Beta hcg tahlili yaptıranlar yardım

bence de hamilesin canım tebrikler hemde baya baya hamilesin değerin baya yüksek çıkmış çünkü sağlıkla alırsın kucağına alırsın inşallah.darısı bizeeeeeeee:KK64::KK64:[/QUOT

canım herkes için hayırlısı allah vaktini bilir çok stres yapmayın yeter ki benim hiç bir şikayetim olmadığı için hala emin olamadım ne mide bulantısı ne baş dönmesi bir de uyuyamıyorum günde 3-4 saat uykuya doyuyorum biraz terslik var bende sanırım eşim gelsin pazartesi dr gidelim bakalım herşey yolundadır inşallah güzel dileklerin için çok teşekkür ederim...

canım herkes için hayırlısı allah vaktini bilir çok stres yapmayın yeter ki benim hiç bir şikayetim olmadığı için hala emin olamadım ne mide bulantısı ne baş dönmesi bir de uyuyamıyorum günde 3-4 saat uykuya doyuyorum biraz terslik var bende sanırım eşim gelsin pazartesi dr gidelim bakalım herşey yolundadır inşallah güzel dileklerin için çok teşekkür ederim...

Bas donmesi mide bulantısı gibi belirtiler adet gectikten 2-3 hafta sonra ortaya cıkıyor.
Suan doktora gitsen de bisey gorunmez zaten. kan degerinin en az 1500 olması lazım keseyi gorebilmen icin. Pazartesi gittiginizde keseyi gorursunuz muhtemelen ve 15 gun sonra da bebegi gormek, kalp atıslarını gormek icin cagırır muhtemelen sizi.
Allah saglıklı hamilelik ve hayırlı evlatlar versin bizlere..

Bas donmesi mide bulantısı gibi belirtiler adet gectikten 2-3 hafta sonra ortaya cıkıyor.
Suan doktora gitsen de bisey gorunmez zaten. kan degerinin en az 1500 olması lazım keseyi gorebilmen icin. Pazartesi gittiginizde keseyi gorursunuz muhtemelen ve 15 gun sonra da bebegi gormek, kalp atıslarını gormek icin cagırır muhtemelen sizi.
Allah saglıklı hamilelik ve hayırlı evlatlar versin bizlere

amiiiin inşallah hayırlısı olsun hepimiz için verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim

adetime 1 gün kala kan testi yaptırdım. 0.03 gbi bir değerdi. hamile değilsiniz dediler. tam ertesi gün adet oldum. ama hala böyle bir ihtimal olabilir mi yani hamile olma gibi bir ihtimal acill cevap verin lütfen

arkadaşlar son SAT: 27.06.2011 adetim 32 günde oluyor. yumurtlamam 15.07.2011 tarihine kadar olmadı. ovulasyon kiti ile kontrol ettim. 15 temmuzdan önce ağrı kesici aldım ve yurt dışına çıktım. 24.07.2011 de bhcg baktırdım 1,3 çıktı. 27.07.2011 de 1 çıktı. deüerler çok düşük ama yine de hamile olma ihtimalim var mı sizce? bu durumu yaşayanlar var mı?lütfen benimle fikirlerinizi paylaşın.

merhaba 25 haziranda sürtünerek korunmasız ilişkiye girdim.8 temmuzda adet olmam lazımdı gecikince 9 temmuzda idrar testi tek çizgi çıktı kan testi 1.0.ve o gün adet oldum.11 temmuzda ultrasonda rahmime bakıldı çok inceolduğu bu şekild ehamile olamayacağım söylendi. 28 günlük döngüm 6 ağustosa denk geliyodu ve bugün 7 ağustos hala regl olamadım karın ağrılarım var ama olamadım henüz.bir hafta önce kan testini tekrarlamştım emin olmak içn o da 1.0 çıktı.hala korkmalımıyım gebelikten?

Bununla ilgili konu açmıştım,ama kısaca özetleyeyim.Arkadaşım 23 temmuzda sürtünme yoluyla ilişkiye girmiş,25inde adet olmuş(yoğun şekilde)ağustos 19 da tekrar adet oldu,(daha az)şimdi adetine yaklaşık 1 hafta var 28 günlük periyodu eylül 15e denk geliyor ama normalde 1-2 gün erken de olabiliyormuş.Bugün idrar testi yaptı,sonuç negatif.Ama içi hala rahat değil.Ayın 12sinde kan testi yaptırsa çıkar mı net olarak?Ya da buna gerek var mı?Kan testine yani.Bu arada arkadaşım bakire ama üstüne görme olayından korkuyor.Onun dışında belirti fln yok.Lütfen bilgi verin.Teşekkürler.

