Beyaz eşya ve koltuk takımı derdi

İyi ki sormuşum yoksa ben keten alacaktım terletmez diye 🤣
Asla ve asla :KK70: teşhirlere bak hepsi tiftiklenmiş ve tüylenmiştir. Silinmezler. Bir de su dökmeyin silmeyin diyorlar e yazın oturan adamları kaldıralım mı koltuk bozulacak diye :KK70: ya bebeğimiz işer kusarsa mahvolduk🤣

Çamaşır ve bulaşık makinem Samsung, bir kaç ay önce 12 yılın üstüne bulaşığı yeniledim yine Samsung aldım aşırı memnunum, buzdolabımda öyle. Çamaşır makinasını 10 kiloluk almanızı öneririm, evde battaniyeler ve küçük halılar vs... yıkandığında büyük makina ihtiyaç oluyor

Ben koltuklarımı takım almadım, berjerler puflar ve ikili koltuklar kullanışsız geliyor bana iki tane 3 lü koltuk yaptırdım salona, birde 6 kişilik yemek masası ve sandalye. Koltukların biri limon küfü renginde diğeri tatlı açık bir kahve tonu sandalyeleri de onlara takım yaptırdım. Sade ve şık oldu, kalabalık eşya sevmiyorum
Yani almayıp yaptırdınız doğru mu? Maliyeti ne kadar olmuştu hani şöyle takımlardan daha pahalıya mı gelmişti

ceyizime siemesin bulaşık makinesini almıştım. benim için büyük bir hayal kırıklığıdır. yıllarca bardaklarım mahvoldu çizik çirkin lekeli. alllaha şükür en son bozuldu da regal aldim. öyle güzel ki iyi ki almışım. beyaz eşya sans işi
Gerçekten öyle o zaman☹️ çübkü siemens övdü pek çok kişi şimdi siz de böyle diyince acaba mı dedim bir

Renk detayııı 😅
halı perde mobilya rengi , beyaz hoştur, zariftir, çok şıktır ama pişmanlıktır. Sürekli elinde temizlik bezi ile leke silmek istemiyorsan kaç :KK70:
Şimdi yeni evler antrasit yarısı yarısı da krem kahve... renk tonları uyumlu olursa taşınsan da yerlerini değişerek oldurursun
Siyah toz gösterir, beyaz leke olur 🤣 koltukta pastel renkler düşünüyorum açık hakiye bayılıyorum hatta şu model ve renk aşırı hoşuma gitti

Eklentiler

• Screenshot_20240323_151213_com.huawei.browser.jpg
    Screenshot_20240323_151213_com.huawei.browser.jpg
    72,9 KB · Görüntüleme: 28
Asla ve asla :KK70: teşhirlere bak hepsi tiftiklenmiş ve tüylenmiştir. Silinmezler. Bir de su dökmeyin silmeyin diyorlar e yazın oturan adamları kaldıralım mı koltuk bozulacak diye :KK70: ya bebeğimiz işer kusarsa mahvolduk🤣
Hiç ergonomik değil o zaman🤣🤣🤣🤣

Yani almayıp yaptırdınız doğru mu? Maliyeti ne kadar olmuştu hani şöyle takımlardan daha pahalıya mı gelmişti
Seçtiğin yere ve senin network ağına bağlı :) modeli beğenip kumaşı değişebilirsin kurumsallarda, istediğin seti yaptırabilirsin illa puf berjer almak zorunda değilsin.
Özel de yaparlar ama güvenilmeyen bir yerden yaptırırsan paranla rezil olursun. Yaptıracaksan da asla iş bitmeden paranın tamamını ödemeeee :) ödersin o mobilya aylaaar sonra bir ara gelir ,dürüst insan bulmak zor bu devirde..
Tanıdık usta yoksa özel yapım diye yüksek maaliyet yapıştıran canım işletmeler mevcut

Seçtiğin yere ve senin network ağına bağlı :) modeli beğenip kumaşı değişebilirsin kurumsallarda, istediğin seti yaptırabilirsin illa puf berjer almak zorunda değilsin.
Özel de yaparlar ama güvenilmeyen bir yerden yaptırırsan paranla rezil olursun. Yaptıracaksan da asla iş bitmeden paranın tamamını ödemeeee :) ödersin o mobilya aylaaar sonra bir ara gelir dürüst insan bulmak zor bu devirde..
Tanıdık usta yoksa özel yapım diye yüksek maaliyet yapıştıran canım işletmeler mevcut
Rahmetli amcam sitelerde mobilyacıydı ama muhtemelen tanıdıklarını bulamayız şuan. Mecbur biz yine bellona enza

Asla almayın tüyleniyor silinmiyor allahım lanet birşey eşimi ikna edersem değiştiricem😂

Rahmetli amcam sitelerde mobilyacıydı ama muhtemelen tanıdıklarını bulamayız şuan. Mecbur biz yine bellona enza
Beğendiğin modeli bakarken yaz tarayıcıya, şikayet var ve forumlara mutlaka sorunu olan modeli yazarlar. Ben bellonada beğendim bir baktım bir dünya yorum kumaş renk veriyormuş oturana silsen soluyormuş vs vs ... Ben istikbal aldım yatak odası, salon(spor oturma odası) , oturma odam :KK70: her yer koltuk yahu bizde :KK70: bir de minnoş L koltuğum var çift kişilik yatak olan misafir için🤪 az eşya mutluluktur ben usandım temizlemekten bu da kamu spotu olsun😅

