Bebeğin hareketleri kaçıncı haftadan itibaren hissedilir?

benimde ikinci hamileliğim şuan 15.haftaya girdim ve yaklaşık 4 haftadır falan bebeğimin hareketlerini hissediyorum.ilk hamileliğimde bu kadar erken hissetmemiştim ama bunda ufak seyirmeler şeklinde hissettim eşim bağırsak hareketleri dedi ama bağırsak hareketi olacak yerlerde hissetmedim bu seyirmeleri.bazı arkadaşlar demişya 20 haftada hissettiğim hareketlere bakınca daha öncekiler değilmiş diye,arkadaşlar 20.haftadaki bebeğin hareketiyle 12.haftadaki bebeğin hareketi bir olmaz bunu düşünemiyormusunuz,tabiki daha az belli edecek şekilde olur.12.haftada hissettiğini söyleyen anneler doğru söylüyor.Allah herkese hayırlısıyla bebeğini kucağına almayı nasip etsin.

ben de ilk kez 17. haftada hissetmiştim. hatta daha önceki haftalarda kelebek kıpırtısı gibi birşeyler hissediyordum. dr uma sormuştum erken hissedilir mi diye? o da bazı kişilerden duyabilirsin ama bunlar şehir efsanesi demişti :)

kizlar bende hisediyorummm dondurma yirken karnimda bir segirme gibi birsey oldu anlayamadim ve ayni yerde birkac kez olduu :KK49: ve cok zayifim karnim az belli oluyor sizce mumkunmu yaa ? bo$una sevinmim bulantilarim gecti bu arada birkac gundur iyim cok sukur bel agrilarim ba$ladi

bende zayıfın yarın 12 haftama giricem. öyle karnımı dinliyorum ama bişey yok:KK43: yada ben çok heyecan yapıyorum kalp atışından bebişimin hareketlerini duyamıyorum bide sorum olcak yava yavaş çorap vs. alamaya başlasam acele etmiş olurmuyum çok istiyorummmmmmmmmmm.:)

bende daha erken gebeliğim ama önlük ve çorap aldım çok heyecanlı oluyor sende al:)))))))))

bende 14 haftalıkken hissetmeye başladım doktorum kabuletmedı ama ulduruosonda tamda benım hıssetım yerde kıpır kıpırdı yaramaz doktorum gaz oldunu idda etti:)

Ben cok gec hissedenlerdenim. 21 haftalıkken belirgin bir sekilde hissetmeye basladım...herkeste değişiyor...

4 haftadır nerdeyse hissediyorum. önceleri çok tatlı ufacık tekme hatta tekme bile denemez pıtpıtlardı. ama şimdi döndüğünü nereye tekme atacağını bile hissediyorum. yavrukuşum benim. hatta şimdi atıverdi bi tane göbek deliğimin az üstüne :KK76:

Bebek hareketleri daha hissetmiyorum ama hamile kaldıktan sonra göz seyirmesi şeklide hissediyorum ben

kızmda 12 haftanın içinde seyirmeler şeklinde hissettim. 16.haftada tekme şeklinde hissettim. zayıf olduğum için belki erken hissettim ama gaz hareketi ile bebeği ayırabilecek yetenekte olduğumuzu düşünüyorum.

seyirmeler 12.haftadan itibaren hissediliyor ama 16. haftada ilk tepiğimi yedim hemde şiddetli şekilde :)))

Kızlar bende 16 haftalık hamıleyım ama hıssetmedım daha yanı damar atıyor gıbı bazen oluyor ama o mu bılemedım ben ne zman net hıssedecegım hareketlerını????

Kızlar bende 16 haftalık hamıleyım ama hıssetmedım daha yanı damar atıyor gıbı bazen oluyor ama o mu bılemedım ben ne zman net hıssedecegım hareketlerını????

Canım ben 17. haftama girdiğim gun hissettim. Biraz sabır, hissedersin bikaç haftaya :anneadayı::emir_bebek:

Ya ben hala hissetmiyorum, yada anlayamıyorum bilmiyorum, hatta bi gün sağlk ocağına gittim kalp atışlarını duydum öyle rahatladım, bakalm ne zaman hissetcem. ..

X