Doğuma Hazırlık Bebek bezi ve kremlerinden numune isteyin..ÜCRETSİZ

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
bende milupaya üye olduğumda indirim kuponları bi kaç tanede numune yolladılr.kuponları bugün kullandım.baya ii oldu.

bende milupaya üye olduğumda indirim kuponları bi kaç tanede numune yolladılr.kuponları bugün kullandım.baya ii oldu.

bana da molfixden 1 tanebez geldi...
milupa göndericez dedi ama tık yok...
senin ne kadar zamanda geldi??

bende üyeyım nıye bana bısey yollamadılar bebegın nekadarlıkkı 22 gunluk benımkı daha büyüyüncemı yollarlarkı aaba

bana da molfixden 1 tanebez geldi...
milupa göndericez dedi ama tık yok...
senin ne kadar zamanda geldi??

ben sadece üye oldum siteye.numune filan istemedim ama 1 hafta sonra bi paket yolladılar.bebek bezi 1 tane.numunelik pişik kremi,şampuan,bir kaçtane kremli ıslak mendil,cd ve bir kitapçık yolladılar doğumla ilgili

bende üye oldum ama birşey göndermediler sadece arayıp doğuma nekadar var diye sordular bilgileri teyit ettiler sanırım 4. aydan sonra gönderecekler.

bana milupa ya üye oldum birşey istemeden hamileleiğimin 3 ayında hediyeleri geldi. 1 adet bez pişik kremi şampuan numunesi indirim kuponu falan

merhaba arkadaşlar benım 8 aylık bır oğlum var bu sıralar bıraz dıs sıkıntımız var numunelerı takıp edeıyorum ama şuana kadar uye olduğumuz yerlerden bırşey gelmedı yanlış mı oluyorum acaba nıvea prima evy babay uye oldum ama ses soluk yok bana yardımcı olurmusunuz tşk ederim

milupaya üye olmuştum ama ne numune ne bişey hiç bişey gelmedi.ayrıca mesaj atıcam şimdi şansa bakalım gelecekmi

üyelik yerleri var her sitenin üye oluyosun mesaj bırakıyosun numune isteğini belirtiyosun mesaja adres falanda yazıyosun oluyor

bugün banada milupadan paket geldi. Üye olalı nerdeyse 1.5 ay olmuştu. Niveanın pişik kremi ve şampuanından tester paketlerinde ve ayrıca migros ve tansaşlardan nivea ürünü alımlarında kullanılacak bedava kuponları göndermişler. Bir de bebek beklerken diye bir kitapçık ve cd var. Beklemiyordum birden paketi karşımda görünce şaşırdım. Daha 13. haftalık hamile olduğum için mama numunesi göndermemişlerdir gibi geliyor bana çünkü daha önceki arkadaşlardan yazanlar olmuştu.

X