Ben napıcam

Adamın giymeye donu yok ne nikahı, donsuz adam için hastanelik olan çocuklu koca kadın konusu🙄

Ablacım gel kendine, sen herif herif diye acillerde gezerken çocuğundan da mı utanmadın? Oğlun akıllı çıkıp kendini kaçıp kurtarmiş, umarım sen de akıllı davranırsın. Adam altından yapılma olmalı, ç.k diye acile de düşmüşsün, çulsuz adamı da eve alıp besleyeceksin, çocuğunu da evden kaçıracaksın, sinir hastası da olacaksın ... Allah akıl fikir versininsan kendini bu kadar rezil eder mi🙄
Oğlumu Türkiye derecesiyle bir üniversiteye yerlestirdim. Tüm ömrüm gencligim ona adanmis. Belki yasadiklarim kaygili baglanmaya sebep oldu. Çksüz duramasam 13 yil orsp olmustum edebini takin. Sen benim hangi yollardan gectigimi nasil travmalarim var biliyor musun??Kim bu duruma dusmek ister ben bi anne sevgisi gormedim. Evlendim kocamdan gormedim. Belki onlardan dolayi simdi gordugum az bi ilgi bana bunlari yaptiriyor. Nasil bir vicdansizlik ki insani namusundan vuruyorsunuz yazik

Oğlumu Türkiye derecesiyle bir üniversiteye yerlestirdim. Tüm ömrüm gencligim ona adanmis. Belki yasadiklarim kaygili baglanmaya sebep oldu. Çksüz duramasam 13 yil orsp olmustum edebini takin. Sen benim hangi yollardan gectigimi nasil travmalarim var. Kim bu duruma dusmek ister ben bi anne sevgisi gormedim. Evlendim kocamdan gormedim. Belki onlardan dolayi simdi gordugum az bi ilgi bana bunlari yaptiriyor. Nasil bir vicdansizlik ki insani namusundan vuruyorsunuz yazik

Ablacım valla herif diye şuurunu kaybetmissin. Bu adam berbat. Adam çocuğunun yaşadığı yere kadar laf etmiş, sen hoşt köpek diyemedin mi? Bunu da geçtim niye sinir krizlerine girip hastaneye düştün? Adamın maddiyatı yok, çocuğunu istemiyor, olmuyorsa olmuyor bırak burda gitsin. Başka erkek bak, sevgi onda ara ama Allah aşkına az biraz düzgün biri olsun.

Ablacım valla herif diye şuurunu kaybetmissin. Bu adam berbat. Adam çocuğunun yaşadığı yere kadar laf etmiş, sen hoşt köpek diyemedin mi? Bunu da geçtim niye sinir krizlerine girip hastaneye düştün? Adamın maddiyatı yok, çocuğunu istemiyor, olmuyorsa olmuyor bırak burda gitsin.
Hastaneye dusmedim cok sukur o halde hissediyorum kendini aglama krizi dunya basima yikiliyormus hissi. Bunkari anlik yasayip kendime geldigimde emin olun sizin intihar edeceginiz seylere göğüs germisligim vardir

Hastaneye dusmedim cok sukur o halde hissediyorum kendini aglama krizi dunya basima yikiliyormus hissi. Bunkari anlik yasayip kendime geldigimde emin olun sizin intihar edeceginiz seylere göğüs germisligim vardir

Canım ablacım sence sağlıklı bir ruh halinde misin? Koca kadınsın, ağlama krizi, dünya başına yıkılıyormuş hissi normal mi sence? Bu adamı iste veya isteme sen bilirsin ama ruh halin için terapiye başvurmalısın, kendini daha iyi hissettikten sonra ikili ilişki kurma işlerine girmelisin. Bu şekilde bu ruh halindeyken olmaz sağlıklı düşünemiyorsun zaten sağlıklı davranmıyorsun. Psikiyatri doktor yazdı ama içmedim çünkü isteksizlik yapıyor diyorsun bırak Allah aşkına şu adamın koynuna giricem diye sağlığından olmaya değer mi? Doktorun dediklerini yap, adamı falan boşver iyileşmeye bak. Bu adamı da bana kalırsın isteme 5 para etmez bir insan çünkü. Çocuğuna laf ettiğinde orda bitirmeliydin. Yok mu aklı başında bir yakının, arkadaşın , akraban onlar ne diyor bu işe?

Canım ablacım sence sağlıklı bir ruh halinde misin? Koca kadınsın, ağlama krizi, dünya başına yıkılıyormuş hissi normal mi sence? Bu adamı iste veya isteme sen bilirsin ama ruh halin için terapiye başvurmalısın, kendini daha iyi hissettikten sonra ikili ilişki kurma işlerine girmelisin. Bu şekilde bu ruh halindeyken olmaz sağlıklı düşünemiyorsun zaten sağlıklı davranmıyorsun. Psikiyatri doktor yazdı ama içmedim çünkü isteksizlik yapıyor diyorsun bırak Allah aşkına şu adamın koynuna giricem diye sağlığından olmaya değer mi? Doktorun dediklerini yap, adamı falan boşver iyileşmeye bak. Bu adamı da bana kalırsın isteme 5 para etmez bir insan çünkü. Çocuğuna laf ettiğinde orda bitirmeliydin. Yok mu aklı başında bir yakının, arkadaşın , akraban onlar ne diyor bu işe?
Hayir ben ilaci bu iliskiden once kullanip doktor kontrolunde kendimi iyi hissedince birakmistim. Aslinda bu iliski iyi geldi iyi hissedince biraktim. Suan zaten randevularimi aldim. Hem psikiyatr hem psikolog randevularimi aldim. Basliycam. Saglikli davranamadigimi biliyorum ondan yazdim. Elestirileriniz cok sert ve kiriciydi o yüzden kabul edemedim. Genel cercevede sıkıntım var zaten kabul edip buraya yazmazdim yoksa. Ben iyiyim demiyorum ama ben şuan iyi degilim diyorum. Yoksa hayatini bi erkek icin mahvedecek biri olsam gider gözü kapali evlenirdim. Şuan akisina birakip terapilerle yoluna koyucam hayatimi

X