Yaptıralı 4 yıl oldu, takımdan çok daha ucuza geldi. O dönem beğendiğimiz bir takım vardı 8 bin civarıydı fiyatı, 2 üçlü koltuğu 4.500 e yaptırmıştım, tay tüyü denilen kumaştan. Bu şekilde yaptırdığıma hiç pişman olmadım salon ferah açıklık kaldı, temizlik çok kolay oldu. Koltuklarım altına robot girecek şekilde tv ünitesi de öyle onu da internetten almıştım Rani markası. Masam 6 kişilik açılınca 8 oluyor çok kalabalık olunca taburelerle 12 kişiyi sığdırıyorum :)) bir iki kez 12 den kalabalık olduk o zaman balkon masasını yanına ek yapıyorum çözülüyor :)) Fikir olması için özelden resim gönderirim size

Merhaba hanımlar,

Evlilik hazırlığındayım bu aralar beyaz eşya ve koltuk takımı almak için araştırma yapıyorum. Ama sanki dipsiz bir denizde yüzüyor gibiyim bu da inanılmaz stres yapıyor bende. Bir sizlere tecrübelilere sormak istedim. Özellikle çamaşır ve bulaşık makinesi beni düşündürüyor. Bunları alırken dikkat etmem gereken nedir? Hangi markanın hangi ürünü daha iyidir?
Koltuk takımında hangi marka ve ne gibi özelliklere dikkat etmeliyim?

Teşekkür ederim.
Profilo Beyaz esyam çok memnunum gayet sessiz ve yıkamasida güzel çamaşır makinesibde kesinlikle kırışıklık önleyici özelliği olandan almalısın benimki 1000 devir ama üç yıldır evliyim birkez bile kullanmadım mobilyam istikbalden almıştım hiç memnun değilim üç yılda süngerleri çok yumuşadi ablam ve abimler Modalifedan almışlardı hala taş gibi mobilyaları marka diyosun ama öyle olmuyor malesf

Yaptıralı 4 yıl oldu, takımdan çok daha ucuza geldi. O dönem beğendiğimiz bir takım vardı 8 bin civarıydı fiyatı, 2 üçlü koltuğu 4.500 e yaptırmıştım, tay tüyü denilen kumaştan. Bu şekilde yaptırdığıma hiç pişman olmadım salon ferah açıklık kaldı, temizlik çok kolay oldu. Koltuklarım altına robot girecek şekilde tv ünitesi de öyle onu da internetten almıştım Rani markası. Masam 6 kişilik açılınca 8 oluyor çok kalabalık olunca taburelerle 12 kişiyi sığdırıyorum :)) bir iki kez 12 den kalabalık olduk o zaman balkon masasını yanına ek yapıyorum çözülüyor :)) Fikir olması için özelden resim gönderirim size
Tay tüyünün tek sıkıntısı nubuk gibi güzel duruyor ama bazı kalitedeki kumaşlarını yıkarsan tüyler gidiyor 🤣 titiz bir arkadaşım yıkamıştı minderlerini ve artık tüyler yoktu:KK70: mobilya değiştirmek isteyip kocası almayanlara bu taktiği tavsiye ederim
Mecburen koltuk alınıyor böyle

Tay tüyünün tek sıkıntısı nubuk gibi güzel duruyor ama bazı kalitedeki kumaşlarını yıkarsan tüyler gidiyor 🤣 titiz bir arkadaşım yıkamıştı minderlerini ve artık tüyler yoktu:KK70: mobilya değiştirmek isteyip kocası almayanlara bu taktiği tavsiye ederim
Mecburen koltuk alınıyor böyle

Ben kırlentlerini yıkadım bir şey olmadı minderlerim sabit zaten çıkmıyor ama onları da yılda bir yıkatıyorum şimdiye kadar bir sorun olmadı ama iyi fikirmiş :)))

konu sahibi neden banlanmış anlamadım
eşya konusunda mobilya için alfemodan uzak dur
modalife mobilyadan da uzak dur
çamaşır makinesi için 9 kg altına düşme 7 kg olanlarda yorgan, battaniye vs yıkamak sorun olur
tamburu kaldırmaz yani
koltuk takımı olarak da küçük, oturma alanı dar koltuklar tavsiye etmem
her eve uyabilecek genişlik ve büyüklükte alabilirsin
bulaşık mak çamaşır mak altus aldık ekonomik sebeplerle ve memnunuz
tv samsung aldım ben ama 3-4. senesinde ekranda ufak ufak yanıklar oluşmaya başladı
piksel yanığı bunlar. hayalet ekran diye de geçer
samsunga güvenirdim ama bu durum beni hayal kırıklığına uğrattı. tv'de işi bilenler tcl tavsiye ediyor düşün istersen

Bende cok memnun kaldim hepsi son seri 🥲 özellikle çamaşır makinam 9 kg uzman leke cikarici harika yani bayiliyorum bulasik makinam buz dolabım hep profilo galiba sans isi bulasik makinam kurumuş bulasiklari bile harika yikiyor lekesiz
Benimde makinem 9 kilo hepsini daha yenilerde aldim ama hepsinden nefret ediyorum bulaşık makinesi özellikle her deterjanı denedim ama güzel yikamiyor buzdolabı ya donduruyor ya yumuşatıyor şans işi işte

Gerçekten öyle o zaman☹️ çübkü siemens övdü pek çok kişi şimdi siz de böyle diyince acaba mı dedim bir
inanın benim annem kayinvalidem ablamlar vs bile onca para verip alıp öyle kötü çıkmasına benim adima uzuluyorlardi😊kiyamam onlara. İlk çeyiz hevesi markaya özeniyoruz haliyle bende hep siemens veya bosch baktım ve Siemens almıştım. o zamanlar regal vs aklımın ucuna gelmemişti. şans işi diyip iyi dileklerle eşyalarınızı alın ve musmutlu yaşayın insallah sevgiler

X