Doğuma Hazırlık Bebek bezi ve kremlerinden numune isteyin..ÜCRETSİZ

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
ben anlamadım şimdi.onlar üye olunca mı gönderiyorlar hediye yoksa biz mi isteyeceğiz üye olup.deneme amaçlı olarak ürün istesek gönderirler mi?aslında iyi fikir.bir sürü ürün var insanın aklı karışıyor.

kızlar ben de milupaya 1 ay önce üye olmuştum bu hafta geldi paket içinde huggiesin küçük pakette bezi bile var

bana gelen ürünler
1:)lansinoh
2:)haggies
3:)rozi
4:)hero baby gelicek kargoda
5:)milupada 6 aydan sonra göndericekmiş
6:)pavlodermde kargo ücretini karşılayın gönderelim dedi bakalım bekliyorum
eğer gelen olursa gene yazarım ben kızlar

Lansinoh ve huggies den nasıl istedin mail mi atıyorsun?

kızlar şimdi dlaine mesaj attım morardım.en yakın bayyilerden temin edebilirmişim yani ne numunesi kardeşim dediler.cimriler.biz de biliyoruz oradan almayı hıh:KK36:

bende annebebek kulubüne üyeyim doğum gününde bile hediye gönderiyorlar bazen arıyorlar hediyeside 200 ml lik devam sütü ve indirim çekleri var cd var kitapçık var güzel bişey yani

hamileliğimin ilk doneminde bende milupaya olmuştum gelmişti ama şimdi olamıyorum şehri işaretlediğim zaman herşey siliniyo olmuyo sinirim bozuldu :84:

geldii geldi....babystar 2 bez yollamış sağolsunlar..nasıl tatlı minicikk.nivea ve dalin yollamıyormuş.evy bay e üye oldum ama nasıl isteniyor bilemedim.huggies tan de isteyecemm..biraz da onlar bizev versin di mi ama:KK52:

komili şampuan göndermedi sadece 2 adet baby star bez gönderdi.hero baby de göndermiştim ama hala gelmedi bebeğim 5 aylık msjımdada belitmiştim

Kızlar az önce kapı çaldı Babystar komiliden 2 adet yeni doğan bezi,bebek losyonu,pişik kremi,şampuan numunelerim geldi :21:

canım nasıl istedin bunu ben beceremedim

babystarın sitesinden girdim.İletişim yazan yerden girdim.Numune istedim adresimi ve gerekli adres bilgilerimi girdim.1 hafta kadar sonra gönderdiler canım.Daha önce ne msnden ne de cep telden arayıp birşey sormadılar yani.

komili mesaj atmış numune yollayamıyoruz diye.ama babystarkomili mesaj yolladıktan 3 gün sonra 2 tane bebek bezi yollamış.

X