Beğenmediğiniz Parfümler hangileri ?

574-304560.jpg
Lancom Tresor. Kokuyu hic begenmiyorum sanki trkyedeki sinek ilaclarina kokuyor ben dayanamiyorum bunun kokusuna.

Son düzenleme:
tresor ve magnıfıque aynı kokuyor.. ıkısınıde begenmedım.. erkekler cok begenıyomus tresor u

cok var begenmedıgım.. narcıso roudrıguez for her.. jean paul classıc.. rush ypnotıc poıson.. lolıta lempchıca... tom ford black orchıd.. şekerli kokuları da sevmiyorum.. acı kokuları da

Canım aynen dediğin kokuları bende hiç beğenmiyorum sende benim gibi hafif kokulardan hoşlanıyorsun demek ki hangi parfümleri kullanıyorsun ben J.Lo Glow kullanıyorum

hipnotıc posiıon alkol gibi gelıyor kokusu
dior addıct çok ağır gelıyr 2 si güzel

Canım aynen dediğin kokuları bende hiç beğenmiyorum sende benim gibi hafif kokulardan hoşlanıyorsun demek ki hangi parfümleri kullanıyorsun ben J.Lo Glow kullanıyorum

raulph laouren love.... coco madmazelle.. bazende dolce gabbana lıght blue kullanıyorum bu ara.. ama lıght blue yu sevmıyorum.. sureklı farklı parfum kullanırım.. bunlar bıtınce baska alıcam:içelim:

Angel burnumu tıkadığımmm koku
ve hypnotıc poıson da aynı çok kötü kokuyorrrr

kenzo flower tabi ki ya hiç bir parfümü bir kere fıslatıpta bi kenara atmamıştım hediye geldi bir iki fıstan sonra parfüm serimi süsledi şişesi şimdi anneme verdim annemde o kadar kötü gelmio belki ANNE KOKUsuyla karıştığındandır:)
ama aslaaaaaaaa kullanılmayacak parfümm

Bvlgari - Rouge bi deneyin de kötü parfüm neymiş görün..
Tuvalet kokuları bile daha anlamlı geldi bana onu koklayınca, bozuk yemek kokusu gibi :KK70:

gucci rush, hypnotic poison, angel ve dieselin parfümü..herkes bayılıyor bende mi tuhaflık var acabafisfisfis

WEEKEND İĞRENÇÇ O NE BİÇİM BİR KOKUDUR KARDEŞİM KOKULU SİLGİLERİN BAYIK KOKUSU TIPKIalsanaalsanasmile

X