Avon satış temsilcileri... Burası da bizim yerimiz olsun

yeni kataloklar dahada yenileniyor bildiğim kadarıyla ayrıca katalok sayısına göre de katalok da eklenicekmiş hediye olarak bir de şu poşetler büyütülüp çok gelse daha iyi olacaksositososito

aclkla musterye iade istiyosa bi sonrak ay alacagi urunun parasn versn smdi sende cebnden koymak zorunda kalma bence
öylede olabilir şimdi bir tanesi zaten parlatıcı verdi onunu yerine parfüm aldı ...
parlatıcıyı henüz iade etmedim..
birisi siyah çapraz çanyta aldı beğenmedi onu verecek..
birice mavi ince katalogtaki terlik...
terlikle çantanın parasını ben vericem ama k6 dan başka ürün seçin dedim..zaten ikisi ucuz olduğu için böyle yaptım uğraşmadım öteki aya unutum ben sırtımda yük kalmasın ...
öbür aya alırım paracıklarını :)
büyük ürün olsaydı o zaman dediğin gibi yapabilirim ivit :)

yeni kataloklar dahada yenileniyor bildiğim kadarıyla ayrıca katalok sayısına göre de katalok da eklenicekmiş hediye olarak bir de şu poşetler büyütülüp çok gelse daha iyi olacaksositososito
ainen poşetlere uyuzum kime vereceğimi şaşırdım 1 kişiye 3-4 poşet gidiyo yaaaa...

bide ilk ay fatura ile çalıştım ben yani şu fatura gibi koçan dolduruyorsun ya..şimdide onu soruyorlar onu nasıl temin edicem ben artık göndermiyor avon???

mrblar ben yeni temsilci oldum ama bir türlü şifrem gelmedi sipaiş vermem lazım öyle şifre bekliyorum ne zamana gelirki acaba az bi zaman kaldı kataloğun süresinin bitmesinee
hoşgeldin arkadaşım
huri çok gzl yazmış cnm cvbını :lepi:

oo bizimde taşınma var 1.5 ay flan kaldı sizinde mi tayin cnm?
bakalım batıdan nere çıkacak siz ne tarafa gtceksiniz?

aynen tayin işleri de ben zaten batıdayım ama tekrar istedik çıkarsa bakalım ama 100 80 çıkma ihtimali var inşallah çıkar sakarya ve civarını istiyoruz :lepi::lepi:
hyrlısı olsun bakalım bizm bu ay belli oluyor hihoyyyt

kızlar bu ayın 14 ünde sipariş verebiliyoruz.sizce ayın 20 sine kadar kargom elime geçer mi?ayın 21 inde bizim okul kapanıyor.ben paraları önceden topladım.ürünler elime geçtiği gün paraları yatırcam zaten.ben adapazarındayım.kargom kocaelinden geliyor.ama bir kaç defadır geç geliyo baya.korkuyorum gelmezse die ama hiç 5-6 gün gecikmedi en fazla 3 gün gecikmişti.:S

benim poşetlerim tam geliyo :) yani nerdeyse sayıp da gönderilyolar dicem ..genelde ürün sayısına göre belirleriniyo die biliyorum

sipariş girecekmisinizkızlar cuma günü nasıl gidiyor ya benim normal k.5 kadar yok diyebilirim bu iki gün sorucam toplıyım ne varsa artık arkadaşlardan siparişileri

özlem abla ben sipariş girmeyi düşünüyorum ama panoramadaki plaj terliği çantası ve kıyafeti nasıl sizce..kendime almak istiyorum..

kızlar acil bir sorum var :KK43:

şimdi benim k5 den 3 tane net iadem var...
bölge sorumlum aradı bugün son gün akşama uğrayacağım iadelerini alacağım dedi..
şimdi konuştuk..
fakat ben 2 tane iadeyi müşterimden henüz alamadım...
onu haftaya verebilirim dimi...
k5 de alınan ürünler....????
şimdi kalan 2 tanesini ayarlayacağım faturaları ile birlikte..
diğer 2 tanesi haftaya ama aynı fatura üzerindeler....

bölge sorumlum aradı bugün son gün akşama uğrayacağım iadelerini alacağım dedi..
şimdi konuştuk..

Öyle oluyor mu bilmiyorum ama hepsini haftaya versen huricim daha ii bi fikir değil mi

açılıp kapanan kalemlerim geldi bugün ve numune setim mavisi gerçekten çok güzel ama siyahta almıştım pek beğenmedim

şimdi konuştuk..

tatlm ama faturay yolluyosun diğerlerini faturasz yollanyomu onu bi oğren zamani geçmediği srece diğerlerini haftayada verirsin tabi ama işte blge sorumlusu elind eKiler belli limite ulaşnca yolluyo avona biraz geciebilir

X