Bebeğin hareketleri kaçıncı haftadan itibaren hissedilir?

cnm üzülme bende hala hissedemiyorum sırtüstü yatıyorum dinliyorum filan ama tık yok. sadece bazen göbeğimin alt kısmında ya sağda ya solda bi sertlik oluyo sonra dokunuyorum diğer tarafa geçiyo diyorum acaba bebekmi hareket ediyor.

sen kaç haftalıksın cnm? ya insan artık hissetmek istiyo ister istemez..neyse bakalım bebişler sağlıklı olsunda geç hissetsekte olur..:emir_bebek:

ya ben 19. haftadadım 52 kilodayım ama hala hissetmiyorum :KK43: daha doğrusu tam olarak ne hissediğini bilmiyorum off ya bebişim ne zaman hissedecem seni

arkadaşlar bende 8.5 haftalık hamileyim fakat hiç bir kıpırtı hissetmediğim için kötü seyler düşünüyorum acaba bebek niye hareket etmiyor bir sey mi oldu gibi seyler düşünüyorum...sanki hamile değilimiş gibi...kusma falan da yok..sadece arada bir istisna bulantı oluyor bazı yemeklere karsı tiksinti falan işte... bu arada 6 hafta 3 günlükken bebeğimin kalp atışını duyduk cok erken değil mi? yani normal mi?:KK49:

canım ben 16.haftadan sonra hissettim hareketlerini.normal olanda bu zaten öncesinde hiç kimsenin hissetmesi mümkün değil.kafana takma bende hiç kusmadım şimdiye kadar.sadece bazen çok hafif bulantı yaşadım.herkes kusacak diye bir kaide yok.herkesin hamileliği birbirinden farklı geçiyor sonuta.ama şuan bebek büyüyüpte mideye baskı yaptığı için herkes gibi arada mide yanması ve ekşimesi yaşıyorum.
ne güzel kalp atışınıda tam haftasında duymuşsun.sen içini ferah tut olumsuz şeyler düşünme yeter çünkü bebeğin senin her halinden etkileniyor canım

canım benim olumlu düşüncelerin için çok saol..ama işte endişe etmeden duramıyoruz...evet bende bazen mide ekşimesi fena oluveriyor..ne diyelim.Allahım sağlıkla kucağa almayı nasip etsin bütün anneler için...

Ben de şu an 19.haftadayım ama öyle kıpırtı falan hissetmiyorum sanki bazen seyirme gibi bişey oluyor o da çok arada devamlı değil yani...Neyse zaman geçsede bebişlerimizn tekmelerini hissetsek:):)

ben ancak 20. haftamdan sonra hissetmeye başladım.İlk hamileliği olanlar daha geç farkedebiliyormuş hareketleri.

ilk hamileliğim 16 bittimi 17. haftamda hissettim 18 de daha net 20 de baya bi sonrası geldi tabii şimdi ise geceleri uyu oğlum hadi demekle geçiyor 32+4 bitti bugün herkesin hissetmesi farklı bebekler sağlıklı olsun önemli olan o herkes sonunda hissedecek merak etmeyin

ben ilk kez 15.haftanin bitiminde hissettim 15+4 du:) gobegimin icinde bir sey surtunuyordu gobegime cok tuhafti hatta uc dort gun ust uste olunca anladim:)) sonra her gun bir kac kez hissettim 18.haftada birkacgun hic hissetedim, simdi yine gun ici iki uc kez hissediyorum. bazen de geceleri cok hissetigim gunlerde oldu. ama bende nedense erken basladi herkes de oyle olucak die bir sey yok. 20 haftadan once zormus anlamak en iyi 22.hafta zamanlarinda hissedilirmis: oglum Masallah erken hissettirdi kendini.

Son düzenleme:
ben ilk kez 15.haftanin bitiminde hissettim 15+4 du:) gobegimin icinde bir sey surtunuyordu gobegime cok tuhafti hatta uc dort gun ust uste olunca anladim:)) sonra her gun bir kac kez hissettim 18.haftada birkacgun hic hissetedim, simdi yine gun ici iki uc kez hissediyorum. bazen de geceleri cok hissetigim gunlerde oldu. ama bende nedense erken basladi herkes de oyle olucak die bir sey yok. 20 haftadan once zormus anlamak en iyi 22.hafta zamanlarinda hissedilirmis: oglum Masallah erken hissettirdi kendini.

nasıl bir his. tam olarak rahimin üstünde mi hissediliyor?

mrb arkadaşlar bende 21 haftalık hamileyim ama 12 haftalıkken falan hissetmeye başladım kzım kendini erken hissetdirdi günde bir yada 2kez issediyordum ama 16. haftadan sonra daha sıklastı haraketleri şimdi ise direk tekmeleri hissediyorum çok güzel bi duygu allh herkese nasip eder inş. hele konusunca deli oluyor elimin oldugu yere tekme vurmaya başlıyor bu hafta dha sıklastı dünde ilk kez babası tekmesini hissetdi çok mutlu oldu önceleri babasına hiç tepki vermiyordu sadfce dün hissetdirdi :emir_bebek:

buraya yazdığım en son msj a baktımda 19 haftalık hamileymişim şimdi bebeğim 54 günlük bende çok geç hissettim hareketini ama şimdi kucağımda müthiş bir duygu Allah hepinize hayırlısyla kucağınıza almanızı nasip etsin

buraya yazdığım en son msj a baktımda 19 haftalık hamileymişim şimdi bebeğim 54 günlük bende çok geç hissettim hareketini ama şimdi kucağımda müthiş bir duygu Allah hepinize hayırlısyla kucağınıza almanızı nasip etsin

hayırlı olsun canım güle güle büyüt. darısı başımıza..:nazar:

16. haftada, sanki içimde bir saç geziyormuş gibi oluyordu başlarda,sonraki haftalarda kabarcık patlıyormuş gibi ve 25. haftada da tamamen tekmeyi ve kıpırdamasını hissettim.Şimdi 30. haftadayım ve kızım çok iyi tekme atıyor :)

16. haftada, sanki içimde bir saç geziyormuş gibi oluyordu başlarda,sonraki haftalarda kabarcık patlıyormuş gibi ve 25. haftada da tamamen tekmeyi ve kıpırdamasını hissettim.Şimdi 30. haftadayım ve kızım çok iyi tekme atıyor :)

hatta bazen baya sıkı tekme takıyor değil mi:))
35. haftadayım bazen öyle bi vuruyo ki dışarı çıkacak sanıyorum sallıyo resmen beni

ben 9.haftada hissettim eşim ve dr. inanmadı fakat ultrasonda bebek zıplıyordu yani dogruymuş:) zayıflar daha erken hissedermiş bende zayıfım belki ondandır.

cnm onlar bebeğin refleks hareketleri onları hissedemezsin.

22.haftanın başlarında hissettim ilk...üzülüodum hissedemiorum die ama demekki herkesin deişio kimi erken kimi geç hissedio

X