Çocuk Hastalıkları bebeklerde öksürük ve burun akıntısı

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
Benim oğlum 7 aylık. Bende internette okumuştum pekmez tereyağı ve su ile yapılanı. Kuru öksürüğe iyi geliyor yazmışlardı. Yapıp verdim ikinci kaşıkta öksürük le birlikte balgam söktü çokça. Daha da var Yarın tekrar vereceğim tamamen geçmedi çünkü.
Bende smdi denedim inşallah iyi gelir uyuyamıyo öksürükten ya bakşa tavsiyesi olan varmı kuru öksürük için 5.5 aylık bebeğim

1 yaşından küçüklere verilmez ona göre. Ben size doğal yöntem syliyeym onu uygulayın ben hep yapıyorum çokta iyi geliyor. Bir soğanı küçük bir saklama kabında parçalayın 2 tatlı kaşığı bal üzerine ekleyin suyunu çıkardıktan sonra çocuğunuza günde 3 defa verin öksürüğü kesilecektr. Enfeksiyona da iyi gelir. Bal yoksa 2 tatlı kaşığı toz şeker de olur. Yaş ne kadar artarsa o kadar fazla verin. Benim çocuğum 8 yaşında sırf öksürüğü geçsn diye 1 yemek kaşığı veriyorum günde 5 defa verdm çok şükür 1 günde azaldı. Ateş e de iyi geliyor.

X