Son düzenleme:
Bununla ilgili konu açmıştım,ama kısaca özetleyeyim.Arkadaşım 23 temmuzda sürtünme yoluyla ilişkiye girmiş,25inde adet olmuş(yoğun şekilde)ağustos 19 da tekrar adet oldu,(daha az)şimdi adetine yaklaşık 1 hafta var 28 günlük periyodu eylül 15e denk geliyor ama normalde 1-2 gün erken de olabiliyormuş.Bugün idrar testi yaptı,sonuç negatif.Ama içi hala rahat değil.Ayın 12sinde kan testi yaptırsa çıkar mı net olarak?Ya da buna gerek var mı?Kan testine yani.Bu arada arkadaşım bakire ama üstüne görme olayından korkuyor.Onun dışında belirti fln yok.Lütfen bilgi verin.Teşekkürler.

bilgi verebilecek kimse yokmu nolur...adetine bi kaç gün kala kan testi yaptırsa doğru çıkar mı?lütfen cvp verin.

merhabalar foruma yeni üye oldum ama cok dusuncelı durumlardayım

benim adet döngüm 31 gün idi,ben 1 eylül de adet gördüm bugün 7 ekim hala adet olmadım bir umut bir sevinç tir dedim adetim 3 gun geçiktiğinde hcg yaptırdım 0.001 yani negatif çıktı dun aksam ıdrar testı yaptım yıne negatif cıktı bende hiç bir belirti yok çok normalim biraz ishalim bugun adetim tam 5 gundur geçikiyor sizce gebelik varmıdır yoksa ben erken testmı yaptım bana yardımcı olurmusunuz hiç birşeye konsantre olamıyorum gördudgum her negatif sonucta kendıme kızıyorum.ama hıcbır ıs yapamıyorum bundan 2 sene önce yıne ekım ayında hamıle oldugumu ögrenmıstım ama belırtılerı vardı bel agrısından duramıyordum sonra rabbım yuzume gulmedı bebeğim yasamadı 2 sene sonra yıne ekım ayında adet gecıkmesı ve belırtısızlık yasıyorum kan testı yaptım salı gunu negetif benım gıbı olanlar var mı?bır umut ısık varmı? :2:

canım öncelikle çok geçmiş olsun dişin için endişelenme operasyonla çok rahat bir şekilde alınıyor 20 lik dişinde ama hamileysen iş değişir tabii kan da testte kesin sonucu alıcaksın adetin gelmeden bile sonuç veriyor en güzel yanı da bu umarım herşey istedğin gibi olur...Allah yardımcın olsun

canım mesajını gördüm şimdi kanda yapılan testte yanılma olmuyor maalesef ben de aynı duruma düşmüştüm seni anlıyorum çok kötü bi duygu adetin geçtiği halde 000.1 çıkınca test sonucu hiç umut yok demektir bu aydan çünkü yeni oluşmaya başlayan bi gebelik olsa bile mutlaka hormonda artık olucak bu da testine yansıcaktı mutlaka.Üzülme kısmet bu aya değilmiş öyle düşün stres altında tutma kendini bu adetini geciktirir.7 ay aynı üzüntüyü yaşadım ben de her ay adet günümü bekler defalarca test yaptırırdım en son adetim 5 gün geçmişi kanda test yaptırdım hormonum 427 çıktı gebelik var artık ve bu hormon her gün katlanarak çoğalıyorr gebelik oluşmaya başladıktan sonra bunu unutma.İnşallah en kısa sürede mutlu sonuca kavuşursun dileklerimle...

Ben geçen hafta yaptırdım 1.99 çıktı hamile değilsin dedi doktor . Haftaya gene yaptır dedi yarın yine yaptırıcam inşallah hamile değilimdir .(

kızlar merhaba.antibiyotik kullanmak gerektiği için adetime 12 gün kala kan testi yaptırdım2,34 çıktı.hamile olabilirmiyim acaba...tekrar yaptırsammı..ilaçlara başladım bu aradada:KK43:

X