviye bedava günahlarını vermiyorlar alsanaalsanasmile hediyeleride 5 tl ye satıyorlar hediye bunun nesine deniyorsa artık ya bu ay 230 tl lik sipariş verdim 5 milyona hediye kazandım ne dersiniz sempatiksalakcinni çok akıllıca değilmi ya ürünlerde ne ambalaj var ne birşey stok problemini de hiç söylemiyorum bilen bilir neyse canlar avoncuyum artık bende aranıza katıldım opuyorumnanaktan

hoşgeldin cicima.s.

acı ama gerçekkötükedihüso:avon da hediyeleri 10 katolog siparişi karşılığında veriyor.8.5 tl yani...hediye limitini doldursan bile 10 kat almazsan hediye yooook...geçen ay 5 katologla işimi görmüştüm ama hediye için 5 daha istedim:nazar:...şimdi koycak yer bulmadım .eeeee para da verdim ,atamadım...kızlarıma verdim avonculuk oynuyorlar.biri müşteri oluyor,diğeri temsilci.:emir_bebek:kaydirigubbakcemile3

ya kızlar avona sipariş vermek istiyorum ama yakınımda temsilci yok. 0539 hattan da tam net bilgi alamadım. Yardımcı olabilecek birileri var mı acaba? İstanbul Etilerdeyim bu arada.

avona mail atsan sana en yakında oturan temsilciyi yönlendirirler herhalde canım...:nazar:

hoşgeldin cicima.s.

acı ama gerçekkötükedihüso:avon da hediyeleri 10 katolog siparişi karşılığında veriyor.8.5 tl yani...hediye limitini doldursan bile 10 kat almazsan hediye yooook...geçen ay 5 katologla işimi görmüştüm ama hediye için 5 daha istedim:nazar:...şimdi koycak yer bulmadım .eeeee para da verdim ,atamadım...kızlarıma verdim avonculuk oynuyorlar.biri müşteri oluyor,diğeri temsilci.:emir_bebek:kaydirigubbakcemile3

evet ama en azından fazla kataloğu müşterilere bırakıp satış artırabiliriz o paraya kataloğ alıyoruz ama oriflame da hediyeyi satın alıyoruz kötükedihüso hediye bunu nesine diyoruz o zaman :eek:

bu sınır düşme olayı kesinmi cnm,k6 da mı düşüyor
kesin mişş t. öncüm söledi cnm

kızlar merhaba bende avona geçtim oriflame dan geçtim bilen bilir temsilviye bedava günahlarını vermiyorlar alsanaalsanasmile hediyeleride 5 tl ye satıyorlar hediye bunun nesine deniyorsa artık ya bu ay 230 tl lik sipariş verdim 5 milyona hediye kazandım ne dersiniz sempatiksalakcinni çok akıllıca değilmi ya ürünlerde ne ambalaj var ne birşey stok problemini de hiç söylemiyorum bilen bilir neyse canlar avoncuyum artık bende aranıza katıldım opuyorumnanaktan

evet ama en azından fazla kataloğu müşterilere bırakıp satış artırabiliriz o paraya kataloğ alıyoruz ama oriflame da hediyeyi satın alıyoruz kötükedihüso hediye bunu nesine diyoruz o zaman :eek:

h.geldin cnm neresinden urfanın bende urfadayım
açıldımı üyeliğinnn
eğer olmadıysan daha üye sana takım öncümü önerebilirim özelden harikaaaaa
çok memnun kalırrsınn

kızlar 2 sorum olacak..

1. 22 nisanda fatura ödeme tarihi...ma ben 20 nisanda sipariş girdim bunu ödemesini ne zaman yapıcm atıyorum 150 liralık sipariş girdim 20 nisanda ödemesi ne zaman oluır yine 22 nisanda mı ödemek zorundayım...

2.ben hesaplıyorum hesaplıyorum kazanç %25 çıkıyor...
ama bölge sorumlum bana satış temsilcisi saatığı ürününü % 33 ünü alıyor dedi???

kızlar 2 sorum olacak..

1. 22 nisanda fatura ödeme tarihi...ma ben 20 nisanda sipariş girdim bunu ödemesini ne zaman yapıcm atıyorum 150 liralık sipariş girdim 20 nisanda ödemesi ne zaman oluır yine 22 nisanda mı ödemek zorundayım...

2.ben hesaplıyorum hesaplıyorum kazanç %25 çıkıyor...
ama bölge sorumlum bana satış temsilcisi saatığı ürününü % 33 ünü alıyor dedi???

