Beyaz eşya ve koltuk takımı derdi

konu sahibi neden banlanmış anlamadım
eşya konusunda mobilya için alfemodan uzak dur
modalife mobilyadan da uzak dur
çamaşır makinesi için 9 kg altına düşme 7 kg olanlarda yorgan, battaniye vs yıkamak sorun olur
tamburu kaldırmaz yani
koltuk takımı olarak da küçük, oturma alanı dar koltuklar tavsiye etmem
her eve uyabilecek genişlik ve büyüklükte alabilirsin
bulaşık mak çamaşır mak altus aldık ekonomik sebeplerle ve memnunuz
tv samsung aldım ben ama 3-4. senesinde ekranda ufak ufak yanıklar oluşmaya başladı
piksel yanığı bunlar. hayalet ekran diye de geçer
samsunga güvenirdim ama bu durum beni hayal kırıklığına uğrattı. tv'de işi bilenler tcl tavsiye ediyor düşün istersen

Modalife ben kullandım çokta memnun kaldım, bundan 15 sene önce set almıştım kendi evime çıkarken, bir çekyatı halen duruyor misafir yatağı olarak kullanıyorum, ikili koltuğu da kütüphanemde. Evi yenilerken yemek odasını görümceme verdim, yatak odasını da yan komşuma ikisi de halen kullanıyor ki bu eşyalar 5 ev değiştirdi, hiç sıkıntı yaşamadım bu markayla

Modalife ben kullandım çokta memnun kaldım, bundan 15 sene önce set almıştım kendi evime çıkarken, bir çekyatı halen duruyor misafir yatağı olarak kullanıyorum, ikili koltuğu da kütüphanemde. Evi yenilerken yemek odasını görümceme verdim, yatak odasını da yan komşuma ikisi de halen kullanıyor ki bu eşyalar 5 ev değiştirdi, hiç sıkıntı yaşamadım bu markayla
biz salon takımı, baza ve elbise dolabı almıştık
elbise dolabı 2. senesinde çekmecelerden patladı . çok doldurmadık gayet normal kullandık
hatta dolap benimdi
kapağıyla da ilgili sorun yaşadık
baza başlığı 2 sene içinde falan aşındı, deri görünümlü bi başlıktı döküldü.
hiçbir dış etken yok bu arada
salon takımında sorun çıkmadı
çekyat da almıştık onlar da bi süre sonra açılıp kapanırken bi tanesi sorun çıkarmaya başladı
belki siz satın aldığınız dönem kaliteliydi, biz aldığımızda kalitesi düşmüştür bilemiyorum
bizimkiler bi 10 sene önce falan alınmıştır

Profilo Beyaz esyam çok memnunum gayet sessiz ve yıkamasida güzel çamaşır makinesibde kesinlikle kırışıklık önleyici özelliği olandan almalısın benimki 1000 devir ama üç yıldır evliyim birkez bile kullanmadım mobilyam istikbalden almıştım hiç memnun değilim üç yılda süngerleri çok yumuşadi ablam ve abimler Modalifedan almışlardı hala taş gibi mobilyaları marka diyosun ama öyle olmuyor malesf
O zaman mobilya da beyaz eşya gibi biraz şans işi mi

konu sahibi neden banlanmış anlamadım
eşya konusunda mobilya için alfemodan uzak dur
modalife mobilyadan da uzak dur
çamaşır makinesi için 9 kg altına düşme 7 kg olanlarda yorgan, battaniye vs yıkamak sorun olur
tamburu kaldırmaz yani
koltuk takımı olarak da küçük, oturma alanı dar koltuklar tavsiye etmem
her eve uyabilecek genişlik ve büyüklükte alabilirsin
bulaşık mak çamaşır mak altus aldık ekonomik sebeplerle ve memnunuz
tv samsung aldım ben ama 3-4. senesinde ekranda ufak ufak yanıklar oluşmaya başladı
piksel yanığı bunlar. hayalet ekran diye de geçer
samsunga güvenirdim ama bu durum beni hayal kırıklığına uğrattı. tv'de işi bilenler tcl tavsiye ediyor düşün istersen
Bdv'ye ait olmadığı için. E ne yapalım forumun evlilik hazırlığı bölümünde aktif 3 kişi falan var. Hangi bölüm daha aktifse mecbur oraya yazıyoruz yoksa sorularımız havada kalıyor.

Benimde makinem 9 kilo hepsini daha yenilerde aldim ama hepsinden nefret ediyorum bulaşık makinesi özellikle her deterjanı denedim ama güzel yikamiyor buzdolabı ya donduruyor ya yumuşatıyor şans işi işte
Sizin de mi profilo

Bdv'ye ait olmadığı için. E ne yapalım forumun evlilik hazırlığı bölümünde aktif 3 kişi falan var. Hangi bölüm daha aktifse mecbur oraya yazıyoruz yoksa sorularımız havada kalıyor.
ne alaka yahu bu da bi dert. insan bunu dert edemez mi ?

Evlendikten 14 yıl sonra kurutma makinesi almış biri olarak bir kadın önce kurutmayı sonra çamaşır makinesini almalı :KK70:
Hangi marka ve model acaba kaç kg lık.ben de artık bıktım çamaşır kurutmaktan kışın balkonda donuyorlar içeride rutubet yapıyor.bezdim artık arayış içindeyim.memnunsanız marka model tavsiyenizi almak isterim

Hangi marka ve model acaba kaç kg lık.ben de artık bıktım çamaşır kurutmaktan kışın balkonda donuyorlar içeride rutubet yapıyor.bezdim artık arayış içindeyim.memnunsanız marka model tavsiyenizi almak isterim
Hoover 9 kg lık modelini bilmiyorum bakınca yazayım

Konforsuz, batıyor düğmesi, kir-toz tutuyor detaylı süpürmek lazım arasına giriyor, silerken ayrı dert tek tek, iplik atsa düğme çıksa servis derdi ayrı ıvır zıvır ... ama göze güzel geliyor mu geliyor🤷🏻‍♀️ alırım cefasını da çekerim diyenler için bir seçenek 😁
Benim var yüzünü söküp makineye atıyorum tekrar dikiyorum düğmeleri de hiç zorluk yaşamadım üstelik krem beyaz mobilyam sık yıkanıyor batma da olmuyor çok içte kalıyor düğmesi

X