B-fit hakkında bilginiz var mı?

Arkadaşlar bu shape sistemleri emeksiz yemek isteyenlerin parasını almak için kurulmuş bir sistemdir. önce amerikada 30 dk spor adı altında başladı. Şuan bizim ülkemizde de farklı markalarla pazarlanmaya başlandı. İşin kötüsü de bu markaların sahipleri elbise mağazası açar gibi bu sözde salonların bayiliklerini veriyorlar. Güya uzman antrenörler yerleştiriyorlar , ama hikaye hepsi. Zaten sitelerine girin bakın , diyor ki :''Kendi işinizin patronu olun, hem spor yapın, hem yaptırın'': Yani siz spordan anlıyormusunuz falan yok.Zaten adamlar markalarını satıp parayı alıyorlar. Salonu açan kişi kazansın kazanmasın umurlarında değil. Zaten internet sitelerinde de birsürü bu salonlardan devren satılık ilanı var. Ayrıca cardio (Yürüyüş,koşu,eliptik,vb) olmadan, ağırlık olmadan spor salonu olmaz. Hele ki 30 dk da zaten spor olmaz. Sizi yorabilir ama sizi her yoran şey spor olmaz. Bence bu salonlara boşyere para vereceğinize adam akıllı bir fitness salonuna gidin.
ya çok biliyomuş gibi konuşma allah aşkına gidip de yararını goren bı dolu ınsan var sonuçta.. kımse bosyere para vermıyor sen rahat ol fıkırlerını de kendıne sakla.

ya çok biliyomuş gibi konuşma allah aşkına gidip de yararını goren bı dolu ınsan var sonuçta.. kımse bosyere para vermıyor sen rahat ol fıkırlerını de kendıne sakla.

Arkadaş çok kızmış, sanırım o da bu yerlerden birinin sahibi ve burada reklamını yapıyor . Sadece sağlığa zararlı diyetler yaparak da zayıflayan bir sürü insan var sonuçta. Yani sadece zayıflamak sorun değil. Malesef piyasada 5.000 lira bile etmeyecek oyuncak gibi hidrolik makinaları iş kurmak isteyen hiçbir spor geçmişi olamayan kişilere 25-35 bin liraya markalarıyla satarak insanların umutularıyla oynuyorlar. Yürüyüş bandı olmadan , bisiklet olmadan , kürek olmadan, ağırlık olmadan spor salonu olmaz, hele 30 dk zaten spor olmaz. Gittiğiniz salonda en az 30 dk sadece cardio yapmanız ve daha sonra da ağırlık makinaları kullanmanız gerekir kalıcı ,sağlıklı ve estetik bir vücuda sahip olmak için.

Arkadaş çok kızmış, sanırım o da bu yerlerden birinin sahibi ve burada reklamını yapıyor . Sadece sağlığa zararlı diyetler yaparak da zayıflayan bir sürü insan var sonuçta. Yani sadece zayıflamak sorun değil. Malesef piyasada 5.000 lira bile etmeyecek oyuncak gibi hidrolik makinaları iş kurmak isteyen hiçbir spor geçmişi olamayan kişilere 25-35 bin liraya markalarıyla satarak insanların umutularıyla oynuyorlar. Yürüyüş bandı olmadan , bisiklet olmadan , kürek olmadan, ağırlık olmadan spor salonu olmaz, hele 30 dk zaten spor olmaz. Gittiğiniz salonda en az 30 dk sadece cardio yapmanız ve daha sonra da ağırlık makinaları kullanmanız gerekir kalıcı ,sağlıklı ve estetik bir vücuda sahip olmak için.

Ben günlük hayatımda hiç diyet ve spor yapmayan bi insanım.1 ay fitness salonuna gittim antrenör hocayla çalıştım ama pek bir fark göremedim.Yazın Portakal spora gittim bfitle aynı mantıkla çalışıyorlar.1 ay boyunca yediklerimden hiçbir şey şekilde kısmayarak (ve üstüne kilolarca karpuz yiyerek :KK70: )haftanın 3 günü yarım saat hidrolik aletlerle spor yarım saatte pilates yaptım.1 ayın sonunda 43 cm inceldim ve 4 kilo verdim.Çalışmanın sonunda o kadar ter döküyordum ki gözlerim yanıyordu artık düşünün :KK53: Ki benim metabolizmam çok yavaştır pek terlemem.Birde fitnessta yaşadığım gibi kas ağrılarını burada yaşamadım bu da artılarından biri.Gidip denemeden yorum yapmayın derim.Ben ikisini de deneyen bir insanım o yüzden yorum yapma ihtiyacı hissettim sizin yorumlarınıza karşı :) Şimdi trabzondayım burada bfite yazılacağım sonuçları yazarım :KK55:

not : benim gittiğim yerdeki eğitmen fizik tedavi uzmanıydı tüm hareketlerimize dikkat ediyor ve bölgesel sorunlarımıza göre çalıştırıyordu onuda eklemek istiyorum tüm bayiliklerde aynı kalite ve özen olmayabilr bu konuda hakkınızı yiyemem :)

B-fit İZMİR/Bayraklı Şubesi nezih,temiz,bakımlı salonu ve tecrübeli kadrosuyla keyifli ve eğlenceli spor yapmak için sizleri bekliyor...

