Avon satış temsilcileri... Burası da bizim yerimiz olsun

iyi geceler kızlar
dayanamadım müşteri hizmetlerini aradım kargomu yarın halllediceklermiş kısmetse perşembe kavuşurum artık siparişlerime

tul cildin hassasmı, hassassa önermem...... ama spf li olması güzel bi özelleik........ hele yaza adım attıgımız su günlerde........ ben yine de cildin hassassa önermiyorum........ anewin kapatıcısı çok güzel ama........ hassas ciltlerde bile tepkime vermedi.onu alacagına anew düşün canım....... biliyorum onun fiyatı daha uygun diye diyosun ama naçizane fikrim bu canım.

bende şimdi anew in kapatıcısına bakıyordum hem nasıl hassas cildim yıllardır baharda başlıyorum güneş koruyucu kullanmaya bayaaa beyazım yoksa resmen güneş gören heryerim kanışıyo.....aynen fiyatı dert değil o ürün dikkatimi çekti siteye bakınca....anew zaten güvenirim....

kızlar bende numaralı gözlük kullanıyom ve güneş gözlüğünü de öleee yaptırdık geçen yaz 300 tl lik gözlük 400 kusura çıktıydı yaptırınca..... eda 30 tl çok azzz bi iş olmasın güzel araştır kuzummm

mrblar ben yeni temsilci oldum ama bir türlü şifrem gelmedi sipaiş vermem lazım öyle şifre bekliyorum ne zamana gelirki acaba az bi zaman kaldı kataloğun süresinin bitmesinee

tül döktürmüşsün bacım...
ş
şimdi ben bu cuma günü iadelerimi bölge sorumluma veriyorum...
ama fsaturalarımıda sanki müşterilerden almışım gibide takır takır ödüyorum....

sonra o müşteriler k6 dan yeni ürünler seçiyorlar aynı fiyata bende müşteriden aldığımı cebme atıyorum çünkü zaten bir sonra ki faturadan avon düşecek nasılsa...
he doğru oldu galiba hadi bakalım öyle mi ....olcak...hehehehe..
bu kadın beni ekmeye devam etmezse iyidir.ben sürekli bu kadını avona şikayet ederim seni diye tehtit mi edicem yahuuuu...
takım öncüsü edinmem lazım kendimeeee....

güneş ürünü siparişi aldınızmı kızlar ya illede bronzlaştıran krem istiyorlar burdakiler genelde güneşsiz bronzlaşma için
canım ben 2 tane güneş ürünü süpariş aldım ama eski avon temsilcilerinden kendileri ürünleri tanıyorda aldı..

kızlar ben de bişiyyyy sorucam ama bakın herkesten cevap bekliyorum haaa ona göre;
avonun sitesine konan haftanın fırsat ürünü var ya Avon Magix Tinted Face Perfector SPF15 - Light (Magix Tinted Renkli Kapatıcı - Light)11 tl o ürünsizce nasıl????????hem güneş faktörlü -hem kapatıcı- hem açık renk hadi kızlar bi bakın bakalım......
ben baktım inan yorum yapamayacağım..
bende bu akşam bir m.ka yaramadım yahuuuu....alsanaalsanasmile

panoramadaki yeni parfümden alıcakmısınız nasıl gerçi ayraç şeklinde vermişler ama tam anlıyamadım

ben almam..çünkü o paraya yeni bir parfüm alan olmaz..numunelerini kokladım o kadarda hoş bir koku deel.

mrblar ben yeni temsilci oldum ama bir türlü şifrem gelmedi sipaiş vermem lazım öyle şifre bekliyorum ne zamana gelirki acaba az bi zaman kaldı kataloğun süresinin bitmesinee

hoşgeldin şekerim...

şimdi şifren sana gelmiyor sen şifrene gidiyorsun..
ilk siparişini takım öncüne vereceksin.. adresine gelen kargo paketinin içinden faturan çıkacak o fatura numarası ile avonunu sitesine giriyorsun o fatura numarasını yazıyorsun sana telefon aracılığı ile şifren çöyle geliyor...

bunu takım öncün anlattı mı sana..daha detaylımı yazalım...

sisteme giriş yapamıyorum kızlar..

bugün sipariş sonu olması nedeniyle midir?

sizlerde de öylemi?

değil latilokum cum kaç kere girdim demin ürünleri inceliyordum hem daha 3 gün var bitmesine yoğunluk son zaman olmaz ilk gün ilk dk. olur...dene bakalım bikaç kez...

ilk siparişini t.ö. ne vericen ya güzelim,senin adına siparişi veriyor ondan sonra şifren gelecek ha bu aşamaları geçtinde hala şifren gelmediyse t.ö. ne bi sor olmadı iletişim hatını yada danışma hattını ara .....

tül döktürmüşsün bacım...
ş
şimdi ben bu cuma günü iadelerimi bölge sorumluma veriyorum...
ama fsaturalarımıda sanki müşterilerden almışım gibide takır takır ödüyorum....

sonra o müşteriler k6 dan yeni ürünler seçiyorlar aynı fiyata bende müşteriden aldığımı cebme atıyorum çünkü zaten bir sonra ki faturadan avon düşecek nasılsa...
he doğru oldu galiba hadi bakalım öyle mi ....olcak...hehehehe..
bu kadın beni ekmeye devam etmezse iyidir.ben sürekli bu kadını avona şikayet ederim seni diye tehtit mi edicem yahuuuu...
takım öncüsü edinmem lazım kendimeeee....

valla hurişcim seviyorum ben cevaplamayı hızımı alamamışım yazmışımda yazmışım doğruuu
iade olayını anlamışsın aynen ölee yapıcan kardeşşş....
tehdit etme canım ara avonu görevini yapmıyor diye uyarılsın oda....

X