şimdii 1.sorunu tam anlamadım ama anladığım kadarıyla ilk faturanın vadesi 22sindeyse 22sinde yatır..başka zaman sipariş verirsn vadesi faturada yazar..
2.sorun ise şöle avon %33 desede o hani 8,9 fln var ya oradaki küsürlerle oluo %33 yoksa normalde hesaplarsan %25..

merabaaaa:teytey:

çok karışık anlatmışsın gerçekten anlayamadım bende...

şimdii 1.sorunu tam anlamadım ama anladığım kadarıyla ilk faturanın vadesi 22sindeyse 22sinde yatır..başka zaman sipariş verirsn vadesi faturada yazar..
çok karışık anlatmışsın gerçekten anlayamadım bende...

kız siz ne karışık işlerle başa çıkmışsınız benim sorum vız gelir tırıs gider size beaaaa...:)
çok şekersiniz..

şimdi bana bölge sorumlum dedi ki 22 nisanda k4 bitiyor...faturanı en geç ayın 22 sinde ödemelisin dedi..

buna göre; ben 20 nisanda yeni sipariş versem onuda mı 22 nisanda ödemek zorundayım...

şimdi anlatabildim mi acep yerimsenibensempatiksalakcinnia.s.

kız siz ne karışık işlerle başa çıkmışsınız benim sorum vız gelir tırıs gider size beaaaa...:)
çok şekersiniz..

şimdi bana bölge sorumlum dedi ki 22 nisanda k4 bitiyor...faturanı en geç ayın 22 sinde ödemelisin dedi..

buna göre; ben 20 nisanda yeni sipariş versem onuda mı 22 nisanda ödemek zorundayım...

şimdi anlatabildim mi acep yerimsenibensempatiksalakcinnia.s.

ayy cnm ablam sn bide takım öncüsü olcan napıcan o zmn yandın sn :KK70: bak 20sinde sipariş verirsn tahminen mayısın ilk haftası ödersn faturada yazıo zaten tarih..

ah eda ah bilsem ama göreceksiniz ...sizin de yardımlarınızla,ve bütün kitapçıkları sular seller gibi okuyunca yolu yordamı öğreninice bomba gibi bir takım öncüsü olacağım..
hatta idda ediyorum istanbulda ki bütün satış temsilcileri huri abla biz senin gurubuna geçmek istiyoruz diyecekler...

kih kih kih ciddi diyorum kız siz beni cvp sız bırakmyın ben bi kerede anlıyorum...

güzel olacak güzel...
3 hafta oldu başlayalı allahın izni ile pazartesi hesabıma iyi miktarda para geçiyor ...hayırlısı kızıma harcayacağım ...

ah eda ah bilsem ama göreceksiniz ...sizin de yardımlarınızla,ve bütün kitapçıkları sular seller gibi okuyunca yolu yordamı öğreninice bomba gibi bir takım öncüsü olacağım..
hatta idda ediyorum istanbulda ki bütün satış temsilcileri huri abla biz senin gurubuna geçmek istiyoruz diyecekler...

kih kih kih ciddi diyorum kız siz beni cvp sız bırakmyın ben bi kerede anlıyorum...

güzel olacak güzel...
3 hafta oldu başlayalı allahın izni ile pazartesi hesabıma iyi miktarda para geçiyor ...hayırlısı kızıma harcayacağım ...

bnde 3 aydır bu işteyim ama öle çok şey bilmiormki..inş.snn için en iisi olru valla bnde bi kaç kişi bulsam takım öncüsü olucmda yok işte kmse..

ay bu huriş kımıl kımıl yetişebilene aşkolsun...zemuszemusvalla helal olsun yürü yürüyebildiğin kadar,kim tutar seni...

şimdi fatura olayına gelince;sanırım bi sipariş vermişsin...eğer otomatik ödeme ya da kredi kartı ile ödüyorsan ve 150 tl üstü isen siparişin faturası kesildikten sonra 30 gün olur...

14 nisanda sipariş verdim diyelim,son ödeme 14 mayıs civarı

sonra bi ikinci sipariş girdin 21 nisanda,son ödeme 21 mayıs civarı 2 faturan olucak yani...

ayy banada istanbuldan birilerini bulun takım öncüsü olucm tutmayın bniD:KK70::KK70::KK70:: sonra bölge sorumlusu olcam sonra avonu alcm tutmayın bniii:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::

X