Üyelik Ücretlerimiz;

Yeni üye olacak üyelere;
1 Aylık : 99tl
3 Aylık : 227tl
6 Aylık : 404tl
12 Aylık : 620tl dır.
Üyelik yenilemek isteyen üyelerimize;
1 Aylık : 79tl
3 Aylık : 207tl
6 Aylık : 384tl
12 Aylık : 600tl dir.

Not
:Ek olarak;talepler doğrultusunda yeterli sayıya ulaşıldığı taktirde,üyelerimize özel pilates dersleri verilecektir.Aylık ücreti 50 tl'dır

irtibat adresimiz :
b-fit Bayraklı
Haydar Aliyev cad.kızılata apt.A blok 59/B (manavkuyu çilek mobilya karşısı) iş bankası yanı Bayraklı/İZMİR
Tel:0232 3484058

b-fit merkezleri;hem eğlenceli spor yapma hem de istenmeyen kilolarınızdan kurtulmak için en iyi yer.

Çalışma sistemi 3 turdan oluşmakta bu da toplamda 30 dakika ediyor.
Her tur sonunda nabız alımı yapılıyor ve yağ yakım aralığına göre çalışmanıza yön veriyoruz.
30 saniyede bir uyarı sesi verilir.
İstasyon çalışması şeklinde her bip sesinde bir hareketten diğerine geçilir
Ayrıca ;
Makineler ağırlıkla değil hidrolik sistemle çalışıyor.
Yani kas yapmaktan çok sıkılaştırmaya yöneliktir.
Her ay ölçüm alınır oranlar kontrol edilir
Uzman spor eğitmenleri ile yapılan spor sonucunda,istenilen sonuca ulaşma imkanı elinizde,aramıza katılmak isteyenleri en yakın zamanda İzmir B-fit bayraklı şubemize bekleriz.

b-fit Bayraklı
Haydar Aliyev cad.kızılata apt.A blok 59/B (manavkuyu çilek mobilya karşısı) iş bankası yanı Bayraklı/İZMİR

Son düzenleme:
ben de şimdi denedim geldim, uzun yıllar kadınlar takımında futbol oynadım yani ağır antremanları bilirim, futbolu bıraktıktan sonra aerobic, pilates v.s. sporlar yaptım. B-fit'i sadece 30 dk ve salonun eve çok yakın olmasından dolayı tercih ettim. giderken hareketlerin benim için " kolay lokma " olacağını düşünmüştüm fakat ilk gün olduğu için sadece 2 tur yaptırdılar ve ben terledim! Sandığımdan daha faydalı olacak gibi. Kampanya olduğu için 3 ay üyelik aldım, bakalım 3 ayın sonunda faydasını görecek miyim.

B-fit İZMİR/Bayraklı Şubesi nezih,temiz,bakımlı salonu ve tecrübeli kadrosuyla keyifli ve eğlenceli spor yapmak için sizleri bekliyor...

Üyelik Ücretlerimiz;

Yeni üye olacak üyelere;
1 Aylık : 99tl
3 Aylık : 227tl
6 Aylık : 404tl
12 Aylık : 620tl dır.
Üyelik yenilemek isteyen üyelerimize;
1 Aylık : 79tl
3 Aylık : 207tl
6 Aylık : 384tl
12 Aylık : 600tl dir.

Not
:Ek olarak;talepler doğrultusunda yeterli sayıya ulaşıldığı taktirde,üyelerimize özel pilates dersleri verilecektir.Aylık ücreti 50 tl'dır

irtibat adresimiz :
b-fit Bayraklı

eğer hala b fitte iseniz ben bişey sormak istiyorum. ben istanbul şubesiyle görüştüm fiyatları fazla geldi ama denizli ya da bursada daha uygundu epey. acaba ben bursada kayıt yaptırıp sonra hemen istanbula geçsem öyle nakil olabiliyo muyum istanbul şubesine? yani bursada ödeme yapıp istanbulda spora gitmek istiyorum

X